Nad Motolským hájem II

Aktualizováno: 1 února, 2013
Nad Motolským hájem II
Adresa Kejhova, Motol, Praha 5
K nastěhování od ihned
Počet jednotek 152
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 29 - 102 m2
Developer DARAMIS GROUP


O projektu:

Líbí se vám novostavby na Praze 5 a v okolí? Hledáte moderní nové byty v Praze? Developerský projekt Nad Motolským hájem II nabízí moderní bydlení v klidné části Prahy 5 s plnou občanskou vybaveností a velmi dobrou dostupností do centra. Celkem je zde k dispozici 152 bytových jednotek 1+kk až 4+kk o výměře 29 až 103 metrů čtverečních. Developerem projektu je společnost Daramis Group.

Byty:

Novostavba Praha Nad Motolským hájem II nabízí celkem 152 nových bytů o dispozici 1+kk až 4+kk poblíž příjemné městské zeleně. Bydlení je zařízeno standardním vybavením jako jsou plovoucí podlahy, okna s izolačními dvojskly, protipožární dveře s bezpečnostním kováním, garážová vrata na elektrický pohon s dálkovým ovládáním, připojení pro příjem pozemního televizního vysílání, zvonková signalizace, domovní telefon, dálkové ovládání zámku domovních dveří, připojení pro automatickou pračku a další. Byty 1+kk a 2+kk o výměře 29 až 50 metrů čtverečních lze pořídit za cenu od 1,5 do 3 milionů korun, byty 2+kk a 3+kk o velikosti 50 až 80 metrů čtverečních za 3 až 4 miliony korun a byty 3+kk a 4+kk o velikosti 80 až 103 metrů čtverečních lze zakoupit za 4 až 6 milionů korun. Některé z bytů lze také propojit do větších celků a dále si pořídit parkovací stání od 175 tisíc korun nebo sklepní kóje od 30 tisíc korun.

Lokalita:

Bytový komplex Nad Motolským hájem se nachází v oblíbené pražské čtvrti Praha 5 - Motol. Tato lokalita vyniká klidným příjemným prostředím plným zeleně, plnou občanskou vybaveností a dobrou dostupností do centra. Poblíž domu se nachází autobusová zastávka, z níž je to jen několik minut na stanice metra B Stodůlky, Hůrka nebo Nové Butovice. V blízkém okolí jsou k dispozici mateřské, základní a střední školy, banky, lékárny, zdravotnická zařízení, nemocnice, pošta, úřady, restaurace, golfové hřiště, dětská hřiště a další obchody a služby.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (90 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Chyba databáze WordPressu: [You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') and wp_terms.term_id = wp_term_taxonomy.term_id and wp_term_taxonomy.taxonomy ' at line 1]
select wp_posts.* from wp_posts,wp_terms,wp_term_taxonomy,wp_term_relationships where wp_terms.term_id in () and wp_terms.term_id = wp_term_taxonomy.term_id and wp_term_taxonomy.taxonomy = 'pcategory' and wp_term_taxonomy.term_taxonomy_id = wp_term_relationships.term_taxonomy_id AND wp_posts.post_status = 'publish' and wp_term_relationships.object_id = wp_posts.ID and wp_posts.ID != 914 AND wp_posts.post_date < NOW() ORDER BY wp_posts.post_date DESC LIMIT 0,5

Array