Byty Na Vackově

Aktualizováno: 14 července, 2020
Byty Na Vackově
Adresa Malešická - Olgy Havlové, Žižkov, Praha 3
K nastěhování od 2Q-4Q/2021
Počet jednotek 347
Velikost jednotek 1+kk - 5+kk
Developer Metrostav Development


X. etapa:

V aktuální etapě postupně vzniká 5 maximálně dvanáctipodlažních bytových domů v západní části pozemku při ulici Malešická. Celkem se v nich bude nacházet 342 bytů a ateliérů a 5 nebytových prostor. Nabídka zahrnuje byty o plošných dispozicích od 1+kk až po 5+kk. U přízemních bytů nebudou chybět předzahrádky, u bytů ve vyšších patrech potom balkony nebo lodžie. Všechny byty kromě 1+kk mají k dispozici také sklepní kóje. Z vyšších pater budov je krásný výhled na město a přilehlé parky.

První tři objekty označené jako A1, A2, A3 s celkem 160 byty budou dokončeny v závěru roku 2020 a byty předány v první polovině roku 2021. Druhé dvě budovy A4 a A5 se 182 byty mají být dokončeny na přelomu let 2020/2021 a klientům se budou předávat ve 2. polovině roku 2021.

O projektu:

V klidné části pražského Žižkova se u jižní strany parku Žižkovské pece staví developerský projekt Byty Na Vackově. Pod architektonickým řešením je podepsáno studio MS Architekti, developerem je Metrostav Development a.s.

Jedná se o několik etap a bytových souborů, které navazující na úspěšný projekt stejného developera - Alfarezidence. V sousedství Metrostav nabízí také byty v projektu Byty u parku Na Vackově.

Lokalita:

Celý rezidenční komplex Na Vackově spadá pod katastrální území Prahy 3 na Žižkově, rozkládá se mezi ulicemi Malešická, Olgy Havlové, Na Vackově a parkem Žižkovské pece.

Dopravní obslužnost je zde dobrá, 300 m od domů se nalézá zastávka autobusu Malešická, stanice tramvaje Biskupcova leží 874 m od bytového areálu. V lokalitě se nachází potřebná občanská vybavenost včetně vzdělávacích zařízení v pěší dostupnosti, kulturních zařízení jako je například Kino Aero nebo supermarketů. V blízké oblasti Nákladového nádraží v návaznosti na Olšanskou ulici v příštích letech vznikne nová obchodní a rezidenční čtvrť, která vybavenost v místě doplní a přinese i nové dopravní řešení oblasti.

Hned za domy se rozkládá park Židovské pece, nedaleko je také park Parukářka, Vítkov nebo sportovní a rekreační areál Pražačka s plaveckým bazénem a venkovním koupalištěm. V okolí probíhá několik cyklostezek, například stezka Na kralupské dráze, která vede od Krejcárku až po Seifertovou ulici poblíž Hlavního nádraží.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (42 hlasů, průměr: 4,83 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky