25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Nad Motolským hájem II

Vyprodáno
Kejhova, Motol, Praha 5

Detaily

 • ID:
  914
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Motol
 • Byty k nastěhování od:
  ihned
 • Plocha bytů (od - do):
  29 - 102 m2
 • Počet bytů celkem:
  152
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Líbí se vám novostavby na Praze 5 a v okolí? Hledáte moderní nové byty v Praze? Developerský projekt Nad Motolským hájem II nabízí moderní bydlení v klidné části Prahy 5 s plnou občanskou vybaveností a velmi dobrou dostupností do centra. Celkem je zde k dispozici 152 bytových jednotek 1+kk až 4+kk o výměře 29 až 103 metrů čtverečních. Developerem projektu je společnost Daramis Group.

Byty: Novostavba Praha Nad Motolským hájem II nabízí celkem 152 nových bytů o dispozici 1+kk až 4+kk poblíž příjemné městské zeleně. Bydlení je zařízeno standardním vybavením jako jsou plovoucí podlahy, okna s izolačními dvojskly, protipožární dveře s bezpečnostním kováním, garážová vrata na elektrický pohon s dálkovým ovládáním, připojení pro příjem pozemního televizního vysílání, zvonková signalizace, domovní telefon, dálkové ovládání zámku domovních dveří, připojení pro automatickou pračku a další. Byty 1+kk a 2+kk o výměře 29 až 50 metrů čtverečních lze pořídit za cenu od 1,5 do 3 milionů korun, byty 2+kk a 3+kk o velikosti 50 až 80 metrů čtverečních za 3 až 4 miliony korun a byty 3+kk a 4+kk o velikosti 80 až 103 metrů čtverečních lze zakoupit za 4 až 6 milionů korun. Některé z bytů lze také propojit do větších celků a dále si pořídit parkovací stání od 175 tisíc korun nebo sklepní kóje od 30 tisíc korun.

Lokalita: Bytový komplex Nad Motolským hájem se nachází v oblíbené pražské čtvrti Praha 5 - Motol. Tato lokalita vyniká klidným příjemným prostředím plným zeleně, plnou občanskou vybaveností a dobrou dostupností do centra. Poblíž domu se nachází autobusová zastávka, z níž je to jen několik minut na stanice metra B Stodůlky, Hůrka nebo Nové Butovice. V blízkém okolí jsou k dispozici mateřské, základní a střední školy, banky, lékárny, zdravotnická zařízení, nemocnice, pošta, úřady, restaurace, golfové hřiště, dětská hřiště a další obchody a služby.

Více info: http://www.nadmotolskymhajem.cz/

Lokalita

Kejhova, Motol, Praha 5

Co si o projektu “Nad Motolským hájem II” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty