04.10.2022

Šlikova 16: v prodeji jsou byty na Praze 6

03.10.2022

Kolčavka: v prodeji jsou byty na Praze 9

01.10.2022

Rezidence Bella Vista: v prodeji jsou byty v pražské Troji

30.09.2022

Rezidence Via Carolina: byla dokončena hrubá stavba projektu.

30.09.2022

Green Port Strašnice: projekt byl zkolaudován

Více aktualit

Developerský projekt Nový Zeleneč

V přípravě
Zeleneč, Praha-východ

Detaily

  • Stav:
  • Developer:
  • Městská část / kraj:
    Praha-východ
  • Lokalita:
    Zeleneč

O projektu

Projekt Nový Zeleneč zahrnuje komplex bytových domů, rodinných domů i vila domů. Na ploše 42 hektarů v budoucnu vyrostou nejen stavby k bydlení, ale i bulváry s obchody, sportoviště, dětské hřiště, školka, vědecko-technický park, kostel a samozřejmě množství zeleně. Celý projekt je řešen v moderním funkčním stylu, s jednoduchými liniemi, neutrálními barvami a akcentem na detail a design. 

Lokalita

Projekt najdete v obci Zeleneč, na severovýchodní hranici mezi hlavním městem Praha a Středočeským krajem. V obci, jejíž součástí je i vesnice Mstětice, žije zhruba 2500 obyvatel a je zde k dispozici sportoviště, obchody, restaurace i vybrané služby.

V Mstěticích najdete také proslulý golfový areál s osmnáctijamkovým hřištěm, k procházkám zelení vybízí místní Mokřina Zeleneč s turistickými trasami i přírodními zajímavostmi. Vlakem i autem je možné se z lokality dostat do 26 minut do centra Prahy.

Lokalita

Zeleneč, Praha-východ

Co si o projektu “Nový Zeleneč” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty