Molo Lipno Resort

Aktualizováno: 26 července, 2020
Molo Lipno Resort
Adresa Lipno nad Vltavou, Lipno, Jihočeský kraj
K nastěhování od 4Q/2021
Počet jednotek 79
Velikost jednotek 1+kk - 7+kk
Developer MOLO Lipno Residence s.r.o.


O projektu:

V oblíbené rekreační oblasti u Lipna nad Vltavou vzniká nový rezidenční projekt s názvem MOLO Lipno. V rámci něj bude postaveno několik budov odkazujících na typologii a materiály tradiční v oblasti Šumavy.

Rezidenční část zahrnuje celkem 79 luxusních apartmánů ve velikostech od 1kk až po penthouse s dispozicí 7kk. K většině náleží předzahrádky či prostorné balkony a terasy s proskleným zábradlím, které poskytují atraktivní výhledy na lipenskou přehradu nebo do zahrady. Stejně tak je většina jednotek vybavena prostory pro uložení sportovního vybavení a vlastní saunou, všechny pak sklepními kójemi.

Parkovaní je zajištěno v podzemních garážích, které jsou dimenzovány i pro velká SUV auta a v rámci nichž budou k dispozici i nabíjecí stanice pro elektromobily a elektrokola.

Areál bude doplněn pětihvězdičkovým hotelem s recepcí, wellness, spa, vyhlídkovou restaurací, bary, beach clubem, půjčovnou sportovního vybavení, concierge a správcovskými službami. Mezi budovami povede promenáda s obchody a kavárnami, která naváže na blízkou cyklostezku. Vytvořena bude také zahrada se vzrostlými stromy a dřevěné molo s vyhřívaným bazénem plovoucím na hladině jezera.

Vzhledem k lokalitě, charakteru nemovitostí a poskytovaným službám v rámci resortu jsou tyto nemovitosti vhodné jak pro vlastní rekreaci či bydlení, tak i jako investice do apartmánů určených k pronájmu.

Dokončení výstavby je plánováno na třetí kvartál 2021, k předání apartmánů novým majitelům by mělo dojít do konce roku 2021.

Lokalita:

Resort je umístěn přímo u břehu přehrady Lipno, v obci Lipno nad Vltavou v Jihočeském kraji a Národním parku Šumava s množstvím oblíbených turistických cílů. Lokalita nabízí širokou škálu aktivit po celý rok, od jara do podzimu golf, hiking, cyklistiku, jezdectví a mnoho vodních sportů. V zimě se na zamrzlém Lipně dá bruslit, nedaleko se nachází lyžařská škola, běžecké tratě a sjezdové areály na české i rakouské straně hranic.

Praha i Plzeň jsou vzdáleny 2 hodiny jízdy autem, České Budějovice 1 hodinu.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky