30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Byty Na Vackově

V prodeji
Malešická - Olgy Havlové, Žižkov, Praha 3

Detaily

 • ID:
  7701
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 3
 • Lokalita:
  Žižkov
 • Byty k nastěhování od:
  2Q/2024
 • Počet bytů celkem:
  124
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 5+kk

O projektu

Projekt Byty na Vackově nabízí v aktuální etapě celkem 124 bytových jednotek o dispozici od 1+kk po 5+kk, které jsou rozmístěny v moderních bytových domech. Podlahová plocha bytů je od 31 do 109 metrů čtverečních, přičemž ke každému bytu náleží i balkon, terasa nebo předzahrádka. K vybraným bytům je možné přikoupit garážové stání, kterých je k dispozici celkem 91. Autorem projektu je ateliér KAAMA. Byty budou k dispozici pro nastěhování na jaře 2024.

O projektu: V klidné části pražského Žižkova se u jižní strany parku Žižkovské pece staví developerský projekt Byty Na Vackově. Pod architektonickým řešením je podepsáno studio MS Architekti, developerem je Metrostav Development a.s.

Jedná se o několik etap a bytových souborů, které navazující na úspěšný projekt stejného developera - Alfarezidence. V sousedství Metrostav nabízí také byty v projektu Byty u parku Na Vackově.

Lokalita: Celý rezidenční komplex Na Vackově spadá pod katastrální území Prahy 3 na Žižkově, rozkládá se mezi ulicemi Malešická, Olgy Havlové, Na Vackově a parkem Žižkovské pece.

Dopravní obslužnost je zde dobrá, 300 m od domů se nalézá zastávka autobusu Malešická, stanice tramvaje Biskupcova leží 874 m od bytového areálu. V lokalitě se nachází potřebná občanská vybavenost včetně vzdělávacích zařízení v pěší dostupnosti, kulturních zařízení jako je například Kino Aero nebo supermarketů. V blízké oblasti Nákladového nádraží v návaznosti na Olšanskou ulici v příštích letech vznikne nová obchodní a rezidenční čtvrť, která vybavenost v místě doplní a přinese i nové dopravní řešení oblasti.

Hned za domy se rozkládá park Židovské pece, nedaleko je také park Parukářka, Vítkov nebo sportovní a rekreační areál Pražačka s plaveckým bazénem a venkovním koupalištěm. V okolí probíhá několik cyklostezek, například stezka Na kralupské dráze, která vede od Krejcárku až po Seifertovou ulici poblíž Hlavního nádraží.

Byty na Vackově najdete na Praze 3, ve východní části Žižkova. Lokalita nabízí plnou občanskou vybavenost s restauracemi, supermarkety, dětskými hřišti, sportovišti, zábavními atrakcemi, hotely, školou i školkou nebo poštou. Zároveň zde nechybí autobusové zastávky i autobusové nádraží umožňující cestování napříč celou Prahou. Za přírodou je možné vyrazit do parku Židovské pece nebo Malešického parku se zábavními hracími prvky pro děti, venkovní posilovnou i psím cvičištěm.

Lokalita

Malešická - Olgy Havlové, Žižkov, Praha 3

Co si o projektu “Byty Na Vackově” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty