04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Molo Lipno Resort

V prodeji
Lipno nad Vltavou, Lipno, Jihočeský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: V oblíbené rekreační oblasti u Lipna nad Vltavou vzniká nový rezidenční projekt s názvem MOLO Lipno. V rámci něj bude postaveno několik budov odkazujících na typologii a materiály tradiční v oblasti Šumavy.

Rezidenční část zahrnuje celkem 79 luxusních apartmánů ve velikostech od 1kk až po penthouse s dispozicí 7kk. K většině náleží předzahrádky či prostorné balkony a terasy s proskleným zábradlím, které poskytují atraktivní výhledy na lipenskou přehradu nebo do zahrady. Stejně tak je většina jednotek vybavena prostory pro uložení sportovního vybavení a vlastní saunou, všechny pak sklepními kójemi.

Parkovaní je zajištěno v podzemních garážích, které jsou dimenzovány i pro velká SUV auta a v rámci nichž budou k dispozici i nabíjecí stanice pro elektromobily a elektrokola.

Areál bude doplněn pětihvězdičkovým hotelem s recepcí, wellness, spa, vyhlídkovou restaurací, bary, beach clubem, půjčovnou sportovního vybavení, concierge a správcovskými službami. Mezi budovami povede promenáda s obchody a kavárnami, která naváže na blízkou cyklostezku. Vytvořena bude také zahrada se vzrostlými stromy a dřevěné molo s vyhřívaným bazénem plovoucím na hladině jezera.

Vzhledem k lokalitě, charakteru nemovitostí a poskytovaným službám v rámci resortu jsou tyto nemovitosti vhodné jak pro vlastní rekreaci či bydlení, tak i jako investice do apartmánů určených k pronájmu.

K předání apartmánů novým majitelům by mělo dojít v prvním kvartálu roku 2022.

Lokalita: Resort je umístěn přímo u břehu přehrady Lipno, v obci Lipno nad Vltavou v Jihočeském kraji a Národním parku Šumava s množstvím oblíbených turistických cílů. Lokalita nabízí širokou škálu aktivit po celý rok, od jara do podzimu golf, hiking, cyklistiku, jezdectví a mnoho vodních sportů. V zimě se na zamrzlém Lipně dá bruslit, nedaleko se nachází lyžařská škola, běžecké tratě a sjezdové areály na české i rakouské straně hranic.

Praha i Plzeň jsou vzdáleny 2 hodiny jízdy autem, České Budějovice 1 hodinu.

 

Co si o projektu “Molo Lipno Resort” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty