04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Nad Přehradou V

Vyprodáno
Padovská, Hostivař, Praha 10

Detaily

 • ID:
  820
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 10
 • Lokalita:
  Hostivař
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  32 - 120 m2
 • Počet bytů celkem:
  54
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  2.548.504 Kč - 11.207.985 Kč

O projektu

O projektu: Příjemné bydlení v blízkosti pražské Hostivařské přehrady nabízí developerský projekt Nad přehradou V. Novostavba vzniká v Padovské ulici v městské čtvrti Hostivař na Praze 10. Pro budoucí rezidenty se zde rodí 54 nových bytů, které jsou připraveny pro svobodné páry nebo rodiny s dětmi. Nyní se staví několikapodlažní nový dům s označením F, který dokáže uspokojit i náročné požadavky budoucích obyvatel. Vše odpovídá současným bytovým trendům. Pod celkovou koncepcí a návrhem jsou podepsaní ABM Architekti. Například zde najdete zasazené balkony. Dokončení projektu bude upřesněno. Dům je vybaven energetickým štítkem třídy C. Prodej bytů zajišťuje developer a zároveň i prodejce je v tomto případě společnost FINEP se sídlem v Lannově paláci v Havlíčkově ulici na Praze 1.

Byty: Rezidenční komplex Nad Přehradou V nabízí budoucím obyvatelům nové byty o dispozičním členění 1+kk až 4+kk s rozlohou od 29 do 119 m2. Parkovací místa v novostavbě jsou zajištěna v podzemní části domu. Jedná se o moderní novostavbu, čemuž odpovídají i standardy bytů.

Stavební konstrukce je tvořena zděnými vnitřními příčkami např. Porotherm, Liapor, Vapis …) nebo železobetonem. Mezibytové systémy jsou zděné či železobetonové. Nosný systém tvoří garáže s železobetonovým sloupovím nebo kombinované, u bytů jde o příčný stěnový železobetonový nebo zděný systém. Obvodový systém je zděný a železobetonový s fasádním zateplovacím systémem. Stropy tvoří železobetonová stropní deska. Vstup a další společné prostory jsou opatřeny čipovým systémem zajišťujícím větší komfort a bezpečnost. Dále je celý objekt vybaven zvonkovým tablem s audio panelem u hlavního vchodu a domácími telefony s tlačítkem elektrického otevírání v bytech. V garážích je instalován kamerový systém. V objektu je také zajištěn příjem kabelové televize. Ve výbavě domu nechybí moderní lanový výtah, a to od některé z těchto firem: SCHINDLER, KONE, OTIS, THYSSENKRUPP. Garážová stání jsou umístěna v prvním a druhém podzemním podlaží domu nebo mimo objekt pod lehkým zastřešením. Je u nich přirozená ventilace vzduchu. Garážová stání se ohraničují pletivem nebo gabionovou stěnou. S garážovými průmyslovými sekčními vraty s elektropohonem se manipuluje pomocí dálkového ovládání nebo mobilního telefonu. Samostatné garáže se vybavují venkovními rolovacími vraty s elektropohonem, která se posunují dálkovým ovládáním. Krytá parkovací stání se nacházejí na úrovni prvního nadzemního podlaží a jsou vybavena sklopným uzamykatelným parkovacím sloupkem.

Okna a také balkonové dveře jsou z plastu, vícekomorové. Jejich vnitřní barva je bílá, vnější stranu tvoří barevná fólie, vnitřní parapety jsou bílé.
Vnitřní bytové dveře se dodávají Sapeli Elegant, jednokřídlé plné. V některých bytech jsou dvoukřídlé prosklené podle katalogového listu a dispozice bytu. Povrch tvoří fólie Sapelit, nechybí obložkové zárubně Sapeli Normal a rozetové nerezové kování.

Vstup do bytu se osazuje protipožárními plnými jednokřídlými dveřmi s ořechovým dekorem. Vybaveny jsou lakovanými kovovými zárubněmi a bezpečnostním kováním.
Pokud jde o obklady, dlažby a podlahové krytiny, do koupelny a na WC se dodává keramický obklad a dlažba, série TechnoArt Spin Plus, RAKO Tendence nebo RAKO Vanity. Do komory a na chodbu se pokládá keramická dlažba, série TechnoArt Spin Plus, RAKO Vanity, Spirit nebo Savana. Je možný výběr z několika odstínů, případně se dá zvolit podlahová krytina od společnosti Barkotex. V ložnici, obývacím pokoji a ostatních pokojíc se klade podlahová krytina od společnosti Barkotex. V ploše 6 m2 u kuchyňského koutu je položena keramická dlažba, série TechnoArt Spin Plus, RAKO Vanity, Spirit nebo Savana. Na terasy, balkony a lodžie se dodává keramická nebo betonová mrazuvzdorná dlaždice (podle stavebně technického řešení). Zařizovací předměty tvoří keramické umyvadlo s polosloupem Laufen PRO A, JIKA Cubito nebo JIKA Lyra Plus, dále závěsný klozet se sedátkem Laufen PRO, JIKA Pure nebo JIKA Lyra Plus. Baterie se montují pákové umyvadlové, vanové a sprchové nástěnné GROHE Eurosmart, HANSA Vantis nebo Hansgrohe Logis. Vana se dodává podezděná ocelová smaltovaná vana Kaldewei Eurowa nebo JIKA Riga. V některých bytech se instaluje rohový sprchový kout RIHO Hamar nebo posuvné sprchové dveře do niky RIHO Hamar se sprchovou vaničkou RIHO Kolping (podle katalogového listu a dispozice bytu).

Elektroinstalace se skládají ze silnoproudých rozvodů, které zahrnují zásuvky a vypínače ABB Tango bílé. Nechybí ani slaboproudé rozvody pro datové služby a kabelovou televizi (STA a TEL zásuvky) ve všech obytných místnostech. Vytápění jednotlivých bytů tvoří ústřední topení společné pro celý dům. Je zajištěno otopnými deskovými tělesy s termostatickou hlavicí. Kuchyň obsahuje centrální přípravu pro napojení rozvodů kuchyňské linky, samotnou linku a její dodání už si zajišťují sami obyvatelé.

Lokalita: Dostatek zeleně a klidná lokalita je velkým lákadlem developerského projektu Nad Přehradou V v pražské Hostivaři. Staví se v ulici Padovská na Praze 10.
Kdo má rád kulturní památky, určitě ho nadchne stará selská část Hostivaře, která stojí za malý výlet. Upoutá především farní kostel Stětí Jana Křitele, jehož jádro pochází zřejmě už z 11. století. Autem k němu dojedete za 9 minut, můžete ale využít také autobusovou linku číslo 175, která vás ke kostelu dopraví za 25 minut, případná pěší procházka by vám trvala celkem 36 minut. Zdejší hostivařské původně zemědělské statky si vysloužily zápis do seznamu kulturních památek ČR. Výšlap s příjemným výhledem zajistí i cesta na hradiště Šance nacházející se nad zdejší přehradou. Pokud si chcete na něj udělat výšlap, potrvá cesta asi 12 minut. Hradiště je přitom velmi staré, pochází z období kolem 6. století př. n. l. Hezký výlet starou částí představuje Naučná stezka historií Hostivaře. Ochránci životního prostředí zajásají při návštěvě Toulcův dvůr, bývalá tvrz, která je v současnosti především centrem ekologických aktivit, ale také společenského života. Zajedete k němu za 11 minut autem, případně za 32 minut autobusem číslo 125. Pěší procházka se dá zvládnout zhruba za 36 minut. V blízkých Petrovicích v Edisonově ulici najdete zámeček. Navíc se v Petrovicích ukrývá ještě kostelík svatého Jakuba Většího, jehož jádro zřejmě pochází už ze 13. Století. Obojí je autem dostupné za 5 minut, autobusem číslo 240 za 15 minut, nebo případně pěšky za 19 minut.

V Hostivaři a okolí je postaráno je zde o zábavu pro děti i dospělé. Ve zmiňovaném Toulcově dvoře se pravidelně konají divadelní představení. Jedním z center života městské komunity je i TJ Sokol Hostivař, kde pro děti vystupuje Loutkové divadlo Frydolínek. Sokol s divadlem sídlí v ulici U Branek, což je 31 minut pěšky nebo také 17 minut autobusem číslo 125 či 10 minut autem. Na rozhraní Hostivaře a Zahradního města vznikl OC Park Hostivař, velké zábavní a obchodní centrum situované na Švehlově ulici. Je zde multikino, sauna, solárium a fitness centrum o celkové rozloze 2800 m2. Nabízí rozsáhlé sportovní i wellness služby. Do moderního kina můžete vyrazit na filmové novinky. Malé návštěvníky potěší zdejší Hostíkova pohádková odpoledne probíhající v jednom z kinosálů. Pro děti je zde i dětské zábavní centrum Kulíškov. Využijete-li pro dopravu vůz, potrvá cesta 9 minut, případně se dá jet také městskou dopravou autobusem číslo 175, což potrvá zhruba 24 minut. Po svých byste to stihli za trochu delší čas, a sice 41 minut. Zábavu si děti a dospělí mohou užít také na Dolnoměcholupské ulici, kde se nachází Dětské zábavní centrum Koala Café. K tomuto zábavnímu centru se dá dojet za 23 minut autobusem číslo 125 nebo během 10 minut autem nebo můžete také jít pěšky, což se dá stihnout za asi 34 minut. V Golfové ulici se nalézá pobočka městské knihovny a stihnete se k ní dostat autobusem číslo 125 za 12 minut, autem za 6 minut, či pěšky za přibližně 13 minut. Na místě bývalého dvora v Boloňské ulici byla postavena nová moderní budova, ve které dnes sídlí Kulturní centrum Varta. Probíhají zde různá divadelní představení, konají se koncerty. Chlubí se výbornou dopravní dostupností, protože pěšky je to od domu jenom 15 minut, případně 10 minut některým z autobusů číslo 125, 240 či 296, eventuálně autem za 4 minuty. Na Boloňské ulici na Úřadě městské části Praha 15 také sídlí Obec baráčníků Horní Měcholupy. Dostupnost autem v tomto případě činí 3 minuty, nebo 7 minut autobusem číslo 125, 240 či 296, případně 12 minut pěšky. Tato organizace pořádá v katastru obce různé akce, například Májové slavnosti či Mikulášskou, trhy.

V Hostivaři najdete i dostatek míst pro relaxaci v zeleni. Čtvrtí protéká potok Botič. Jeho meandry tvoří chráněnou přírodní památku Meandry Botiče. Nechybí ani naučná stezka Povodím Botiče. Narazíte zde také na Hostivařskou přehradu vybudovanou v letech 1959–1963. Na obou stranách ji lemuje lesopark vhodný k procházkám nebo třeba i rekreačnímu běhu. Najdete zde také dvě placené pláže, kde si můžete koupání. K přehradě se dostanete pěšky za 25 minut nebo autem za 12 minut.

Sportovce nadchne Areál Golf Hostivař, kde si mohou začátečníci i pokročilejší hráči vyzkoušet své golfové umění. Autem k němu sjedete za pouhých 5 minut, nebo se tam můžete projít asi 12 minutovou procházkou. Kromě toho je k dispozici i tenisový areál v Turínské ulici nazvaný prostě Tenis Hostivař. Nachází se přímo v areálu hostivařského lesoparku. Vydáte-li se k němu po svých, jste schopni k němu dojít za 12 minut, autem to je 4 minuty jízdy. Na další Tenisové dvorce narazíte na Hornoměcholupské ulici, což je v SK Horní Měcholupy. Dojdete k nim za 11 minut pěšky nebo také 6 minut autem. Zaplavat si mohou zájemci celoročně v městském plaveckém bazénu v Bruslařské ulici, který má pověst jednoho z nejčistších ve městě, jde o bazén Sportovního centra Univerzity Karlovy. Dopravíte se k němu velmi jednoduše, a sice za 13 minut autobusem číslo 125 nebo pěší chůzí přibližně za 17 minut či autem za 7 minut. Nejde ale o jedinou příležitost k plavání v okolí. Nachází se tu Čtyřlístek Praha-Petrovice, centrum plavání pro těhotné, kojence a děti a rodiče s dětmi a stejně tak i rekondiční plavání pro handicapované. Dále se zde provozuje aqua aerobik pro všechny věkové kategorie. Centrum sídlí v Milánské ulici přímo v Horních Měcholupech. Pohodlnou procházkou sem dojdete za 6 minut, když se svezete autem, stihnete to dokonce i i za 2 minuty. Kromě toho se v Milánské ulici nalézá i Plavecká škola Plaváček, která poskytuje výuku plavání pro děti i dospělé, je zde možné cvičení ve vodě, relaxační plavání. Sem pocestujete autobusem číslo 125, 240 nebo 296 celkem 5 minut, autem 2 minuty, nebo 11 minut pěšky.

V Hostivaři se nalézá na Švehlově ulici dámský fitness klub Hany Bany, což je pěšky 34 minut, autobusem číslo 175 celkem 17 minut, autem 8 minut. V létě je k dispozici koupaliště Hostivařská přehrada, které nabízí i zázemí půjčovny lodiček, hřiště na basketbal, volejbal a nohejbal. Autem přímo k přehradě dojedete asi za 11-12 minut, pěšky se dá tato vzdálenost překonat za 24-25 minut. Zástavbu protínají již vybudované cyklostezky A 225 Chodov-Košík-Hostivař a A 226 Hostivař-Háje. Při procházce lesoparkem objevíte i Abbys lanový park Hostivař, který uvítá dětské zájemce o šplhání v korunách stromů. K lanovému parku není cesta naštěstí nijak dlouhá. Trvá autem 11 minut, pěšky 30 minut, nebo také autobusem číslo 125, 240 či 296 celkem 33 minut.

Na poliklinice v Tenisové ulici najdete veškerou zdravotní péči nejenom u praktických lékařů, ale i v odborných ambulancích. I sem se dá dostat velice rychle. Jízda autobusem číslo 125 má trvání 11 minut, autem je možné tuto vzdálenost urazit ještě rychleji, a sice za 8 minut a příliš dlouhá naštěstí není ani pěší cesta, kterou je možné stihnout za 15 minut. Velice dobře je dostupná také klinika Mediclinic v Boloňské ulici, což je 3 minuty autem, nebo 8 minut autobusem číslo 125, 240 či 296, případně 13 minut pěšky. Další volbou pro zdravotní péči může být i Poliklinika Petrovice v Ohmově ulici. Pěšky je to 13 minut nebo také 10 minut autobusem číslo 125, 240 a 296 nebo autem 3 minuty.

Nedaleko se v Tenisové ulici nachází také Hostivařská lékárna. Docházková vzdálenost k ní činí 15 minut, dojezdová vzdálenost autobusem číslo 125 celkem 11 minut, autem potom 8 minut.
V Milánské ulici 7 minut pěšky je Mateřská škola Slunečnice, autem jste u ní za 2 minuty. Další mateřinku vzdálenou 5 minut autem, nebo 10 minut autobusem číslo 125, 240 nebo 296 případně pěšky za 16 minut. Celkem 8 minut autem je Mateřská škola na Trhanovské náměstí, autobusem číslo 175 se k ní dopravíte za 19 minut, pokud byste se chtěli projít pěšky, bude vám to trvat celkem 33 minut.
Pouhých 5 minut pěšky se nalézá Základní škola v ulici Nad Přehradou, autem k ní dojedete za minutu.
Na nejbližší pobočku České pošty se dostavíte pěšky za 6 minut, autem to stihnete za pouhé 2 minuty.
Ve velmi dobře dostupné vzdálenosti se nachází i bankomat České spořitelny na Hornoměcholupské ulici. Dojezd k němu činí 4 minuty autem, nebo také 9 minut autobusem číslo 125, 240 či 296. Zrovna tak se ale můžete projít pěšky, to potrvá celkem 12 minut.

Občerstvení také není příliš daleko od bydliště. Nabízí ho například restaurace Na vartě v Milánské ulici, což je 11 minut pěší chůze, nebo 5 minut autobusem číslo 125, 240 nebo 296. Autem se k ní dostanete za 2 minuty. V ulici V Aleji potom sídlí Milano Pizzeria, vzdálená 11 minut pěšky, 8 minut městskou dopravou, a sice autobusem číslo 125, 240 nebo 296, případně autem za 3 minuty. Výborně dostupná je rovněž restaurace Pivovar Hostivař, pěšky jenom 8 minut, autem 4 minuty.

Nejširší nákupní možnosti v celém okolí nabízí OC Park Hostivař ve Švehlově ulici, kde zájemci najdou v hypermarketu Albert všechno od potravin přes spotřební zboží a elektroniku, oděvy a obuv, až po lékárny a drogerie. Docházková vzdálenost sem je 41 minut, dojezdová vzdálenost autobusem číslo 175 celkem 24 minut a konečně také autem 9 minut. Dále na Hornoměcholupské ulici láká zákazníky supermarket Lidl. Můžete si sem k němu autem zajet za 4 minuty, autobusem číslo 125 za 10 minut, stejně dlouho potrvá i pěší procházka. Přibližně 14 minut jízdy autobusem číslo 183 po Hornoměcholupské potrvá cesta k nedalekému Penny Marketu. Za 15 minut ji zvládnete pěšky, autem potom jenom za 5 minut. Na Hornoměcholupské ulici se navíc nalézá i prodejna třetího z řetězců, a sice Billy. Jízda autem k tomuto supermarketu se dá zvládnout za 4 minuty, autobusem číslo 125, 240 nebo 296 za 9 minut a můžete se i projít pěšky celkem 12 minut. Velice blízko sídlí prodejna Albert, a to na Veronském náměstí. Cesta je jednoduchá: pěší procházka 12 minut, jízda autorem číslo 125, 240 či 296 za 10 minut nebo krátká projížďka autem 4 minuty.

Hostivař je velmi dobře dostupná, i pokud jde o městskou dopravu. Zajišťují ji převážně autobusy. Jezdí sem především linky 125, 175, 183, 240 a 296. Linka 125 jezdí mezi Smíchovským nádražím a Skalkou, další autobusové spojení číslo 175 potom vede mezi Florencí a Sídlištěm Petrovice, dále linka 183 projíždí mezi Sídlištěm Čimice a Hájemi, linka číslo 240 propojuje Černý Most a Háje a konečně autobus číslo 296 spojuje Háje a Nádraží Horní Počernice. Nejblíže domu v Padovské je autobusová zastávka Livornská, odkud odjíždějí autobusové linky číslo 125, 240 a 296. Pěší chůzí na zastávku přijde za 6 minut, autem tam sjedete za 2 minuty. Ty samé autobusy staví i v nedaleké zastávce MHD Bolevecká, kam procházkou dojdete za 5 minut, autem tam sjedete za 2 minuty. Na území Hostivaře leží železniční zastávka Praha-Hostivař, přes kterou projíždějí vlaky z pražského Hlavního nádraží směrem na Benešov. Autem k ní dojedete za 8 minut, autobusem číslo 125 za 16 minut, pokud máte chuť se k ní projít pěšky, počítejte s půlhodinou na cestu. Depo Hostivař ukončuje trasu metra A, odkud navazují autobusové linky do dalších částí čtvrti. K Depu Hostivař městskou hromadnou dopravou, konkrétně kombinací autobusů 101 a 183 zvládnete za 35 minut, autem to bude za 15 minut. Cesta z Depa Hostivař do centra města (stanice metra A Muzeum) trvá metrem na Václavské náměstí cca 15 minut. Pro automobily je Hostivař výborně dostupná přímo z Jižní spojky po odbočení do Švehlovy ulice, případně se dá přijíždět z Průmyslové ulice. Důležitou spojnici tvoří Hornoměcholupská ulice směřující do Hostivaře, druhým směrem potom Novopetrovická ulice, která míří na Uhříněves a Jižní Město.

O projektu Nad Přehradou II: Developerský projekt Nad Přehradou II (celkem 48 nových bytů) se řadí mezi velmi zajímavé novostavby Praha, které nabízejí moderní městské bydlení v klidné části Prahy 10-Hostivař s velmi dobrou občanskou vybaveností a dostupností do centra. Objekt bude obsahovat 48 nových bytů o výměře 32 až 120 metrů čtverečních.

Byty: Novostavba(Praha) "Nad Přehradou II" nabízí 48 bytových jednotek od 1+kk až po luxusní byty 4+kk, podzemní garáže a příjemné prostředí pražské Hostivaře a Horních Měcholup. Byty v dispozici 1+kk a 2+kk o výměře 32 až 50 metrů čtverečních lze pořídit za cenu 1,5 až 2,5 milionu korun s DPH, byty 2+kk a 3+kk o výměře 50 až 75 metrů čtverečních můžete zakoupit za 2,5 až 4 miliony korun a byty 3+kk a 4+kk ve výměře 75 až 120 metrů čtverečních jsou k dispozici za ceny od 4 do 8 milionů korun.

Lokalita: Nové bydlení Nad Přehradou II se nachází v klidné lokalitě pražské Hostivaře na Praze 10 s výbornou dostupností do centra a příjemným okolím je ideální pro sportovní relaxaci i odpočinek. V nedalekém okolí lze využít mateřské i základní školy, poštu, banku, úřady, lékárnu, zdravotnické zařízení, restaurace, bary, kavárny, nákupní středisko, tenisové kurty, golfové hřiště a další obchody a služby. Co se týče dopravní dostupnosti, dvě minuty chůze od domu jsou autobusové zastávky Bolevecká a Nové Petrovice, odkud se lze snadno dostat na stanice metra Háje nebo Skalka. Poblíž je také k dispozici nádraží Hostivař. Sportovně založení jedinci mohou využít Hostivařskou přehradu, pro děti jsou zde vybudována dětská hřiště a parčíky a nakupovat můžete velmi snadno v nedalekém obchodním centru Europark. Děti zde mohou chodit do mateřské školky Boloňská a Slunečnice a do základních škol Veronské náměstí a Petrovice. Kromě toho je zde supermarket Albert, squash Samet, pizzerie Milano, fotbalové hřiště a řada dalších relaxačních a odpočinkových zón.

Lokalita

Padovská, Hostivař, Praha 10

Co si o projektu “Nad Přehradou V” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty