Developerský projekt Byty Na Korábě

Vyprodáno
Na Korábě, Libeň, Praha 8

Detaily

 • ID:
  2188
 • Stav:
 • Developer:
  Real-Treuhand Reality s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 8
 • Lokalita:
  Libeň
 • Byty k nastěhování od:
  2014 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  49 - 143 m2
 • Počet bytů celkem:
  28
 • Velikost jednotek:
  2+kk - 5+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno
 • Aktuální ceník bytů:
  '-

O projektu

O projektu: Developerský projekt Na Korábě se nachází v Libni v Praze 8. Novostavba celkově obsahuje 28 nových bytů. Nové byty jsou určené k nastěhování od prosince 2014. Developerský projekt patří společnosti Real-Treuhand reality. Vyznačuje se jedinečnou a nadčasovou architekturou a vytvořil ji ateliér „Aulík Fišer Architekti“. Nové bydlení Na Korábě do sebe promítá nadstandardní technická řešení, ale zároveň se pyšní jedinečným designem exteriérů i interiérů. Novostavba je zasazená do klidné části Libně. Kromě moderního bydlení tak nabízí klid, i když samozřejmě se vším, co patří k bydlení v hlavním městě.

Novostavba má vlastní zahradu s dětským hřiště a altanem. Zahrada byla navržená architekty přímo pro tento projekt. Developerský projekt nese svůj název podle ulice, ve které je vystavený. Jedná se o jednu z nejoblíbenějších ulic k bydlení v Praze. Má také svou bohatou historii.

Byty: Nové byty v bytovém komplexu Na Korábě jsou nabízené v dispozicích 2+kk až 5+kk s plochou od 49 do 143 m2. Nové byty jsou uzpůsobené tak, aby nabízely veškerý komfort, a zároveň mají velmi pěkný vhled.
Bytové jednotky mají vysoký standard vybavení. Patří do něj vybavení pro rozvody a zařizovací předměty pro ZTI (umyvadlo, umývátko, vana, sprchový kout, příprava pro pračku, kuchyně), vytápění (topné rozvody, bytová regulace, otopná tělesa pod okny, otopná tělesa u prosklených fasád, otopná tělesa v koupelně), silnoproud (rozvody, vypínače a zásuvky, stropní svítidla), slaboproud (telefonní rozvody, rozvody pro TV, domácí videotelefon atd.), vzduchotechnika a prvky požárního bezpečnostního řádu. Developerský projekt kromě nových bytů nabízí také kancelářské prostory.

Lokalita: Novostavba se nachází v klidné lokalitě pražské čtvrti Libeň nabízející pohodlné bydlení. Rozprostírá se na svahu vltavského údolí, takže obyvatelé budou mít pěkný výhled na řeku, ale také na Hradčany, Vítkov a další pražská panoramata. V okolí bytového domu Na Korábě je veškerá občanská vybavenost, především školy, školky, obchody, zdravotnická zařízení, restaurace a pro volný čas sportovní areál. Z lokality novostavby se její obyvatelé bez problému dostanou do centra Prahy. Nedaleko se nachází zastávka městské hromadné dopravy a je zde rovněž výborné silniční napojení na vnitřní okruh hlavního města.

Historie: Libeň je v městské části Prahy 8 a částečně zasahuje i do Prahy 7 a Prahy 9. Součástí hlavního města je od roku 1901. V Libni je možné si prohlédnout různé zajímavé stavby. Jsou jimi např. Grabova vila, Libeňský zámeček, Libeňská synagoga, Kostel Svatého Vojtěcha, atd. Nachází se tu rovněž známá Nemocnice Na Bulovce. Dříve stály na území Libně historické usedlosti.

Lokalita

Na Korábě, Libeň, Praha 8

Co si o projektu “Byty Na Korábě” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty