30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Nuselský pivovar

Doporučené V prodeji
Křesomyslova, Nusle, Praha 4

Detaily

O projektu

Projekt Nuselský pivovar, který vyrůstá v prostoru bývalého areálu stejnojmenného pivovaru, zahrnuje tři typy rezidenčních budov - Nový pivovar (domy s minimalistickou bílou fasádou s elegantním rastrem velkých oken, které zajistí prosvětlené interiéry), Pivovarské věže (vyšší stavby vizuálně odkazující na cihlové komíny původního areálu) a Historický pivovar (bydlení v rekonstruovaných historických barokních objektech, kde vzniknou atypické byty s původními architektonickými prvky).

Bytové domy v Rezidenci Nuselský pivovar nabízí široký výběr dispozic a provedení bytů ve vysokém standardu. Většina bytů má balkon či lodžii, terasu nebo předzahrádku a zástavbu doplňuje vnitroblok plný zeleně a relaxačních zón. V plánu jsou rovněž moderní prostory určené pro obchody a služby. Obchodní pasáž, procházející historickou budovou, nově propojí Křesomyslovu ulici s klidným náměstím bez ruchu dopravy.

Nuselský pivovar je projektem developerské společnosti Penta Real Estate, na návrhu se podílí architektonická studia CMC architects a Chybík+Kristof.

Lokalita

Nuselský pivovar vyrůstá na pozemku o rozloze 32 000 m2 mezi Bělehradskou a Křesomyslovou ulicí poblíž Divadla Na Fidlovačce v městské části Praha 4 – Nusle. Tato lokalita je velmi atraktivní nejen vzhledem k výborné dopravní dostupnosti (jak prostřednictvím tramvajové trati, tak díky budoucí lince metra D), ale také díky blízkosti velkého množství zeleně a rekreačních lokalit – např. parky Folimanka či Grébovka či okolí Botiče.

 

Lokalita

Křesomyslova, Nusle, Praha 4

Co si o projektu “Nuselský pivovar” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty