Developerský projekt Nové Říčany - Bydlení v Alejích

Vyprodáno
Na Fialce, Říčany, Středočeský kraj

Detaily

 • ID:
  7346
 • Stav:
 • Developer:
  RIM Engineering s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Středočeský kraj
 • Lokalita:
  Říčany
 • Byty k nastěhování od:
  léto 2015 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  30 - 173 m2
 • Počet bytů celkem:
  47
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 6+kk
 • Cena bytů (od - do):
  3.150.000 Kč - 6.950.000 Kč

O projektu

O projektu: Developerský projekt Bydlení v alejích se nachází ve městě Říčany, které leží 20 kilometrů od centra Prahy, v lokalitě Praha – východ. Jedná se o výstavbu šesti třípodlažních novostaveb v zázemí bohatém na prostor a rozmanitost nejen staveb samotných, ale i okolí. Celkový koncept šesti budov zahrnující tři viladomy a tři bytové domy představuje bytový komplex kombinující luxus, pohodlí i praktičnost. Plochy mezi jednotlivými budovami jsou vyplněny zelení, travními plochami, lavičkami i dětským hřištěm. Zájemci o nové bydlení si tak mohou vybírat od střídmých a praktických bytů po prostorné, vzdušné a moderní byty, mezonety či studia. Všechny byty, mezonety i studia disponují buď balkonem, či terasou, v mnohých případech dokonce obojím. Obytný komplex nabízí i prostorné sklepy k uskladnění věcí, které se nevejdou do bytů, bezplatné venkovní garážové stání a podzemní garáže. Kromě skvělého architektonického řešení jsou zájemcům nabídnuty i kvalitní stavební materiály a kvalitní vybavení bytů (např. obklady, sanitární technika či laminátová plovoucí podlaha), které zajišťují energetickou úsporu a zařazení staveb do kategorie energetických štítků C. Celková výstavba rezidenčního resortu je plánována na přelom léta a podzimu roku 2015. Autorem bytového komplexu je developerská společnost RIM Engineering s.r.o.

Byty: Nové Říčany (Bydlení v Alejích) nabízí 47 nových bytů, 8 mezonetů a 4 studia o dispozicích 1+kk až 6+kk. Užitná plocha jednotlivých bytů činí 30 m2 až 173 m2. Nové byty mají k dispozici balkon, terasu či v některých případech dokonce oboje. Součástí bytu je sklepní kóje a venkovní garážové stání. Kryté parkovací místo v podzemních garážích je možno dokoupit, jeho cena tedy není zahrnuta v ceně bytu. Cena bytů se pohybuje od 1 650 000 Kč do 6 590 000 Kč včetně DPH. Byty budou poskytnuty k nastěhování v dokončené finální fázi úprav.

Lokalita: Novostavby Bydlení v Alejích jsou situovány ve městě Říčany. Jedinečná architektura projektu přirozeně navazuje na soudobou moderní zástavbu Říčan. Město se pyšní skvělou dopravní dostupností, která je zajištěna hromadnou dopravou, tedy vlakem i autobusem. Využijete-li vlastní auto, dostanete se do Prahy za 20 minut. Město disponuje veškerou občanskou vybaveností. Najdete zde například mateřskou, základní školu a dokonce i gymnázium, obchody i Obchodní centrum Lihovar pro větší nákupy. Samozřejmostí jsou restaurace, kavárny, bary a veškeré zařízení zajišťující společenský život. Samotné bytové domy jsou obklopené zelení a v jejich těšné blízkosti se nacházejí dvě dětská hřiště. Říčany poskytují širokou škálu volnočasového a sportovního vyžití, počínaje koupalištěm Jureček, okolní přírodou a konče sportovně kulturním centrem Na Fialce.

www.ricanybydleni.cz

Lokalita

Na Fialce, Říčany, Středočeský kraj

Co si o projektu “Nové Říčany - Bydlení v Alejích” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty