01.07.2022

Nové Boroviny: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

29.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

28.06.2022

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

27.06.2022

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej další etapy projektu

25.06.2022

Nemovitostní fondy jako řešení v době, kdy bohatí bohatnou a chudí chudnou → článek

Více aktualit

Developerský projekt Nové Měcholupy VI

Vyprodáno
Hornoměcholupská/Milánská, Horní Měcholupy, Praha 10

Detaily

 • ID:
  7364
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 10
 • Lokalita:
  Horní Měcholupy
 • Plocha bytů (od - do):
  32 - 110 m2
 • Počet bytů celkem:
  95
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 5+kk

O projektu

O projektu: Úspěšný developerský projekt Nové Měcholupy VI se nachází v městské části Praha 10 – Horní Měcholupy. Jedná se o bytový komplex, jehož výstavba je rozdělena do několika etap. V současnosti probíhá realizace šesté etapy, která je představována jedním bytovým domem. Byty předcházejících pěti etap jsou již zcela vyprodány. Devítipatrová novostavba s 95 novými byty se pyšní jednoduchou a funkční architekturou. Součástí jednotlivých bytů jsou balkony či terasy, venkovní parkovací stání a podzemní garážová stání. Zájemci o nové moderní bydlení mají v okamžiku brzkého projevení vážného zájmu možnost zapojit se do úprav jejich budoucího domova. Dokončení výstavby je plánováno na (bude upřesněno). Autorem bytového komplexu je developerská společnost EKOSPOL a.s.

Byty: V rámci šesté etapy výstavby bytového komplexu Nové Měcholupy VI nabízí 95 nových bytů o dispozicích 1+kk až 5+kk. Užitná plocha bytů činí 32,4m2 až 110m2. K bytu patří balkon či terasa, z kterých je výhled na zeleň nedalekého golfového hřiště. Byty, které rezidenční resort nabízí, jsou prostorné a pohodlné a jejich součástí je i venkovní či podzemní garážové stání. Disponují kvalitním vybavením o vysokém standardu (např. podlahové krytiny či obklady), a to za atraktivní ceny.

Lokalita: Nové bydlení Nové Měcholupy 6 je situován na Praze 10-Horní Měcholupy (ul. Hornoměcholupská / Milánská). Oblast se pyšní skvělou dopravní dostupností, kterou zajišťuje městská hromadná doprava. Do centra Prahy se můžete dopravit autobusem, vlakem či metrem ze stanice C – Háje či ze stanice metra A – Skalka. Autem se pak během pěti minut dostanete na Jižní spojku. Městská část disponuje veškerou občanskou vybaveností. Najdete zde několik mateřských školek a základní školu, obchody, lékařská zařízení i lékárny, restaurace a kavárny. S lokalitou budou spokojeni i milovníci přírody, klidu a soukromí, neboť v okolí naleznete velké množství relaxačních ploch, Hostivařskou přehradu, Milíčovské rybníky či chráněnou přírodní lokalitu Pikovickou stráň. V těsné blízkosti se rozkládá golfový areál Hostivař. V Horních Měcholupech se však můžete věnovat i mnohým dalším sportům, počínaje běháním, cyklistikou a konče fotbalem či tenisem.

Lokalita

Hornoměcholupská/Milánská, Horní Měcholupy, Praha 10

Co si o projektu “Nové Měcholupy VI” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty