22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

19.01.2023

Rezidence Prokopské údolí: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 5

17.01.2023

Byty Holandská: v prodeji jsou byty v pražských Vršovicích

16.01.2023

Varta Hostivař: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Nitranská 9

Vyprodáno
Nitranská, Vinohrady, Praha 3

Detaily

 • ID:
  12383
 • Stav:
 • Developer:
  Amres s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 3
 • Lokalita:
  Vinohrady
 • Byty k nastěhování od:
  2017 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  48 - 99 m2
 • Počet bytů celkem:
  19
 • Velikost jednotek:
  2+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  4.490.000 Kč - 10.650.000 Kč

O projektu

O projektu:Nové byty v secesním domě v žádané lokalitě v Praze 3 na Vinohradech nabízí developerský projekt Nitranská 9. Nachází se v Nitranské ulici doslova pár kroků od náměstí Jiřího z Poděbrad. Nejde o novostavbu, ale kompletně zrekonstruovaný objekt, který plně odpovídá standardu nového domu. Nabízí celkem 19 nových bytů. Úpravy domu jsou provedeny citlivě a zachovávají původní ráz secesního činžáku z počátku 20. století, takže na rozdíl od novostavby toto bydlení má genia loci. Rekonstrukce by měla být dokončena v květnu 2017, kdy budou byty připraveny k nastěhování. Developerem je společnost Amres se sídlem v Belgické ulici na Praze 2, prodejcem Jan Vysoký z této společnosti.

Byty: Rezidenční komplex Nitranská 9 je cihlovou stavbou v podstatě splňující kritéria nového domu a skrývá v sobě byty s plošnými dispozicemi 2+kk, 3+kk a 4+kk. Ceny bytů se pohybují od 4,5 milionu Kč včetně DPH až do 10,6 milionu Kč včetně DPH. Přesnou cenu je třeba ověřit u prodejce. Plocha bytů se pohybuje od 48 m2 do 99 m2. Některé byty jsou vybaveny balkony, všechny byty mají sklepy. Parkování zajišťují parkovací místa na rezidenčních modrých zónách nacházejících se vně domu. Byty v prvním nadzemním podlaží mají k dispozici předzahrádku. V domě je výtah. Ohledně standardů bytů je třeba kontaktovat prodejce.

Lokalita: Na hranici Vinohrad a Žižkova na Praze 3 se nachází developerský projekt Nitranská 9. Je situovaný do Nitranské ulice. Pouhé tři minuty pěší chůze od domu se nalézá významná kulturní památka, kostel Nejsvětějšího srdce Páně, pod nímž je autorsky podepsaný architekt Josip Plečnik. Zároveň se na tomto náměstí pravidelně konají různé kulturní akce a farmářské trhy, můžete se zde posadit na lavičku a odpočívat. Tříminutovou procházkou dojdete k Vinohradské vodárně, vedle ní je rovněž park stvořený k odpočinku. Dalším parkem jsou dvě minuty chůze vzdálené Bezručovy sady ve Slezské ulici. Po deseti minutách chůze dojdete do Riegrových sadů, kde TJ Sokol Vinohrady, který nabízí sportovní vyžití včetně plavání v bazénu. Za kulturou můžete vyrazit do nedalekého Divadla na Vinohradech vzdáleného jenom 15 minut chůze nebo sedm minut jízdy tramvají číslo 10 či 16. Za devět minut zvládnete cestu do supermarketu Albert, který sídlí ve Vinohradském pavilonu na Vinohradské ulici. Pro větší nákupy včetně například oblečení či elektroniky poslouží obchodní dům Atriu Flora, kam se dostanete za 5 minut tramvají číslo 10,11 nebo 16. Základní škola sídlí 5 minut cesty na Náměstí Jiřího z Poděbrad, 7 minut cesty od domu je vzdálená mateřská škola v Šumavské ulici. Jízdou na nejbližší polikliniku strávíte 11 minut, dorazíte tam tramvají číslo 11 nebo 13. Jde o zdravotnické středisko AGEL v Italské ulici, která disponuje ordinacemi praktických i odborných lékařů a je vybaveno i lékárnou. Výborné je dopravní spojení. Ke stanici metra Jiřího z Poděbrad na lince A je to pouhé 3 minuty chůze.
Za pět minut jste potom v horní části Václavského náměstí. Půjdete-li minutu po svých, dorazíte na stanici tramvaje Vinohradská vodárna. Odjíždí odsud linky číslo 10 a 16. Linka 10 jezdí ze Sídliště Řepy do Sídliště Ďáblice, linka číslo 16 ze Sídliště Řepy na Lehovec. Po tříminutové procházce narazíte na Vinohradské ulici na stanici tramvaje linek číslo 11 a 13, které míří v jednom směru na Floru, ve druhém k Muzeu na Václavském náměstí.

Lokalita

Nitranská, Vinohrady, Praha 3

Co si o projektu “Nitranská 9” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty