Developerský projekt Nové byty Dolní Chabry

V prodeji
Kobyliská, Nové Chabry, Praha 8

Detaily

O společnosti

O projektu: Developerský projekt Nové Chabry je realizován na okraji vilové čtvrti v severní části Prahy 8 a prezentuje 88 nových zděných bytů. Novostavba se nachází v blízkosti Ďáblického háje, nedaleko Přírodních parků Ládví a Draháň - Trója. Hlavním cílem tohoto developerského projektu je přinést zájemcům o moderní bydlení nové byty rozdělené do čtyř čtyřpodlažních bytových domů. Při výstavbě byly použity výhradně přírodní materiály, které budou dominantním prvkem v každém z nových bytů. Developerem i prodejcem bytů je Star Group.

Byty: Velkosti nových bytů se různí, nejmenší možná rozloha, kterou Nové Chabry nabízí, je 39 m2. Největší z bytů se pak rozkládá na ploše o velikosti 100 m2. Byty, které jsou v přízemí, mají zahradu a byty ve vyšších patrech budou mít k dispozici balkóny, které obyvatelům otevřou výhled na malebné okolí.
Interiér každého z bytů je vybaven kvalitními přírodními materiály včetně dýhovaných dřevěných plovoucích podlah, stejný materiál- dýha- je použit i u interiérových dveří. Součástí standardů jsou i dřevěná Euro okna. Zákazník si pak může vybrat při zařizování koupelny z velkého množství standardních i nadstandardních dlažeb a obkladů. Každý byt má pak samostatné měření spotřeby vody, tepla a elektrické energie. V dnešní době je důležitá bezpečnost, a proto jsou bezpečnostní vstupní dveře u novostaveb samozřejmostí. Kompletní ochranu majetku pak zajišťuje strážní služba.

Lokalita: V těsné blízkosti novostavby Nové Chabry se tyčí vysoký vrch Ládví, jehož větší část je pokryta příjemným lesoparkem Ďáblický ráj. Východní okraj Ládví je ukončen skalnatým výběžkem, který otevírá panoramatický výhled na vzdálený Říp a České středohoří. Pod vrcholem skály najdete Ďáblickou hvězdárnu, která je příjemným zpestřením celé lokality. V okolí najdeme i přírodní park Draháň-Trója, který se rozprostírá na pravém svahu vltavského údolí a nejnavštěvovanější část parku je Trojská kotlina spolu s botanickou zahradou a ZOO. K přitažlivosti lokality pak patří i kulturní památky především Libeňská a Karlínská synagoga. Developerský projekt uspokojí snad každého, skvělá občanská vybavenost zaujme mladé a nezávislé páry a stejně taky i rodiny s dětmi. Jsou zde školky, školy, lékárny, obchody i dobrá dopravní obslužnost. Celou městkou část Prahu 8 lze prokoumat z kola, kdy cyklostezky vedou kolem zajímavých míst, které stojí za zhlédnutí.

Historie: Původní Chabry byly tvořeny od poloviny 16. století dvěma osadami - Dolní Chabry a Horní Chabry, které se postupně rozrůstaly. Od roku 1927 můžeme sledovat cílenou výstavbu rodinných domků, které se staly hlavní částí chaberské zástavby. Chabry byly k Praze oficiálně připojeny v roce 1968.
Zajímavými drobnými stavbami, které dodávající starobylý ráz obce je zvonička na Hrušovanském náměstí a Votivní socha sv. Václava.

 

Nové Chabry – rozhovor se společností Star Group Ltd.

Přibližte čtenářům svoji působnost na českém trhu. Naše developerská společnost Star Group Ltd. se zabývá především nemovitostmi v různých částech světa. V České republice působíme zhruba od roku 2003, kde jsme prostřednictvím našich odborníků navrhli a vybudovali již několik projektů. Mohu zmínit jistě Kejřův Park, River Loft nebo Nad Vltavským údolím.... celý článek

Lokalita

Kobyliská, Nové Chabry, Praha 8

Co si o projektu “Nové byty Dolní Chabry” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty