Byty Na Radosti

Aktualizováno: 1 ledna, 2012
Byty Na Radosti
Adresa Plzeňská, Košíře, Praha 5
K nastěhování od 2012 (vyprodáno)
Počet jednotek 90
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 31 - 174 m2
Developer VENELA, a.s.


O projektu:

Developerský projekt Na Radosti přináší nové byty v moderní, architektonicky vydařené, novostavbě na Praze 5. Nové byty se nacházejí v novostavbě s pěti typickými a dvěma ustupujícími nadzemními podlažími. Tato rezidence je rozdělena schodištěm na dvě sekce, které jsou pojmenovány A a B. Komunikační jádra obou sekcí jsou vybavena osobními výtahy vedoucími z obou pater garáží přímo do jednotlivých obytných podlaží. Nachází se zde také samostatná místnost na kola a kočárky. Kvalitu bydlení umocňuje originální architektonické ztvárnění s důrazem na detail, kvalitní materiálové zpracování a vysoký realizační standard. Bytový komplex Na Radosti je „dítětem“ developerské skupiny VENELA, a. s., která se specializuje na rezidenční development.

Byty:

Rezidence Na Radosti nabízí 90 bytových jednotek, které se nacházejí v celkově sedmi podlažích. Nové byty lze vybírat z dispozic od 1+kk po 4+kk s celkovou rozlohou 31 metrů čtverečných až po 174 čtverečných metrů. V prvním patře jsou také dnes tolik žádané předzahrádky a ve vyšších patrech balkóny a lodžie. Byty v posledních nadzemních podlažích jsou vybaveny prostornou terasou o výměře čítající až 90 metrů čtverečných. Byty jsou navrženy tak, aby bylo možné jejich praktické a funkční zařízení. V bytech je dostatek úložného prostoru. Nádherné jsou také výhledy do okolní přírody, jež přispívají k pohodě a optimismu celé rodiny. Větší byty mají dvě koupelny, v řadě koupelen najdete zároveň vanu i sprchový kout. V současné době je bezpečí důležitým faktorem pro výběr nového domova. Proto se i v tomto projektu na něj klade velký důraz. Každý byt je vybaven vstupními dveřmi s certifikovanou 3. třídou bezpečnosti a přípravou pro instalaci elektronického zabezpečovacího systému. Okna s parapetem nižším než 2 metry jsou zasklena bezpečnostními skly zabraňujícími vniknutí cizím osobám. Centrální vstupy do objektu jsou vybaveny elektronickým samozamykacím zámkem.

Lokalita:

Nové bydlení Na Radosti se rozléhá na rozmezí Prahy 5 a 6. Novostavbu obklopuje z jižní strany vzrostlá zeleň, která je doplněná moderní parkovou úpravou. Pro rodiny s dětmi jsou zde připraveny bezpečné herní zóny. Nedaleko nalezneme mnoho přírodních zajímavostí jako je přírodní památka U Hájů, Kalvárie v Motole, Motolský ordovik nebo přírodní park Košíře-Motol. V okolí tohoto projektu je hned několik autobusových a tramvajových zastávek. Dopravní obslužnost je zde tedy vynikající. Autobusy jsou zde zastoupeny zastávkami Bílý Beránek a Lidečská. Tramvají se z této části Prahy dostanete do centra za necelých 20 minut. Občanská vybavenost je zde zajištěna mateřskými a základními školami, zdravotnickými zařízeními, policejní stanicí, lékárnou, poštou, nákupními středisky a také kavárnami a restauracemi. Milovníci sportu zajisté ocení golfové hřiště, sportovní areál na sídlišti Řepy, sportovní areál Na Cibulce a nedaleko se také nachází fitness centrum.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (72 hlasů, průměr: 4,60 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky