04.10.2022

Šlikova 16: v prodeji jsou byty na Praze 6

03.10.2022

Kolčavka: v prodeji jsou byty na Praze 9

01.10.2022

Rezidence Bella Vista: v prodeji jsou byty v pražské Troji

30.09.2022

Rezidence Via Carolina: byla dokončena hrubá stavba projektu.

30.09.2022

Green Port Strašnice: projekt byl zkolaudován

Více aktualit

Developerský projekt Nové Boroviny

Doporučené V prodeji
Arménská, Kladno, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Středočeský kraj
 • Lokalita:
  Kladno
 • Velikost jednotek:
  1-4+kk

O projektu

Rezidence Nové Boroviny představuje bydlení v moderním bytovém domě složeném ze čtyř bloků, z nichž každý je tvořen čtyřmi nadzemními podlažími s výtahy. Vnitroblok je společný a nabízí prostor ke společenskému setkávání i relaxaci. Dispozice nabízených bytů jsou od 1+kk po 4+kk. Ke každému bytu náleží podzemní garážové parkovací stání, přízemní byty disponují předzahrádkami, byty v patrech mají terasu či balkon. Developerem projektu je V Invest Development.

Lokalita

Rezidenci Nové Boroviny najdete v Kladně, v jeho městské části Kročehlavy, poblíž ulice Arménská. Jde o okrajovou lokalitu města s plnou občanskou vybaveností i zelení na dosah. V blízkém okolí stavby najdete obchodní centra, restaurace, školy, školky, sportoviště i cyklostezky. V Kladně, které je největším městem Středočeského kraje, žije 69 tisíc obyvatel. Autem je možné z Kladna dojet do 45 minut do centra Prahy, do 25 minut do Slaného nebo do 30 minut do Berouna.

Lokalita

Arménská, Kladno, Středočeský kraj

Co si o projektu “Nové Boroviny” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty