28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt Na Bělidle 4

Vyprodáno
Na Bělidle, Smíchov, Praha 5

Detaily

 • ID:
  10213
 • Stav:
 • Developer:
  ASA Atelier s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Smíchov
 • Byty k nastěhování od:
  07/2016 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  34 - 139 m2
 • Počet bytů celkem:
  8
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  13.380.000 Kč

O projektu

O projektu: V Praze 5 na Smíchově, byl 13. července 2015 spuštěn prodej bytů, které vznikají díky developerskému projektu společnosti ASA Atelier. Jedná se o bytový dům nazvaný Na Bělidle 4. Název dostal podle ulice, v níž se nachází. Nejedná se o klasickou novostavbu, ale o kompletně zrekonstruovaný dům z počátku 20. století, slibující luxusní nové byty v těsném sousedství historického centra s výhledem na řeku a vltavská nábřeží. Celkově se bude jednat o osm bytových jednotek o dispozicích 1+kk – 4+kk, v nadstandardním provedení včetně atypického mezonetového bytu s terasou. Dokončení celé stavby je plánováno na začátek června 2016 a k nastěhování budou nové byty připraveny k 1. červenci téhož roku. Developerský projekt Na Bělidle 4 zahrnuje i výstavbu nového, moderního výtahu. Počítá se v něm i s úpravou dvora, společných prostor a sklepů. Nové byty jsou budovány se smyslem pro detail a to dle jednotného architektonického konceptu ve standardu třídy B energetické náročnosti budovy.

Byty: Cihlová novostavba Na Bělidle 4 slibuje nejen příjemné bydlení, ale i byty o různých dispozicích. Nejmenší byt 1+kk rozprostírající se na bytové ploše 33,5m2 je již prodaný. K dispozici jsou tak další, větší byty. 2+kk o rozloze 63m2 se chlubí balkony (2,7m2). Prodejní cena těchto bytů je 5 266 000,- Kč včetně DPH. Dva byty o dispozici 3+kk mají mírně rozdílné parametry. První má rozlohu 84,7m2 s balkonem (2,8m2) a jeho cena je 6 945 000,- Kč včetně DPH. Druhý byt 3+kk se pyšní rozměry 84,6m2 s balkonem (2,7m2) a k prodeji je za 7114 000,- Kč včetně DPH. Třetí byt 3+kk je dispozičně největší. Jeho rozměry jsou 119,7m2, patří k němu terasa o rozloze 41m2 a koupit si jej je možné za 12 546 000,- Kč včetně DPH. Zbývající dva byty 4+kk jsou rozměrově odlišné. První má rozlohu 103,1m2 s balkonem (2,8m2) a jeho cena je 8 634 000,- Kč včetně DPH. Poslední byt 4+kk je dispozičně největší. Měří 138,8m2, patří k němu terasa měřící 41,3m2 a k mání je za 14 463 000,- Kč včetně DPH. V bezprostřední blízkosti novostavby budou k dispozici garáže a garážová stání.
Byty v luxusním a nadstandardním vybavení mají obvodové stěny z YTONGU LAMBDA, vnitřní stěny a bytové příčky jsou doplněny o neprozvučný Porotherm AKU. Bezpečnostní, protipožární dveře od výrobce Napako zaručují naprosté bezpečí. Interiérové dveře od HSE mají zapuštěné zárubně, podlahy z olejovaného dubového masívu dodají každému bytu punc luxusu, špaletová okna Langer s ovládáním typu eurookno zaručují lehkou manipulativnost, vytápění a ohřev TUV zajišťuje kombinovaný plynový kotel, jehož ovládání je řízeno pokojovým digitálním termostatem. Byty jsou doplněny o spoustu dalších, moderních a nadstandardních zařízení a vybavení, mezi něž se řadí topná tělesa Koralux Linear max, podlahové konvektory v místnostech s přístupem na balkon, koupelnové radiátory jsou chromové s vlastním termostatem. Koupelny se navíc pyšní podlahovým elektrickým topením, velkoformátovými obklady a to vše od Ideal Standard. V tomto vysokém standardu nesmí chybět vypínače, stmívaje a zásuvky od výrobce ABB. Samozřejmostí je příprava rozvodu pro TV/SAT a Hi-Fi v podobě elektroinstalačních trubek ve stěnách. V žádném bytě nechybí ani klimatizace. Nové byty budou převedeny do osobního vlastnictví (družstevní).

Lokalita: Developerský projekt Na Bělidle 4 se nachází v exkluzivní a žádané lokalitě pražské části Praha 5-Smíchov,ve stejnojmenné ulici, v těsné blízkosti Janáčkova a Hořejšího nábřeží. Toto okolí skýtá přímo ideální podmínky pro odpočinek, či procházky v krásném a příjemném prostředí, kde se pořádají různé kulturní akce anebo farmářské trhy. Vynikající dopravní dostupnost zabezpečuje v docházkové vzdálenosti tří minut stanice metra Anděl, tramvaje , či autobusy MHD. Také občanská vybavenost je na Praze 5 přímo ideální. Nachází se zde nákupní centrum Nový Smíchov, Hypermarket Tesco, restaurace, Česká pošta, lékárna Neopharm a bankomat Komerční banky. Pro aktivní jedince jsou k dispozici dva multiplexy, sportoviště BestFit Studio Smíchov. Za kulturou je možné vyrazit do blízkého divadla, za účelem vzdělání jsou v blízkosti školky a základní škola.

Lokalita

Na Bělidle, Smíchov, Praha 5

Co si o projektu “Na Bělidle 4” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty