Metropole

Aktualizováno: 1 ledna, 2016
Metropole
Adresa Sazovická, Zličín, Praha 5
K nastěhování od únor 2018
Počet jednotek 131
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 28 - 114 m2
Developer CENTRAL GROUP a. s.


O projektu:

Vaším novým domovem se může stát jedna z nejoblíbenějších částí našeho hlavního města, developerský projekt Metropole, jde o nové byty v Praze 5-Zličín, které se staví v ulicích Sazovická a Milotická a dlouhodobě patří nejprodávanějším bytovým lokalitám v Praze. Projekt je nyní v poslední etapě. Staví zde společnost Central Group, jeden z mála developerů, kteří myslí na potenciální zákazníky také s ohledem na cenu nových bytů. Proto si v této lokalitě vybere každý. Stavby jsou zděné, samozřejmě se používají ty nejkvalitnější materiály a každá budova prochází třemi interními kontrolami. Proto společnost nabízí na svoje stavby prodlouženou tříletou záruku.

Nově je v nabídce posledních 15 čerstvě dokončených bytů. Zájemci si mohou vybírat zejména z praktických a efektivních bytů 1+kk pro jednotlivce, ale také bytů 2+kk, 3+kk nebo až 4+kk pro rodiny. Celkem je zde 131 nových bytů. Některé byty jsou již dokončeny (bytový dům A1), dokončení dalších bytů (bytový dům C1 a E1) se plánuje na červenec 2018. Byty jsou realizovány ve vysokém standardu provedení KOMFORT. Bez jakéhokoliv příplatků si můžete vybírat z mnoha typů kvalitních koupelen, plovoucích podlah a například dveří s obložkovými zárubněmi.

Cena všech nových bytů také zahrnuje bezpečnostní vstupní dveře, vlastní měřič tepla a moderní datové rozvody pro vysokorychlostní internet, rozšířené telefonní služby a digitální satelitní televizi. Mezi standardy bytového domu patří kvalitní stavební konstrukce se železobetonovými základy, miniaturní elektronické čipy pro vstup do bytového domů, které zaručí naprostou bezpečnost. Ve společných prostorách jsou umístěny nadstandardní výtahy, osvětlení s pohybovým čidlem a velkoformátová dlažba. Parkování je zajištěno podzemními stáními pro rezidenty a venkovními stáními pro návštěvy a komerční využití. Milovníky přírody potěší předzahrádky oplocené poplastovaným pletivem a také spousta zeleně v okolí objektu. Dále standardy bytů zahrnují plastová okna s tepelně izolačními dvojskly. Jistě vás potěší plovoucí laminátové podlahy ve všech obytných místnostech a kvalitní dlažba v kuchyni, koupelně, na WC a ve vnitřní komoře. Na balkónech a terasách je položena mrazuvzdorná dlažba. Určitě oceníte, že u většiny bytů je nainstalován moderní úsporný systém řízeného větrání s rekuperací tepla.

Lokalita:

Zličín je městská čtvrť na západě Prahy, na severozápadním okraji městského obvodu Praha 5 a právě zde se staví developerský projekt Metropole, který se nachází v ulicích Sazovická a Milotická jenom kousek od stanice metra B Zličín a velkého obchodně-zábavního centra Metropole Zličín s velkým množstvím obchodů a restaurací. Jako třešnička na dortu je zde multikino. Autem se sem dostanete za cca 4 minuty jízdy a najdete zde skutečně kompletní občanskou vybavenost. Pěšky to zvládnete cca za 10 minut.

Za sportem se můžete vydat například do fotbalového klubu FC Zličín, což je pěšky asi 6 minut. Přímo v areálu Metropole Zličín se nachází obrovské fitness centrum a saunový svět, takže zde najdete také dostatek sportovního využití. Posezení a procházky v přírodě si můžete vychutnat v nedalekém parku Na Prameništi v docházkové vzdálenosti cca 5 minut. Pošta, banka a další úřady se nacházejí v dojezdové vzdálenosti cca 5 minut autem. Mateřská škola a základní škola v Nedašovské ulici je 5 minut autem, ve stejné vzdálenosti se v Nedašovské ulici nalézá také zdravotní středisko. Projekt se nachází blízko autobusové zastávky, ke které dojdete za cca 5 minut a železniční stanice Praha- Zličín, kam se dostanete autem za cca 9 minut. Územím Zličína prochází Pražský okruh, na který najedete za cca 9 minut a zde můžete vjet na dálnici D5 do Plzně. Do centra Prahy dojedete za asi 20 minut.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (54 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky
Doporučujeme
19. 10. 2020
Novostavba top’rezidence Pomezí prodej bytů Praha 5 - Košíře

top’rezidence Pomezí

Na Pomezí, Košíře, Praha 5

1Q/2021 (1.etapa)

O projektu: Top’ rezidence Pomezí je projekt bydlení v souladu s přírodou i městem v pražských Košířích. Jeho základní ideou je „bydlení uprostřed zeleně“. Návrh mezinárodních architektonických studií využívá terasovité členění pozemků, díky němuž mají domy dostatek soukromí a zároveň výhledy do zeleně a na panoramata Prahy. Za projektem...