Developerský projekt Nuselský pivovar: Pivovarské věže

V prodeji
Křesomyslova, Nusle, Praha 4

Detaily

O projektu

V rámci projektu revitalizace brownfieldu Nuselského pivovaru vzniká v jeho areálu rezidenční čtvrť s několika typy budov, mezi které se řadí i vysoké bytové domy s názvem Pivovarské věže. Trojice pivovarských věží je vizuálně inspirována pivovarskými komíny a nabízí 22 bytových jednotek v každé z budov.

Byty z věže B3 jsou již k dispozici, v dalších budovách se teprve připravují. Dispozičně jde o jednotky o velikosti 2+kk o rozlohách 44 až 63 metrů čtverečních, přičemž ke každému náleží i balkon.

Projekt realizuje developerská společnost Penta Real Estate.

Lokalita

Projekt Nuselský pivovar najdete v Praze-Nuslích (Praha 4) v areálu bývalého Nuselského pivovaru, na ploše 32 000 metrů čtverečních. Jde o širší centrum Prahy, které disponuje velkorysou občanskou vybaveností i skvělou dopravní dostupností jak městskou hromadnou dopravou, tak i autem. Zároveň zde ale nechybí ani prostor pro relaxaci a pobyt v přírodě, který umožňují parky Folimanka i Grébovka.

Lokalita

Křesomyslova, Nusle, Praha 4

Co si o projektu “Nuselský pivovar: Pivovarské věže” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty