25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Nové Oslavany

V prodeji
Oslavany, Brno-venkov, Jihomoravský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  Winning Estate s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Oslavany
 • Počet bytů celkem:
  345 bytů, 28 RD, 101 pozemků

O projektu

Projekt výstavby zcela nové čtvrti Nové Oslavany nabídne v průběhu několika etap celkem 345 bytových jednotek rozmístěných do bytových domů, 25 ateliérů, 6 komerčních prostor, 28 řadových domů a 101 pozemků. Jednotlivé typy bydlení budou od sebe vizuálně i místně odlišeny. Součástí projektu je i malé náměstí, prostor pro mateřskou školku či remízek s památeční hrušní. V rámci první etapy jsou k dispozici zasíťované pozemky s plochou od 601 do 965 metrů čtverečních. Developerem projektu je Winning Estate s.r.o.

Lokalita

Oslavany jsou městem s necelými 5000 obyvateli. Leží v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji, zhruba tři kilometry severozápadně od Ivančic a 25 km od Brna. Obec nabízí kompletní občanskou vybavenost – obchody, poštu, dětská hřiště, knihovnu, školku, ubytovací a stravovací zařízení, infocentrum. Lokalita vyniká i množstvím památek, z nichž nejvýznamnější je renesanční zámek. U něj byl před několika lety kompletně zrevitalizován park, který nyní zahrnuje dětské hřiště a biotopové koupání. Bohaté vyžití skýtá i sportovní areál v místní části Padochov, kde se nachází i regionální pivovar.

Lokalita

Oslavany, Brno-venkov, Jihomoravský kraj

Co si o projektu “Nové Oslavany” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty