Na Malé Růži

Aktualizováno: 9 září, 2015
Na Malé Růži
Adresa U Potoka, Drahelčice, Praha-západ
K nastěhování od 3Q/2019 (vyprodáno)
Počet jednotek 40 + 50 + 46
Velikost jednotek 3+kk - 5+kk
Developer Rudná Development s.r.o.


3. etapa projektu:

Na Malé Růži hlásí téměř 50% prodaných a rezervovaných rodinných domů v rekordním čase Úspěšný developerský projekt Na Malé Růži v Drahelčicích u Rudné (Praha – západ) odstartoval v polovině února 2018 prodej rodinných domů z 3. etapy. Již nyní je prodáno či rezervováno téměř 50% z celkového počtu 46 rodinných domů. Projekt je situován pouhých 10 minut jízdy autem od metra Zličín a pár minut od nákupního centra. „3. etapa navazuje na úspešnost dvou předešlých etap, kde našlo svůj nový domov 90 spokojených rodin,“ říká Mustafa Türkmen, jednatel developerské společnosti Rudná Development 2, která za projektem stojí a pokračuje: „velmi nás těší pokračující zájem o rodinné domy z třetí etapy výstavby, kdy od zahájení prodeje ve druhé polovině února je prodáno či rezervováno téměř 50 % rodinných domů. Situace na hypotečním trhu je i přes mírně se zvyšující úroky i nadále příznivá a tomu odpovídá i poptávka po novém bydlení,“ uzavírá. Architektonické návrhy všech tří etap se snažily ctít prostředí, v němž projekt vyrůstá, a domy tak nepřevyšují okolní venkovskou zástavbu. Stejně tak již potřetí se stala financující bankou projektu Česká spořitelna, jejíž realitní divize RSČS se zároveň stará o prodej nabízených domů. Generálním dodavatelem je společnost Algon, která zahájila výstavbu 3. etapy projektu na začátku března 2018.

DISPOZICE DOMŮ:

V aktuální fázi projektu Na Malé Růži jsou v nabídce 4 typy domů (řadové domy, 2 typy dvojdomů a single domy) v dispozicích od 3+kk s pracovnou po 5+kk s přístřeškem pro auto nebo garáží s výměrou od 101 m2 do 139 m2 a pozemky od 180 m2 do 480 m2. Domy jsou patrové, mají od tří do pěti ložnic a vlastní pozemek řešený podle konkrétních dispozic nemovitosti. Cenové rozpětí se pohybuje od 5,6 mil. Kč po 7,7 mil. Kč vč. DPH. „Dle zkušeností a ohlasů z předchozích etap klademe velký důraz na detaily zvyšující pohodlí a soukromí každého domu. Například rodinné domy 5+kk mají vždy u hlavní ložnice samostatnou koupelnu, další koupelny jsou situovány jak v přízemí, tak ještě jedna pro ostatní pokoje v patře. U všech domů jsme venkovní terasy na zahradě oddělili dřevěnou zástěnou, takže o soukromí budoucích obyvatel je postaráno, což je zejména u řadové zástavby zásadní,“ připomíná Mustafa Türkmen a přidává několik detailů vybavení: „V oknech jsou izolační dvojskla a trojskla, stěna orientovaná do zahrady je velkoryse prosklená, takže v letních měsících lze obytný prostor rozšířit o již zmiňovanou terasu,“ uzavírá.

PERSPEKTIVNÍ LOKALITA:

Drahelčice leží pět kilometrů jihozápadně od Prahy, nedaleko Rudné. Z obce je po dálnici D5 blízko do Prahy i do Berouna. Do obou měst vede i autobusové spojení či vlak z Rudné. Na pražský Zličín ke stanicí metra trvá cesta autobusem z Drahelčic pouhých 16 minut a nákupní zóna je autem dosažitelná do deseti minut. Kdo často létá na služební cesty, ten ocení blízkost a snadnou dostupnost Letiště Václava Havla v Praze-Ruzyni. Drahelčice a jejich okolí nabízí kromě příjemného rodinného bydlení také potřebné obchody, služby a řadu možností trávení volného času. V obci, která je součástí turistického regionu Karlštejnsko, funguje místní knihovna, sbor dobrovolných hasičů či sportovní klub. Drahelčicemi prochází značená cyklotrasa, okolí je ideální pro výlety na kolech, například do nedalekého Karlštejnska, Křivoklátska a Českého krasu. Příznivci golfu ocení nedaleká hřiště Golf Resort na Karlštejně a Golf Resort Albatross ve Vysokém Újezdě. Kdo rád jezdí na koni, může navštívit jezdecký oddíl v Nučicích u Rudné. Právě v sousední Rudné, která je přirozeným kulturním a správním centrem, noví majitelé domů najdou školu, zdravotní středisko včetně zubní ordinace, poštu, obchody a restaurace.

1. etapa projektu:

Developerský projekt Na Malé Růži se nachází v obci Drahelčice u Rudné, které jsou vzdálené pouhých pět kilometrů od Prahy. Bydlení v obci přilehlé k hlavnímu městu spojuje výhody města (občanská vybavenost, dopravní dostupnost) i venkova (příroda, soukromí, klid). Jedná se o obytný komplex, který zahrnuje výstavbu nových řadových domů a dvojdomů. Architektonický návrh novostaveb byl vytvořen s ohledem na stávající zástavbu, obytný resort tak přirozeně navazuje na místní krajinu. Zděné rodinné domy splňují požadavky dnešní doby na ekologické bydlení, jsou energeticky úsporné a spadají do energetické třídy B. Energeticky úsporné bydlení je šetrnější k životnímu prostředí a jeho hlavním pozitivem je úspora nákladů na běžný chod domu. V základní ceně domů jsou zahrnuty nadstandardní prvky zajišťující komfortní bydlení, např. dlážděná terasa s dřevěnou zástěnou oddělující terasu od sousedního domu, podkroví využitelné jako sklad (např. pro sezónní věci), přípravu pro krb, ložnici s vlastní koupelnou a průchozí šatnou či dvě parkovací stání. V rámci projektu Na Malé Růži bude zahájena výstavba mateřské školky nacházející se přímo v areálu. Realizace je rozdělena do dvou fází – první fáze nabízí 39 domků s možností okamžitého nastěhování, kolaudace druhé fáze s 50 domky je plánována na listopad roku 2014. Developerem projektu je společnost Rudná Developement s. r. o, člen skupiny F&S Invest a.s.

Řadové domy:

Řadové domy o dispozicích 4+1 zahrnují obývací pokoj s jídelním koutem, kuchyň a WC v přízemí a 3 ložnice s koupelnami v patře. Výměra parcel, na kterých domy stojí, činí 168 m2 až 330 m2. Užitná plocha domů se pohybuje od 100,4 m2 do 104 m2. Zbytek parcely tvoří zahrada, jejíž výměra je 109,3 m2 až 265,2 m2. Součástí novostaveb jsou terasy a parkovací stání. K některým domkům patří i balkony. Cena řadových domů Na Malé Růži se pohybuje v rozmezí od 3 391 304 Kč do 4 434 783 Kč bez DPH.

Dvojdomy:

Dvojdomy o dispozicích 4+kk nabízí zajímavé dispoziční řešení. Užitná plocha činí 125 m2. Výměra parcel se pohybuje od 365 m2 do 571 m2 a výměra zahrady činí 278,5 m2 až 484,5 m2. Přízemí vám nabízí otevřený prostor obývacího pokoje, kuchyňského koutu a jídelny prosvětlený díky velkému francouzskému oknu orientovanému do zahrady. K dvojdomům patří kryté garáže. Cena se pohybuje v rozmezí od 4 956 522 Kč do 5 130 435 Kč bez DPH.

Lokalita:

Rezidenční resort Na Malé Růži je situován v Drahelčicích u Rudné, 5 kilometrů od Prahy (okres Praha-západ). Dopravní dostupnost je zajištěna vlakovým i autobusovým spojením. Autobusem se za 16 minut dostanete ke stanici metra Zličín. Cesta autem trvá zhruba 10 minut. Obec se pyšní veškerou občanskou vybaveností. Přímo v obci najdete například obchody a služby, knihovnu a sportovní spolky a kluby. Přímo v areálu je plánována výstavba mateřské školky. V nedaleké Rudné (2 km) naleznete mateřskou i základní školu, zdravotní středisko a poštu. Ve volném čase můžete sportovat v přilehlém parku či sportovních střediscích (Relax Sport Rudná, Golfový Resort Albatross), vyrazit na paintball či do kina.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (79 hlasů, průměr: 4,77 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky