04.07.2022

Rezidence Prosecká Vyhlídka: byl zahájen předprodej projektu

03.07.2022

Chybí stavební materiál a stavby se protahují. Ceny půjdou zase nahoru → článek

01.07.2022

Nové Boroviny: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

29.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

28.06.2022

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

Více aktualit

Developerský projekt Nemojanské kaskády

V přípravě
Nemojany, Jihomoravský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  ŽITNÝ s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Nemojany
 • Byty k nastěhování od:
  2Q/2023

O projektu

V obci Nemojany nedaleko za Brnem se realizuje zajímavě řešený rezidenční komplex Nemojanské kaskády, který nabídne pohodlné bydlení v rodinných domech a bytech různých kategorií. Projekt se nachází v klidné lokalitě s dostatkem zeleně pouhou půlhodinu jízdy z centra Brna.

Rezidenční areál vzniká na okraji obce a navazuje na lokalitu rodinných domů se zahradami. Díky jedinečně tvarovanému terénu je navržen tak, aby jednotlivé domy tvořily kaskádovitou zástavbu. Všechny domy jsou orientovány do zahrad s jedinečným výhled do okolní krajiny. Na společném pozemku bylo využito charakteristik terénu k vytvoření relaxačních zón.

V nabídce jsou přízemní domy typu bungalov, prostorné samostatně stojící rodinné domy dvou velikostí, řadové domy s rovnou střechou a dvoubytové řadové domy. Součástí každého domu či bytu je vlastní zahrada a jedno či dvě parkovací stání. Dodatečná parkovací stání jsou k dispozici návštěvám.

Projekt realizuje renomovaná developerská společnost Žitný. Projekt bude dokončen v dubnu 2023.

Lokalita:

Rezidenční komplex vzniká v obci Nemojany 6 km jihozápadně od Vyškova a 25 km od centra Brna. Do centra obce je možné dojít po pěší komunikaci podél zahrad čtvrtě rodinných domů. V místě je k dispozici velice dobrá občanská vybavenost včetně obchodů, restaurací, škol, sportovišť a dalších služeb. Kompletní vybavenost se nachází v blízkém Vyškově.

Příležitost k relaxaci a aktivnímu odpočinku nabízí okolní lesy a vodní plochy (přírodní koupaliště U Libuše, Pístovický rybník) a CHKO Moravský kras.

Jízda autem do centra Brna tvá jen 25 minut. Vlakem nebo autobusem lze do moravské metropole dojet za 30-40 minut.

Lokalita

Nemojany, Jihomoravský kraj

Co si o projektu “Nemojanské kaskády” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty