02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Byty Na Radosti

Vyprodáno
Plzeňská, Košíře, Praha 5

Detaily

 • ID:
  2800
 • Stav:
 • Developer:
  VENELA, a.s.
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Košíře
 • Byty k nastěhování od:
  2012 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  31 - 174 m2
 • Počet bytů celkem:
  90
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Developerský projekt Na Radosti přináší nové byty v moderní, architektonicky vydařené, novostavbě na Praze 5. Nové byty se nacházejí v novostavbě s pěti typickými a dvěma ustupujícími nadzemními podlažími. Tato rezidence je rozdělena schodištěm na dvě sekce, které jsou pojmenovány A a B. Komunikační jádra obou sekcí jsou vybavena osobními výtahy vedoucími z obou pater garáží přímo do jednotlivých obytných podlaží. Nachází se zde také samostatná místnost na kola a kočárky. Kvalitu bydlení umocňuje originální architektonické ztvárnění s důrazem na detail, kvalitní materiálové zpracování a vysoký realizační standard. Bytový komplex Na Radosti je „dítětem“ developerské skupiny VENELA, a. s., která se specializuje na rezidenční development.

Byty: Rezidence Na Radosti nabízí 90 bytových jednotek, které se nacházejí v celkově sedmi podlažích. Nové byty lze vybírat z dispozic od 1+kk po 4+kk s celkovou rozlohou 31 metrů čtverečných až po 174 čtverečných metrů. V prvním patře jsou také dnes tolik žádané předzahrádky a ve vyšších patrech balkóny a lodžie. Byty v posledních nadzemních podlažích jsou vybaveny prostornou terasou o výměře čítající až 90 metrů čtverečných. Byty jsou navrženy tak, aby bylo možné jejich praktické a funkční zařízení. V bytech je dostatek úložného prostoru. Nádherné jsou také výhledy do okolní přírody, jež přispívají k pohodě a optimismu celé rodiny. Větší byty mají dvě koupelny, v řadě koupelen najdete zároveň vanu i sprchový kout. V současné době je bezpečí důležitým faktorem pro výběr nového domova. Proto se i v tomto projektu na něj klade velký důraz. Každý byt je vybaven vstupními dveřmi s certifikovanou 3. třídou bezpečnosti a přípravou pro instalaci elektronického zabezpečovacího systému. Okna s parapetem nižším než 2 metry jsou zasklena bezpečnostními skly zabraňujícími vniknutí cizím osobám. Centrální vstupy do objektu jsou vybaveny elektronickým samozamykacím zámkem.

Lokalita: Nové bydlení Na Radosti se rozléhá na rozmezí Prahy 5 a 6. Novostavbu obklopuje z jižní strany vzrostlá zeleň, která je doplněná moderní parkovou úpravou. Pro rodiny s dětmi jsou zde připraveny bezpečné herní zóny. Nedaleko nalezneme mnoho přírodních zajímavostí jako je přírodní památka U Hájů, Kalvárie v Motole, Motolský ordovik nebo přírodní park Košíře-Motol. V okolí tohoto projektu je hned několik autobusových a tramvajových zastávek. Dopravní obslužnost je zde tedy vynikající. Autobusy jsou zde zastoupeny zastávkami Bílý Beránek a Lidečská. Tramvají se z této části Prahy dostanete do centra za necelých 20 minut. Občanská vybavenost je zde zajištěna mateřskými a základními školami, zdravotnickými zařízeními, policejní stanicí, lékárnou, poštou, nákupními středisky a také kavárnami a restauracemi. Milovníci sportu zajisté ocení golfové hřiště, sportovní areál na sídlišti Řepy, sportovní areál Na Cibulce a nedaleko se také nachází fitness centrum.

Lokalita

Plzeňská, Košíře, Praha 5

Co si o projektu “Byty Na Radosti” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty