24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

15.11.2022

Složitá úloha developerů je v dnešní době ještě náročnější → článek

Více aktualit

Developerský projekt Merhautova - Alšova

Vyprodáno
Alešova, Brno, Jihomoravský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  KOMFORT Brno s.r.o.,
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Brno
 • Byty k nastěhování od:
  3Q/2022
 • Počet bytů celkem:
  19
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 3+kk

O projektu

V atraktivní brněnské lokalitě Černá Pole realizuje developerská společnost KOMFORT Brno s.r.o. stavbu nového bytového domu Rezidence Merhautova – Alešova.

Nový rezidenční projekt se skládá ze dvou objektů – bytového domu Merhautova a domu Alešova. K dispozici bude celkem 19 bytů s typologií 1+kk až 3+kk.

Rezidence Merhautova je novostavba o šesti podlažích, která vzniká v proluce ulic Merhautova a Alešova. V každém podlaží budou k dispozici 2 byty s balkonem a obytnou plochou od 60 m². V přízemí domu se nachází vstupní prostor (z ulice Alešova), přístup k výtahu, společná garáž pro osm automobilů (parkování za použití zakladačů) a technické zázemí včetně sklepních kójí, které je možné k bytům přikoupit.

Rezidence Alešova vznikne renovací a dostavbou stávající budovy na pětipodlažní bytový dům (4 nadzemní a 1 podzemní podlaží). K dispozici bude 9 bytových jednotek s typologií 1+kk a 2+kk. Dům má plochou střechu, která bude zároveň používána jako terasa. Parkování je možné ve společné garáži (prostřednictvím zakladačů). K bytům lze přikoupit sklepní kóji.

Dokončení projektu je plánováno na září 2022.

Lokalita

Rezidenční komplex vzniká v rohové proluce ulic Merhautova a Alešova v brněnské lokalitě Černá Pole.  V blízkém okolí je k dispozici veškerá občanská vybavenost jako jsou restaurace, obchody a školy. Centrum města je rychle dostupné jak městskou dopravou, tak i autem. Nedaleko se nachází napojení na dálnici D1.

Lokalita

Alešova, Brno, Jihomoravský kraj

Co si o projektu “Merhautova - Alšova” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty