Developerský projekt Nové Měcholupy IV

Vyprodáno
Janovská, Horní Měcholupy, Praha 10

Detaily

 • ID:
  541
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 10
 • Lokalita:
  Horní Měcholupy
 • Byty k nastěhování od:
  2014 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  32 - 97 m2
 • Počet bytů celkem:
  202
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Bytový areál Nové Měcholupy IV byl koncipován s cílem nabídnout Pražanům dostupné a kvalitní nové bydlení v atraktivní lokalitě. Novostavba (202 nových bytů) se nachází se mezi ulicemi Janovská a Hornoměcholupská v Praze 10 - Horní Měcholupy. Tvoří jej moderní desetipodlažní bytový dům, který spolu s dalšími etapami tohoto projektu vytvoří novou architektonickou dominantu Horních Měcholup. Projekt charakterizuje široká nabídka bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk, všechny byty mají atraktivní balkony nebo terasy. Parkování obyvatel je zajištěno jak v podzemních garážových stáních, tak i na povrchu.

Lokalita Horní Měcholupy jsou unikátní a po staletí prověřenou lokalitou. Již ve třináctém století tudy vedla důležitá obchodní cesta. V hlubokých lesích podél ní řádili obávaní zbojníci, kteří kupcům a poutníkům loupili měchy s penězi. Odtud právě pramení název Horní Měcholupy.

V současnosti prochází celá městská část Prahy 15 dynamickým rozvojem a stává se skutečným ideálem moderního bydlení. Vyniká zejména výbornou občanskou vybaveností s množstvím škol, mateřských školek, obchodů i zdravotnických zařízení. Díky mnoha parkům a dětským hřištím tu však místní obyvatelé neváhají trávit třeba i víkendy. Výběr míst pro aktivní trávení volného času rozšiřuje také golfový areál, vzdálený jen pár minut chůze. Zkrátka, na každém kroku člověk naráží na dokonalé skloubení přírody a velkoměsta. Vždyť - kdo by dnes nechtěl bydlet pár metrů od krásné přírody, a přitom se všemi výhodami města pod okny?

Bytový areál Nové Měcholupy IV vyroste po pravé straně ulice Hornoměcholupská při příjezdu směrem od Jižní spojky. Z Jižní spojky jste u areálu za pouhých 5 minut jízdy autem. MHD: Na stanici metra C „Háje“ se dostanete pravidelnou autobusovou linkou ze zastávky „Na Křečku“ do 10 minut. Na vlakovou stanici „Nádraží Horní Měcholupy“ dojedete stejným autobusem za 2 minuty nebo dojdete klidnou chůzí za 6 minut. Díky přímému vlakovému spojení jste z domova v centru města za pouhých 20 minut!

Lokalita

Janovská, Horní Měcholupy, Praha 10

Co si o projektu “Nové Měcholupy IV” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty