28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt Obytný soubor Na Křtině

Vyprodáno
Na Křtině, Újezd, Praha 4

Detaily

 • ID:
  9148
 • Stav:
 • Developer:
  Business centrum Mikrotechna, a.s.
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Újezd
 • Byty k nastěhování od:
  květen 2016 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  59 - 203 m2
 • Počet bytů celkem:
  12
 • Velikost jednotek:
  2+kk - 5+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Novostavba Na Křtině se nalézá na stejnojmenné ulici, která spadá do městského obvodu Prahy 4 v Újezdě u Průhonic. V klidné rezidenční zástavbě je pod záštitou developera Business centrum Mikrotechna, a.s. budován soubor několika bytových domů. Dům s označením C je prvním z celkového počtu tří domů. Celkem se ve třípodlažním domě nachází 12 nových bytů, jejichž výstavba započala v červenci minulého roku. Prodej developerského projektu byl zahájen v lednu 2015, dokončení celé výstavby je plánováno na prosinec 2015. První nájemníci se do nových bytů budou moci nastěhovat již v květnu 2016. O prodej se stará developer osobně..

Byty: Nové byty jsou postaveny v dispozicích 2+kk až 5+kk. Nejmenší byt se nachází ve třetím patře a jeho celková obytná plocha činí 59,4 m2. Ve třetím patře se nalézá také byt nejprostornější, který nabízí plochu 202,9 m2. Na každém patře jsou jen čtyři byty, samozřejmostí je výtah. Přízemní byty nabízejí zahrádku, dva byty ve třetím patře zase terasu, která je zčásti řešena jako zelená střecha. V suterénu budovy se nacházejí sklepy, které náleží ke každému bytu v rámci ceny. Pod budovou je umístěno také technické zázemí a garáže. Parkovací stání náleží každému bytu zvlášť, ale je nutné jej dokoupit. Cena samostatného parkovacího stání je určena na 217 000 Kč včetně DPH. Celý bytový komplex bude tvořen dalšími dvěma bytovými domy, které budou postaveny v budoucnosti tak, aby dotvářely celý projekt. Standardy, ve kterém jsou dům i jednotlivé byty vytvořeny, klade důraz na funkčnost a kvalitu materiálů. V základním vybavení nalezneme například dlažby od společnosti RAKO či obklady od stejné společnosti v koupelnách a na WC. V obývacím pokoji a dalších obytných místnostech je položena dřevěná plovoucí podlaha. Otopná desková tělesa jsou dílem společnosti PURMO, Ventil COMPACT TYP 21 s termostatickou hlavicí. Sanitární keramiku dodala společnost JIKA. Vchodové dveře do bytů jsou bezpečnostní se čtyřbodovým zámkem se zvukovou neprůzvučností min.37dB, takže zaručují perfektní soukromí. Interiérové dveře jsou bezfalcové. Okna jsou chráněna izolačním trojsklem. V okolí novostavby bude dostatek zeleně. Součástí zelených ploch budou sadové úpravy zahrnující vysetí trávy a vysazení keřů.

Lokalita: Obytný komplex Na Křtině je situován do městského obvodu Praha 4 – Újezd (ul.Na Křtině). Lokalita, na níž je novostavba umístěna, se vyznačuje soukromím v klidné zóně. Okolní zástavba jsou převážně rezidenční domy. Největší výhodou je především blízká chráněná oblast zvaná Milíčovský les, který je vzdálen doslova několik kroků od objektu. Nedaleko objektu se nachází také známý Průhonický park nebo vodní nádrž Hostivař, která nabízí téměř nedotknutelnou krajinu vhodnou k procházkám či rekreaci. Přesto, že je objekt umístěn do blízkosti přírody, jeho dopravní situace je více než dobrá. V docházkové vzdálenosti dvaceti minut pěšky se nalézá stanice metra C – Háje. Dopravu zajišťuje především MHD. Nejbližšími zastávkami jsou autobusová zástavka Ke Smrčině a Kateřinky. Hojně rozšířená bude také vlastní automobilová doprava, neboť deset minut od objektu lze využít dálnice D1. V docházkové vzdálenosti deseti minut se nalézají administrativní budovy jako například Úřad práce nebo Úřad městské části Praha – Újezd. Lokalita je vhodná také pro rodiny s dětmi, neboť se v docházkové vzdálenosti do deseti minut nacházejí tři mateřské školky, jedna základní škola a také gymnázium. Deset minut od projektu se nalézá také sportoviště nebo Olimpia Fitness. Nejbližší poliklinika je vzdálena 20 minut pěšky.

Lokalita

Na Křtině, Újezd, Praha 4

Co si o projektu “Obytný soubor Na Křtině” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty