23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

01.03.2023

Rezidence Nad Hamrem: v prodeji jsou byty v pražských Záběhlicích

Více aktualit

Developerský projekt Nové Byty Kyje

Vyprodáno
Lednická, Kyje, Praha 9

Detaily

 • ID:
  7168
 • Stav:
 • Developer:
  PMS, spol. s r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Kyje
 • Byty k nastěhování od:
  červenec 2014 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  45 - 80 m2
 • Počet bytů celkem:
  36
 • Velikost jednotek:
  2+kk - 3+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Projekt Byty Kyje se nachází v městské části Praha 9 – Kyje. Bydlení v lokalitě Kyje v sobě kombinuje výhody a komfort života ve městě a bydlení v klidné a tiché lokalitě obklopené přírodou. Resort zahrnuje pět bytových domů o třech nadzemních podlažích. Výhodou novostavby a nových bytů jsou nízké provozní náklady, a to díky plynovým kombinovaným kotlům umístěným v jednotlivých bytech, využití tradičních zděných technologií a kvalitní tepelně-izolační konstrukci. Stavby disponují podzemními garážemi, sklepními kójemi umístěnými v suterénu a moderními výtahy umožňující bezbariérový přístup. Velký důraz je kladen na sousedské soužití založené na malém společenství vlastníků (každý dům zahrnuje 17 až 18 jednotek). Bytové domy B3 a B4 jsou již dokončené, byty domu B5 budou k nastěhování od července 2014 a dokončení domu B2 je plánováno na červenec 2015. Developerem projektu je developerská společnost PMS Poděbrady.

Byty: Nabídka domů B2 a B5 bytového komplexu Byty Kyje zahrnuje celkem 36 nových bytů o dispozicích 2+kk a 3+kk. Užitná plocha bytů činí 45 m2 až 80 m2. Díky individuálnímu přístupu a variabilitě dispozic je možné nabídnou i byty o dispozicích 4+kk a 5+kk a užitné ploše 120 m2. Zájemci si mohou nechat byt upravit podle svých vlastních přání. Ke všem bytům náleží balkon či předzahrádka. V základní ceně bytů je zahrnut vysoký standard vybavení, kvalitní vybavení představují dřevěné podlahy, moderní sanita či designové obklady. Ceny bytů se pohybují v rozmezí od 2 551 000 Kč do 4 198 000 Kč včetně DPH. Ceny garážového stání a sklepní kóje nejsou zahrnuty v základní ceně bytu, jejich cena je 242 000 Kč včetně DPH.

Lokalita: Developerský projekt Byty Kyje je situován v městské části Praha 9 – Kyje, Lednická. Kyje disponuje veškerou občanskou vybaveností. Najdete zde základní školu, obchody, restaurace a polikliniku. Za většími nákupy se můžete vydat do nedaleko vzdálených nákupních center Černý Most, Hloubětín a Rajská zahrada. Místo se pyšní skvělou dopravní dostupností zajištěnou městskou hromadnou dopravou. Vlaková zastávka Kyje je vzdálená 2 minuty chůze. Stanice metra Rajská zahrada je vzdálená dvě zastávky MHD. Ve volném čase se můžete věnovat aktivnímu odpočinku (cyklostezka, bowling, kynologické cvičiště) či relaxování v okolí Kyjského rybníka.

Lokalita

Lednická, Kyje, Praha 9

Co si o projektu “Nové Byty Kyje” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty