Developerský projekt Obytný soubor Červená Báň

V přípravě
Červená Báň, Libeň, Praha 8

Detaily

O projektu

O projektu: V blízké budoucnosti nabídne projekt Červená Báň 3 bytové domy v pražské Libni nedaleko Proseckých skal. Domy budou obsahovat 4 a 5 podlaží s celkem 116 bytů ve velikostech 1kk po 4kk. Ke každé jednotce náleží předzahrádka, balkon, nebo terasa. V suterénu jsou umístěny hromadné garáže a sklepy a ve vnitrobloku sdílená zahrada pro rezidenty.

Developerem je společnost CRESCON, a.s..

Lokalita: Bytový komplex je umístěn na pozemku v Praze 8 – Libni, na konci slepé ulice Červená báň, podle které je pojmenován. Tramvajová a autobusová zastávka U Kříže je vzdálena pouze 250 m na hlavní komunikaci – ulici Zenklova, která spojuje Kobylisy s Libní. Stanice metra C Kobylisy nebo metra B Palmovka jsou tak tramvají dostupné do 5 minut.

Libeň poskytuje potřebnou občanskou vybavenost, stejně jako několik parků. V blízkosti probíhá oblíbená Vltavská cyklostezka vedoucí do centra Prahy, ale i do rekreačních oblastí jako Stromovka či Trója.

Co si o projektu “Obytný soubor Červená Báň” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty