24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

18.09.2023

Barrio de Centro: byl spuštěn prodej bytů na Praze 1

16.09.2023

Residence U zámecké zahrady: byl spuštěn prodej bytů v centru Kladna

14.09.2023

Družstevní ochoz: byl spuštěn prodej bytů v pražských Nuslích

Více aktualit

Developerský projekt Nové byty Dejvice

Vyprodáno
Velvarská, Dejvice, Praha 6

Detaily

 • ID:
  8515
 • Stav:
 • Developer:
  Makléři na doporučení, s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 6
 • Lokalita:
  Dejvice
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  28 - 64 m2
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Nový developerský projekt společnosti Y&T Luxury Property kombinuje prostory prvoligové vily spolu s moderním developerským záměrem. Vila v ulici Velvarská v Dejvicích na Praze 6 byla zrekonstruována a developerskou společností přestavěna ve víceúčelový projekt. Čtyřpodlažní bytový dům uzavírá blok rezidenčních budov a dotváří celkový profil ulice složený z majestátních vilových domů z časů první republiky. Nový projekt je nárožním domem, což umožňuje prosvětlenost všech vnitřních prostor a působí svěžím dojmem. Bytový dům je orientován z jedné strany do přilehlého parku, druhou stranou se otáčí směrem do poklidné postranní ulice Kapitána Nálepky. Od ní je ale zároveň komfortně oddělen předzahrádkou, na níž jsou vysazeny již vzrostlé stromy. Tím je zabráněno přílišnému hluku a nájemníkům je dopřán pocit bezpečí a klidu. Předzahrádka zároveň nabízí možnost odpočinku uprostřed zeleně. Celý projekt prošel nedávnou rekonstrukcí tak, aby splňoval nejmodernější designerské postupy a umožňoval budoucím nájemníkům dokonalý luxus. Developerský tým z rozlehlé vily dokázal vytvořit celkem 24 samostatných bytových jednotek či ateliérů vhodných pro soukromé vlastnictví i pro investiční záměry. Aktuálně (4.1.2015) je k dispozici 16 bytových jednotek.

Byty: Bytové jednotky si nájemník zrekonstruované vily v ulici Velvarská v městském obvodu Prahy 6 může vybírat v dispozicích 1+kk, 2+kk či 3+kk. Celková velikost jednotlivých bytů a kanceláří se pohybuje v rozmezí od 21,6 m2 až po více než dvojnásobnou velikost nejrozlehlejšího bytu, jenž skýtá poměrně prostorných 64 m2. Cenové rozpětí je nastaveno od 1 650 000 Kč včetně DPH až po nejdražší variantu stanovenou na rovných 5 milionů Kč včetně DPH. Interiéry jednotlivých bytových jednotek či ateliérů udržují krok se současnými požadavky moderního designu. Známá skupina architektů PNYD Architects, jež dostala projekt na starosti, důkladně využila slavné historie domu prodchnuté prvorepublikovými standardy spolu s moderními trendy interiérového designérství. Nový objekt nabízí luxusní designérské postupy zabalené v hávu starobylého domu. Byty jsou odevzdávány se stejným standardem, který se projevuje zejména materiálem využitým na podlahy. Na podlaze je položen bělený dub, koupelna pak nabízí lakovaný teak. Prostory koupelny jsou zařízeny sanitou známé značky Globo. Parkování na ulici před domem.

Lokalita: Zrekonstruovaná vila se čtyřiadvaceti byty nabízí poklidné zázemí pro rodiny i soukromé účely firemní. Rezidenční projekt je situován na ulici Velvarská v Dejvicích a kombinuje prostředí poklidné vilové čtvrti z počátků první republiky s moderními nároky občanské vybavenosti. Společnost Y&T Luxury Property těží z dlouhodobých zkušeností na trhu v oblasti developmentu a rekonstrukce v těch nejvyhledávanějších lokalitách v Praze. Dejvická adresa ulice Velvarská není výjimkou. Kombinuje skvělou dopravní dostupnost i příjemné okolí. Milovníky procházek a odpočinku uprostřed zeleně potěší parčík Hadovka vzdálen pět minut chůze. Dalších pět minut stejným směrem se rozkládá parčík Mydlářka. A za patnáct minut dojdou příští majitelé bytů k populární a rozlehlé Hanspaulce, centru volnočasových aktivit i nekonečné zábavy v přírodě. Rodiny s dětmi jistě potěší široké spektrum mateřských školek, jeslí a základních škol. Pět set metrů od objektu stojí Vyšší odborná škola pedagogická a sociální a Střední odborná škola pedagogická. Vysoké učení ztělesňuje Vysoká škola chemicko-technologická a několik fakult a slavné České vysoké učení technické. Ve vzdálenosti pěti minut chůze se nalézá tramvajová a autobusová zastávka Thákurova, deset minut pěšky na opačnou stranu vám zabere cesta k zastávce Hadovka. Občanskou vybavenost doplňuje množství kaváren, restaurací a kin. Mezinárodní letiště Václava Havla je jen 10 minut jízdy autem.

Lokalita

Velvarská, Dejvice, Praha 6

Co si o projektu “Nové byty Dejvice” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty