22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

19.01.2023

Rezidence Prokopské údolí: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 5

17.01.2023

Byty Holandská: v prodeji jsou byty v pražských Vršovicích

16.01.2023

Varta Hostivař: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Na Malé Růži

Vyprodáno
Na Malé růži, Drahelčice, Praha-západ

Detaily

O projektu

O projektu: V rámci developerského projektu s názvem Na Malé růži postupně v několika etapách vzniká široká nabídka rodinných domů v oblasti Rudná na západním okraji Prahy. Výstavba probíhá v několika etapách již od roku 2011, v roce 2019 byla dokončena třetí etapa. Celkem v oblasti vznikne 447 bytových jednotek. V aktuální čtvrté etapě je k dispozici 42 dvoupodlažních domů, z nichž některé jsou řadové, jiné řešeny jako dvojdomy.

Domy jsou navrženy s ohledem na své okolí ve venkovském stylu s jednoduchými fasádami a sedlovými střechami, které výškou nepřevyšují okolní zástavbu a dispozičně poskytují využitelné podkroví. Všechny mají v rámci pozemku před domem parkovací místo a za domem zahradu s terasou navazující na hlavní obytný prostor v přízemí. Dispozičně jsou řešeny jako 4kk nebo 5kk s přístřeškem na auto.

Developerem je společnost Rudná Development, která již domy nabízí k prodeji, výstavbu plánuje dokončit do konce roku 2021 a k nastěhování budou domy dostupné od března 2022.

Lokalita:Projekt dostal jméno podle ulice, při které leží – ulice Na Malé růži v obci Drahelčice přibližně 5 km jihozápadně od Prahy. Obec leží v okrese Praha-západ u dálnice D5 a v těsném sousedství příměstské a dobře vybavené lokality Rudné u Prahy. Jedná se o malou obec s přibližně 1 100 obyvateli a převážně rezidenční zástavbou tvořenou rodinnými domy. Protéká jí Radotínský potok a centrem je náves s obecním úřadem.

Přímo v rámci projektu nevznikají jen rodinné domy, ale také občanská vybavenost, která bude sloužit jejich obyvatelům. Vznikne tak školka, obchodní centrum, restaurace a sportovní zařízení. Drahelčice jinak nabízejí základní občanskou vybavenost jako fotbalové hřiště, restaurace, obecní úřad, dětské hřiště či městskou knihovnu. Tuto nabídku doplňuje Rudná širokou škálou obchodů a služeb včetně školy a školky, zdravotního střediska, pošty, knihovny, sportovních klubů atd.

Obec je zasazená uprostřed krajiny a tak je její velkou předností výborná dostupnost přírody a rekreačních lokalit, v blízkosti se nachází například přírodní park Povodí Kačáku nebo chráněná krajinná oblast Křivoklátsko, nedaleko leží také Karlštejn nebo golfový rezort. Terén je vhodný i pro cykloturistiku, v okolí probíhá mnoho cyklostezek.

Dostupnost zajišťuje dálnice D5, po které je v rámci 10 minut dostupný Zličín, kde je možné využít P+R a pokračovat MHD díky konečné stanici linky metra B. Zároveň je zde několik velkých obchodních domů. Dobrá je i dostupnost letiště. Se Zličínem Drahelčice spojuje do 15 minut několik autobusových linek nebo je možné se dopravit z Rudné do Prahy také železniční dopravou.

Lokalita

Na Malé růži, Drahelčice, Praha-západ

Co si o projektu “Na Malé Růži” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty