Nová Valcha

Aktualizováno: 26 srpna, 2020
Nová Valcha
Adresa Brhlíková, Plzeň, Plzeňský kraj
K nastěhování od 4Q/2021
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Developer Valcha Property Development a.s.


O projektu:

Projekt Nová Valcha je moderní rezidenční čtvrť vznikající na okraji Plzně. Zahrnuje výstavbu viladomů umístěných na okraji lesa, ale zároveň s dobrou dostupností do centra města. V rámci několika etap vzniká na ploše o celkové rozloze 4,4 hektaru soubor bytových i rodinných domů doplněný centrálním parkem s řadou možností trávení volného času.

V nabídce jsou byty ve velikostech od 1kk po 4kk. K většině jednotek náleží předzahrádka, balkon nebo terasa.

Developerem je společnost Valcha Property Development a.s. V aktuální fázi je připravováno 8 bytových domů, jejichž výstavba bude dokončena na konci roku 2021.

Lokalita:

Čtvrť Nová Valcha se nachází na jihozápadním okraji Plzně, centra Plzeňského kraje. Na jižní straně navazuje na stávající vilovou zástavbu, ze severu sousedí s krajinou s lesním porostem.

V lokalitě probíhá mnoho pěších i cyklistických tras, nedaleko se nachází sportovní areál Škodaland s širokou nabídkou sportů nebo vodní nádrž České údolí.

Centrum Plzně je snadno dostupné - autem se v rámci 6 minut lze dostat do centra, k Obchodnímu centru Borská pole nebo na nájezd na dálnici D5. Nejbližší zastávka hromadné dopravy je vzdálena pouhé 3 minuty chůze a v pěší dostupnosti se nachází i prodejna potravin. Díky autobusovým spojům je dobře dostupná veškerá občanská vybavenost včetně škol, školek nebo knihovny v sousedních čtvrtích Plzně.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky