30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Nad Arboretem

V prodeji
třída Generála Píky, Brno, Jihomoravský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  AP PROPERITY s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Brno
 • Počet bytů celkem:
  200
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk

O projektu

Projekt Nad Arboretem zahrnuje více než 200 bytových jednotek a ateliérů rozmístěných ve dvou vzájemně propojených budovách. Jedná se o víceúčelový objekt, v jehož přízemí jsou vyhrazeny prostory pro komerční využití. Součástí téměř všech bytů je lodžie nebo balkon a možnost dokoupit sklepní kóji nebo parkovací stání, která jsou umístěna v podzemním podlaží domu. Dispozice bytových jednotek jsou 1+kk až 4+kk s rozlohou od 29 do 115 čtverečních metrů.

Lokalita

Polyfunkční dům naleznete na ulici Tř. generála Píky v brněnské městské části Černá Pole. V docházkové vzdálenosti od nemovitosti je k dispozici plná občanská vybavenost zahrnující školy, supermarkety, bankomat, restaurace, poštu, zdravotnická zařízení, sportoviště, zastávky MHD, ale i nákupní centrum či bazén. Budova je obklopena zelení s vyhlídkou a v bezprostřední blízkosti je i botanická zahrada.  Prostor pro odpočinek dále nabízí park Lužánky nebo Schreberovy zahrádky. Do centra města je možné dojet autem do 10 minut a z Brna je dále skvělá dopravní dostupnost napříč republikou i okolními státy.

Lokalita

třída Generála Píky, Brno, Jihomoravský kraj

Co si o projektu “Nad Arboretem” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty