Developerský projekt Mikulovské Terasy

V prodeji
Na Jámě, Mikulov, Jihomoravský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: Na jižní Moravě ve městě Mikulov vznikne ve stávající zástavbě rezidenční ulice novostavba bytového domu. Bude mít 6 nadzemních podlaží celkem s 15 bytovými jednotkami o dispozicích od 1kk po 3 kk, které díky terasovitému uspořádání domu nabídnou terasy, některé dokonce i bazény nebo vlastní vířivky. V prvním podlaží jsou umístěny garáže a sklepní prostory včetně vinného sklepu.

Autory návrhu stavby jsou architekti ze studia Desk architekti. Výstavba a předání bytových jednotek by mělo proběhnout v polovině roku 2021.

Lokalita: Mikulovské terasy jsou bytovým domem umístěným v ulici Na Jámě uprostřed moravské obce Mikulov v Jihomoravském kraji.

Jedná se o oblast Pálavy, která je známá svou historií, kulturou a vinařstvím. Ulice Na Jámě se nachází v klidné části města nedaleko centra a díky umístění domu ve svahu budou mít byty příjemný výhled na Svatý Kopeček. V oblasti se nachází mnoho cyklostezek a oblíbených turistických cílů jako je mikulovský barokní zámek nebo Lednicko-Valtický areál.

Brno je od Mikulova vzdáleno 40 minut jízdy autem, hranice s Rakouskem 5 minut a Vídeň je tak také dobře dostupná.

Co si o projektu “Mikulovské Terasy” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty