U Panského dvora

Aktualizováno: 2 května, 2015
U Panského dvora
Adresa Pýchavková, Pitkovice, Praha 10
K nastěhování od vyprodano
Počet jednotek 112
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 30 - 102 m2
Developer CENTRAL GROUP a.s.


O projektu:

Developerský projekt nacházející se v lokalitě U Panského dvora v Praze 10 – Pitkovicích. V rámci projektu bude realizována výstavba 4 novostaveb označených písmeny A, B, C a D. Stavby jsou tvořeny železobetonovými konstrukcemi, vyzděny pálenými cihlami a fasádní zateplovací systém. Rezidenti budou mít k dispozici nadstandardní výtahy, podzemní parkovací stání a oplocené předzahrádky. Pro návštěvy a komerci je zde možnost venkovního parkovacího stání. Termín dokončení - říjen 2016, červen 2017. Autorem projektu je developerská společnost Central Group. Kompletní nabídku nových bytů společnosti naleznete ZDE: www.central-group.cz

Byty:

Novostavba se nachází v lokalitě U Panského dvora nabízí celkem 112 nových bytů. V každém bytovém domě je k dispozici 28 nových bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk. Užitná plocha bytu o dispozicích 1+kk je 30 m2, 2+kk 54 – 64 m2, 3+kk 75 – 88 m2 a 4+kk 102 m2. Ceny bytů zahrnují DPH, také vysoký standard provedení KOMFORT a v neposlední řadě záruku na kvalitu prodlouženou na 3 roky. Ve standardu bytů jsou zahrnuta např. plastová okna s tepelně izolačními dvojskly, plovoucí podlahy, rozvody pro vysokorychlostní internet a možnost výběru z 39 nadstandardních typů koupelen.

Lokalita:

Nové bytové domy se nacházejí v Praze 10 – Pitkovicích, v lokalitě U Panského dvora, která je vzdálená jen 10 minut od centra. Lokalita se pyšní skvělou dopravní dostupností. Autobusem se během 10 minut dostanete ke stanici metra C – Háje. V blízkosti novostaveb najdete nákupní centrum Průhonice – Čestice a sportovně-relaxační komplex Aquapalace Praha. Sportovat a relaxovat můžete také v nedalekém přírodním parku Botič – Milíčov. Navštívit můžete kulturní památku Průhonický park, jehož dominantou je novorenesanční zámek. Na výlet můžete vyrazit do Dendrologické zahrady či přírodní památky Obora v Uhříněvsi.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (69 hlasů, průměr: 4,60 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky