Nové Letňany

Aktualizováno: 7 ledna, 2013
Nové Letňany
Adresa Beranových, Letňany, Praha 9
K nastěhování od vyprodáno
Počet jednotek 720
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 33 - 100 m2
Developer CENTRAL GROUP a.s.


O projektu:

V developerském projektu společnosti Central Group se vám představuje velice moderní rezidenční komplex se šesti novostavbami, celkem tedy 720 nových bytů. Jelikož jsou nové byty v lokalitě Letňan jedním z nejvyhledávanějších míst pro bydlení, zajisté zde i vy najdete svůj domov. Součástí obytného komplexu je rozlehlý centrální park s dětským hřištěm. Ceny těchto bytů jsou all inklusive a zahrnují DPH a díky developerovi Central Group mají byty široké možnosti financování. Spokojenost zákazníka je velmi důležitá, a proto je jeho vlastní výběr interiérových doplňků samozřejmostí. Klient má možnost vybrat si ze 40 typů koupelen, několika druhů plovoucích podlah apod. Pochopitelně jsou tyto úpravy již zahrnuty v ceně bytové jednotky. Kompletní nabídku nových bytů společnosti naleznete ZDE: www.central-group.cz

Byty:

Developer Central Group buduje všechny stavby pouze z kvalitních materiálů a také je každá stavba prověřena třemi liniemi interní kontroly. Právě díky těmto kontrolám si může společnost dovolit prodloužení tříleté záruky na jakost veškerých svých staveb. V základní ceně nových bytů je již vše zahrnuto – DPH, vysoký standard provedení KOMFORT a prodloužená záruka na kvalitu. V ceně jsou také například bezpečnostní vstupní dveře, vlastní měření tepla a moderní datové rozvody pro internet. V bytovém komplexu Nové Letňany jsou byty 1+kk až po 4+kk s obytnou plochou 33 – 100 metrů čtverečných.

Lokalita:

Developer Central Group vybral pro místo tohoto projektu zajímavou lokalitu v Praze 9. Místo projektu je napojené na Městský okruh a na severu je začátek dálnice D8. Bytový komplex se nachází pár minut od stanice metra „C“ a jednoho z největších obchodně-zábavních center v České republice. Toto obchodní centrum přináší velké množství možností trávení volného času všem generacím. Nákupy, multikino, restaurace, fitness a zimní stadion, to jsou jen některé druhy zábavy, které vás zde čekají. Občanská vybavenost je v Letňanech také na velmi vysoké úrovni. Nalezneme zde mateřské školy, základní a střední školu, poštu, veletržní areál a také zdravotnická zařízení. V blízkosti rezidence se nachází rozsáhlý lesopark se stezkami pro pěší, cyklisty, bruslaře i běžkaře. Letňany dnes již nejsou jen velké panelákové sídliště rozléhající se v polích. Díky moderní architektuře developerských projektů se tato městská část Prahy 9 stala velice okouzlující. Na východě Letňan leží průmyslový areál a letiště.

Historie:

První zmínku o tehdy samostatné vesnici máme z roku 1347. Podle jedné z hypotéz ji založili migranti z Letné, kteří opakovaně trpěli nájezdy vojsk obléhajících Prahu. Roku 1651 se staly součástí vinařského panství, které patřilo rodu Černínů z Chudenic. Rozvoj nastal v roce 1925, kdy se sem z Kbel přestěhovala vojenská továrna na letadla.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (96 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky