28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt Nová Valcha

Vyprodáno
Brhlíková, Plzeň, Plzeňský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: Projekt Nová Valcha je moderní rezidenční čtvrť vznikající na okraji Plzně. Zahrnuje výstavbu viladomů umístěných na okraji lesa, ale zároveň s dobrou dostupností do centra města. V rámci několika etap vzniká na ploše o celkové rozloze 4,4 hektaru soubor bytových i rodinných domů doplněný centrálním parkem s řadou možností trávení volného času.

V nabídce jsou byty ve velikostech od 1kk po 4kk. K většině jednotek náleží předzahrádka, balkon nebo terasa.

Developerem je společnost Valcha Property Development a.s. V aktuální fázi je připravováno 8 bytových domů, jejichž výstavba bude dokončena na konci roku 2021.

Lokalita: Čtvrť Nová Valcha se nachází na jihozápadním okraji Plzně, centra Plzeňského kraje. Na jižní straně navazuje na stávající vilovou zástavbu, ze severu sousedí s krajinou s lesním porostem.

V lokalitě probíhá mnoho pěších i cyklistických tras, nedaleko se nachází sportovní areál Škodaland s širokou nabídkou sportů nebo vodní nádrž České údolí.

Centrum Plzně je snadno dostupné - autem se v rámci 6 minut lze dostat do centra, k Obchodnímu centru Borská pole nebo na nájezd na dálnici D5. Nejbližší zastávka hromadné dopravy je vzdálena pouhé 3 minuty chůze a v pěší dostupnosti se nachází i prodejna potravin. Díky autobusovým spojům je dobře dostupná veškerá občanská vybavenost včetně škol, školek nebo knihovny v sousedních čtvrtích Plzně.

Co si o projektu “Nová Valcha” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty