30.09.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

Více aktualit

Developerský projekt Nové Letňany

Vyprodáno
Beranových, Letňany, Praha 9

Detaily

 • ID:
  3213
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Letňany
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  33 - 100 m2
 • Počet bytů celkem:
  720
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk

O projektu

O projektu: V developerském projektu společnosti Central Group se vám představuje velice moderní rezidenční komplex se šesti novostavbami, celkem tedy 720 nových bytů. Jelikož jsou nové byty v lokalitě Letňan jedním z nejvyhledávanějších míst pro bydlení, zajisté zde i vy najdete svůj domov. Součástí obytného komplexu je rozlehlý centrální park s dětským hřištěm. Ceny těchto bytů jsou all inklusive a zahrnují DPH a díky developerovi Central Group mají byty široké možnosti financování. Spokojenost zákazníka je velmi důležitá, a proto je jeho vlastní výběr interiérových doplňků samozřejmostí. Klient má možnost vybrat si ze 40 typů koupelen, několika druhů plovoucích podlah apod. Pochopitelně jsou tyto úpravy již zahrnuty v ceně bytové jednotky. Kompletní nabídku nových bytů společnosti naleznete ZDE: www.central-group.cz

Byty: Developer Central Group buduje všechny stavby pouze z kvalitních materiálů a také je každá stavba prověřena třemi liniemi interní kontroly. Právě díky těmto kontrolám si může společnost dovolit prodloužení tříleté záruky na jakost veškerých svých staveb. V základní ceně nových bytů je již vše zahrnuto – DPH, vysoký standard provedení KOMFORT a prodloužená záruka na kvalitu. V ceně jsou také například bezpečnostní vstupní dveře, vlastní měření tepla a moderní datové rozvody pro internet. V bytovém komplexu Nové Letňany jsou byty 1+kk až po 4+kk s obytnou plochou 33 – 100 metrů čtverečných.

Lokalita: Developer Central Group vybral pro místo tohoto projektu zajímavou lokalitu v Praze 9. Místo projektu je napojené na Městský okruh a na severu je začátek dálnice D8. Bytový komplex se nachází pár minut od stanice metra „C“ a jednoho z největších obchodně-zábavních center v České republice. Toto obchodní centrum přináší velké množství možností trávení volného času všem generacím. Nákupy, multikino, restaurace, fitness a zimní stadion, to jsou jen některé druhy zábavy, které vás zde čekají. Občanská vybavenost je v Letňanech také na velmi vysoké úrovni. Nalezneme zde mateřské školy, základní a střední školu, poštu, veletržní areál a také zdravotnická zařízení. V blízkosti rezidence se nachází rozsáhlý lesopark se stezkami pro pěší, cyklisty, bruslaře i běžkaře. Letňany dnes již nejsou jen velké panelákové sídliště rozléhající se v polích. Díky moderní architektuře developerských projektů se tato městská část Prahy 9 stala velice okouzlující. Na východě Letňan leží průmyslový areál a letiště.

Historie: První zmínku o tehdy samostatné vesnici máme z roku 1347. Podle jedné z hypotéz ji založili migranti z Letné, kteří opakovaně trpěli nájezdy vojsk obléhajících Prahu. Roku 1651 se staly součástí vinařského panství, které patřilo rodu Černínů z Chudenic. Rozvoj nastal v roce 1925, kdy se sem z Kbel přestěhovala vojenská továrna na letadla.

Lokalita

Beranových, Letňany, Praha 9

Co si o projektu “Nové Letňany” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty