Nová Úpická

Aktualizováno: 27 prosince, 2018
Nová Úpická
Adresa Národních hrdinů, Dolní Počernice, Praha 9
K nastěhování od 03/2020
Počet jednotek 50 + 81 + 122
Developer Galstian & Galstian Group, s.r.o.


O projektu:

V příjemné části Prahy 9 v Dolních Počernicích vzniká v ulici Národních hrdinů projekt developerský projekt Nová Úpická. Staví se zde v rámci 1. etapy projektu celkem 44 nových domů z kategorie řadových rodinných domků (jedná se o čtyři typy domků) a 6 dvojdomků s garáží. V rámci 2. a 3. etapy přibudou další novostavby 5 bytových domů s asi 201 novými byty (v rámci 2. etapy 81, v rámci 3. etapy 122 bytů). V bytových domech se budou nacházet i nebytové prostory. Projekt bude dokončený do konce roku 2019 a předpokládaný termín nastěhování je 2-3/2020. Developerem a prodejcem je společnost Galstian & Galstian Group s.r.o. se sídlem v Ovenecké ulici v pražském Bubenči.

Domy:

Nové domy v rámci obytného souboru Nová Úpická mají dispozice 4+kk, 4+kk/L, 5+kk a 5+kk/L, jejich součástí jsou předzahrádky a zahrady. Rozloha domů činí od 136 m2 do 154 m2. K domům náleží i zmiňované pozemky – zahrady o velikosti od 189 do 386 m2. V každém domku jsou garáže, které jsou dostatečně prostorné a vytápěné, a proto se dají využít nejenom k parkování vozů, ale i jako dílna. Kromě toho má každý dům i venkovní stání pro auto. Domky tvoří zdi z děrovaných tepelně izolačních cihel, mají zateplení z pěnového polystyrenu. Kombinovaný plynový kotel je určen k ohřevu vody a vytápění. V ceně standardů samozřejmě nechybí také interiérové dveře, podlahy, sanita a obklady.

Lokalita:

V příjemném prostředí Prahy 9 – Dolních Počernic se zrodil nový developerský projekt Nová Úpická. Domky stojí v ulici Národních hrdinů. Doslova za rohem se zde nachází jedna kulturní památka, a sice zámek Dolní Počernice. Leží uprostřed parku a dorazíte k němu po pětiminutové procházce. Přírodní lokality určené k relaxaci zastupuje i Počernický rybník a jeho okolí, je dosažitelný po přibližně šestiminutové chůzi. Sportovní nadšenci mohou využít Parku U Čeňku, který se buduje a počítá s několika hřišti a tenisovými kurty. Tři minuty autem či 15 minut pěšky je na ulici Národních hrdinů golfové hřiště Golf Resort Black Bridge. Za zábavou můžete vyrazit do nedalekého Centra Černý Most, které je vzdálené 7 minut autem. Najdete zde například multikino. Mateřská škola je k dispozici přímo na ulici Národních hrdinů pouhé 3 minuty pěšky, základní škola je vzdálená 9 minut chůze. Nachází se zde rovněž praktický lékař ve vzdálenosti cca 3 minuty autem či asi 10-15 minut pěšky rovněž po třídě Národních hrdinů. Čtyři minuty pěšky se na Českobrodské ulici nalézá supermarket Billa. Dvě minuty pěší cesty narazíte na autobusovou zastávku, ze které odjíždí autobusy číslo 109 a 163. Číslo 109 jezdí na Palmovku, číslo 163 na Želivského. Projdete-li se zhruba osm minut, dorazíte k nádraží Praha-Dolní Počernice. Výhodná je poloha obytného komplexu i pro automobilovou dopravu, protože za minutu se ocitnete na frekventované Českobrodské ulici, kterou můžete vyjet ven a dál se nasměrovat na Štěrboholskou spojku nebo na druhou stranu zamířit na Průmyslovou.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (77 hlasů, průměr: 4,86 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky