04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt NODE – byty Lehovec

Vyprodáno
Poděbradská, Hloubětín, Praha 9

Detaily

O projektu

O projektu: Bydlení v moderním bytovém domě nabízí developerský projekt NODE-byty Lehovec situovaný na Prahu 9, na pomezí ulic Kolbenova a Poděbradská. Developerem projektu je společnost CPI Property Group. Osmipodlažní nový dům má společný suterén se dvěma podzemními podlažími, kde jsou umístěna parkovací stání a sklepní kóje. V novém domě se nachází 136 nových bytů, které mají plošné dispozice 1+kk až 3+kk, rozloha bytů se pohybuje od 33 m2 do 81,5 m2. První nadzemní podlaží projektu má polyfunkční využití, u východní fasády jsou umístěny nebytové prostory.

V západní části s klidovou zónou jsou byty s terasami. Rezidence má dvě schodišťová jádra včetně dvou výtahů. Na každém podlaží budovy se nachází páteřní chodba, k níž z obou stran přiléhají byty, jsou tak orientovány na jihovýchod a jihozápad a severovýchod a severozápad. K bytům v 1. patře se západní orientací náleží zelené terasy, stejně tak mají terasy i byty v 7. podlaží. Byty, nacházející se ve 2. až 6. podlaží, jsou vybaveny balkony, v 8. patře mají byty lodžie. Dům má energetický štítek třídy B. Dokončení stavby se předpokládá ve 4. čtvrtletí 2020.

Lokalita: Velkou výhodou developerského projektu NODE-byty Lehovec, budovaného na Praze 9, na pomezí ulic Kolbenova Poděbradská, je blízkost městské hromadné dopravy i zeleně v podobě nedalekého rybníka a rozsáhlého lesoparku. Do centra města se od rezidence dostanete za pouhých 20 minut.

Sport, Relax, příroda: Jenom 1,1 km se nalézá Plavecký a sportovní areál Hloubětín, kde můžete využít jak dva kryté bazény, tak i fitness centrum, tělocvičnu a tenisové kurty. Pouhých 1,8 km se rozkládá Kyjský rybník a hned vedle něj rozsáhlý lesopark se 3 km vzdálenou rozhlednou Horka. Lesopark je vhodný nejenom k pěším, ale i cyklistickým výletům, na cyklostezku Rokytka se můžete napojit po 588 m cesty.

Nákupy a služby: Potraviny a vše ostatní nakoupíte ve 119 m vzdáleném Penny Marketu. 261 m je otevřena prodejna Kauflandu. V dosahu 962 m najdete nejbližší poštu.

Vzdělávání: MŠ Zelenečská se nalézá ve vzdálenosti 509 m. Nejbližší ZŠ najdete 815 m od domu.

Kultura: Za kulturními programy můžete vyjet 2,7 km do Kulturního domu Kyje v Šimanovské ulici, leží poblíž Kyjského rybníka. 960 m se nalézá pobočka Městské knihovny.

Zdravotnictví: Lékaři na Poliklinice Hloubětín ordinují ve vzdálenosti 3,1 km.

Doprava: Jenom cca 15 m od domu se nalézá stanice autobusu Lehovec. Ve vzdálenosti 199 m najdete stanici tramvaje Lehovec. 769 m je dlouhá cesta k nejbližší stanici metra Hloubětín. Velmi jednoduše se dostanete po 38 m autem na Poděbradskou ulici, odkud můžete zamířit jak do centra města, tak ven.

Lokalita

Poděbradská, Hloubětín, Praha 9

Co si o projektu “NODE – byty Lehovec” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty