30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Nová Cihelna

V prodeji
Svobody, Třeboň

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Jihočeský kraj
 • Lokalita:
  Třeboň
 • Plocha bytů (od - do):
  28 - 120 metrů čtverečních
 • Počet bytů celkem:
  71
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk

O projektu

Projekt Nová Cihelna představuje nízkoenergetický bytový dům, který svým vizuálním řešením odkazuje jak k místní tradici a minulosti, tak i k současným trendům. Bytový dům vznikl kompletní přestavbou původního polyfunkčního domu a nabízí celkem 56 bytových jednotek a 15 ateliérů o dispozici od 1+kk po 4+kk. Plochy bytů jsou od 28 do 120 metrů čtverečních a k většině bytů náleží i terasy, lodžie, předzahrádky či balkony. Byty disponují rozměrnými okny s trojskly, vinylovou či dřevěnou podlahou i bezpečnostními dveřmi. Za příplatek je možné pořídit sklepní kóji i parkovací stání.

Lokalita

Projekt Nová Cihelna se nachází na ulici Svobody v Třeboni, v okrese Jindřichův Hradec v Jihočeském kraji, 22 km východně od Českých Budějovic. V Třeboni žije přibližně 8 100 obyvatel a jde převážně o lázeňské a rekreační město se dvěma proslulými rybníky, městskou památkovou rezervací a střediskem CHKO Třeboňsko. V bezprostřední blízkosti nemovitosti je k dispozici veškerá občanská vybavenost zahrnující restaurace, sportoviště, obchod s potravinami či gymnázium.

Lokalita

Svobody, Třeboň

Co si o projektu “Nová Cihelna” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty