04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Obytný areál Budějovická

Vyprodáno
Budějovická, Krč, Praha 4

Detaily

 • ID:
  16444
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Krč
 • Byty k nastěhování od:
  11/2018 (vyprodáno)
 • Počet bytů celkem:
  51
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 2+kk

O projektu

O projektu: Kombinace atraktivního místa, příjemné ceny a moderních interiérů, to je nový developerský projekt Obytný areál Budějovická, který se buduje v Praze 4-Krči na ulici Budějovická. Stojí za ním developerská skupina GARTAL. V tomto případě se budoucí obyvatelé mohou těšit na tři třípodlažní novostavby označované jako A, B a C v nichž se nachází celkem 51 nových bytů a ateliérů. Dělí se na 38 ubytovacích jednotek a 13 ateliérů. Nové byty mají plošné dispozice 1+kk, 2+kk, plošné výměry od 16 m2 do 84 m2. Apartmány a ateliéry jsou v provedení standardu Smart. V obytných místnostech se pokládají laminátové podlahy, v koupelně a na WC velkoformátové obklady a dlažba. Okna se dodávají plastová vybavená izolačním dvojsklem. Vstupní dveře jsou protipožární, interiérové dveře se dodávají hladké, plné. Topení a ohřev vody zajišťuje centrální plynový kotel. Voda se napojuje na dálkový vodovod, odpad je samozřejmě vyústěn do veřejné kanalizace. K vybraným bytům je možné dokoupit si parkovací stání a sklepní kóji. Parkovacích stání je zde celkem 36. Dokončení stavy se plánuje ve 4. čtvrtletí roku 2018.

Lokalita: Příjemné umístění v rámci Prahy spojené s dobrou občanskou vybaveností a dopravní dostupností nabízí developerský projekt Obytný areál Budějovická, který se buduje v Praze 4-Krči na ulici Budějovická. Celý rezidenční areál je oplocený, což je velká výhoda. Nemohou sem vniknout žádné nežádoucí osoby. Zároveň v areálu najdete nejenom parkovací místa pro své vozy, ale také dostatek zelené plochy, kterou bude možné využít třeba na společné grilování nebo pro posezení u sklenky vína. Nedaleko se nachází obchody s potraviny a především obchodní centrum DBK Budějovická, dojedete tam za 3 minuty autem. Celkem 4 minuty jízdy autem je to k nejbližšímu supermarketu Billa. Za 1 minutu jízdy vozem se dostanete k mateřské škole, základní škola je odsud vzdálená 1 minuty jízdy. V blízkém okolí samozřejmě najdete i možnosti sportovního vyžití. Je to například sportovní centrum Brumlovka, které je vzdálené 4 minuty jízdy autem. Je zde také blízko metro, konkrétně trasa C, která zajišťuje výhodné spojení přímo do centra města na Václavské náměstí – do stanice Muzeum. I pěší cestou ke stanici metra Kačerov zvládnete na stanici Muzeum, tedy do samotného srdce Prahy, dojet za 18 minut. Obytný soubor totiž stojí jenom kousek od stanice metra Kačerov. K této stanici, odkud odjíždí také celá řada městských autobusů, se dostanete za pouhé 3 minuty chůze. Dvě stanice metrem je to k obchodnímu centru Arkády Pankrác. Za 5 minut pěší chůze se dostanete do Krčského lesa, kde můžete běhat, jezdit na kole, procházet se a relaxovat podle libosti. Čtyři minuty autem se nachází Thomayerova nemocnice v Krči. Skvělou polohu má tento rezidenční komplex s ohledem na dopravní situaci, protože za pouhé 2 minuty se autem dostanete na Jižní spojku. Za 15 minut jste v samotném centru Prahy autem.

Více info: www.gartal.cz

Lokalita

Budějovická, Krč, Praha 4

Co si o projektu “Obytný areál Budějovická” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty