02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Park Kbely - projekt Obytný park Kbely Centrum

Vyprodáno
Vágnerova, Kbely, Praha 9

Detaily

 • ID:
  2133
 • Stav:
 • Developer:
  OPIDUM - reality a.s.
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Kbely
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  36 - 120 m2
 • Počet bytů celkem:
  187
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Obytný park – Kbely centrum je developerský projekt spočívající ve výstavbě 8 vilových domů situovaných v moderní zástavbě, který navazuje na velmi úspěšný předchozí projekt Zahrádky Kbely. Celý projekt Obytný park Kbely Centrum vyniká svou jednoduchostí a účelným architektonickým řešením nového bydlení zasazeného do příjemné a klidné oblasti Prahy – Kbely. Domy jsou dynamicky tvarovány balkony a vystupující a ustupující fasádou zvýrazněnou střídající se barevností. Svými proporcemi splňují všechny výhody poklidného bydlení pro rodiny s dětmi.

Byty: Obytný park Kbely Centrum nabízí v rámci tří a čtyřpodlažních viladomů více než 180 bytů o ploše od 36 m2 do 119 m2 a v dispozici 1+kk až 4+kk. Součástí každého bytu je terasa nebo balkon. Některé byty v přízemí mají předzahrádky. V nejvyšších patrech jsou pak součástí luxusních bytových jednotek velké terasy s výhledem do širokého okolí a klimatizační jednotky. Všechny byty působí dojmem vzdušnosti a prostornosti a jsou vybaveny tím nejvyšším standardem. Při plánování byl kladen důraz zejména na obývací místnost, která hraje důležitou roli v každodenním životě a je svými obyvateli nejvíce využívána. Teplo v bytech zajišťuje výměníková stanice společná pro celý dům. V kuchyňském koutu jsou připraveny veškeré přípojky pro moderní kuchyni včetně samostatného odpadu pro myčku na nádobí. K dispozici je též společná televizní anténa a pro ty náročnější jsou připraveny i rozvody satelitu. Noví majitelé mohou počítat s garážovým stáním přímo v suterénu jednotlivých domů, které si mohou dokoupit. Totéž platí i pro sklepní kóje V rámci tohoto projektu vznikly v přízemí tří viladomů také zajímavé komerční plochy, které je možné si pronajmout pro zrealizování různých podnikatelských záměrů.

Lokalita: Novostavby Obytný park Kbely Centrum bezesporu těží z klidné lokality, ve které se nachází. Praha 19 byla vyhlášena týdeníkem Ekonom v rámci soutěže Město pro život nejlepším místem v Praze co se týče kvality lokality. V bezprostřední blízkosti tohoto komplexu nalezneme nový lesopark, jenž je jednou z největších parkových ploch tohoto městského obvodu a jenž nabízí širokou škálu zajímavostí. Mezi ně patří například potůček s tůní, amfiteátr nebo místo pro mladé i starší táborníky. Pro ty nejmladší je zde zřízeno i několik dětských hřišť a na své si přijdou i sportovci. Park protíná cyklostezka vedoucí do všech koutů Prahy. Pozadu nezůstává ani občanská vybavenost okolí včetně obchodu BILLA, pro fajnšmekry prodejna biopotravin a farmářských výrobků či řeznictví, dále pak lékárna, ordinace praktického lékaře a samozřejmě mateřská i základní škola. Všichni jistě ocení i přítomnost nově vybudované kavárny s dětským koutkem hned vedle lesoparku. O ochranu obyvatel se přímo v místo stará nová policejní stanice a hasičská zbrojnice dobrovolných hasičů. Širší nákupní možnosti poskytuje nedaleké komerční a zábavní centrum Tesco Letňany nebo hypermarket Globus v Čakovicích.

Lokalita

Vágnerova, Kbely, Praha 9

Co si o projektu “Park Kbely - projekt Obytný park Kbely Centrum” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty