02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Odeta Teras - Novostavba bytového domu k nastěhování

Vyprodáno
Ocelářská, Libeň, Praha 9

Detaily

O projektu

O projektu: Developerský projekt Odeta Teras se nachází v části Praha 9 a vznikne spojením přední části domu a zástavby ve vnitrobloku. Součástí bytového domu budou byty s terasou, které jsou orientované směrem do parku a nabízí tak klid a příjemný výhled.

V bytovém domě bude vystavěno 36 bytů o velikosti 40 m2 až 239 m2 . Dispozice bytů jsou 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk a 5+kk. Celkem dům nabízí 11 bytů ve vnitrobloku, 13 bytů orientovaných do vnitrobloku a 13 bytů orientovaných do ulice. Součástí projektu je 24 garážových stání a 37 sklepních kójí. Byty je možné rezervovat již nyní za poplatek 10% z ceny bytu. Po dokončení a kolaudaci projektu se doplácí byt do plné ceny s možností financování hypotečním úvěrem.

Prodej a propagaci jednotlivých bytů zajišťuje realitní kancelář RE/MAX Ambassador. Společnost Mizera Lichý Aster ARCHITEKTI zajistila studii stavby, vizualizace a návrhy interiérů, společnosti AKIA a Tomšů a Klimeš připravily a zpracovaly dokumentaci pro stavební povolení. Na financování projektu se podílí Česká spořitelna, která může zájemcům nabídnout financování bytů pomocí hypotečního úvěru.

Stavební povolení nabylo právní moci dne 1. 8. 2019, v průběhu listopadu 2019 byly zahájeny bourací práce stávajících objektů a předpokládané dokončení celého projektu je stanoveno na červen 2021.

Lokalita: Bytový dům Odeta Teras se staví na ulici Ocelářská ve čtvrti Praha 9 – Libeň. Orientován je do málo frekventované ulice, proto bytové domy slibují klidné a bezpečné bydlení. V okolí je dostupná veškerá občanská vybavenost. Ve vzdálenosti 200 metrů se nachází obchodní centrum Galerie Harfa, lékárna a hypermarket Albert, přibližně 400 metrů daleko pak O2 Aréna. Přibližně 600 metrů od objektu jsou tramvajové zastávky Ocelářská a Divadlo Gong a ve vzdálenosti 400 metrů se nachází zastávka metra linky B Českomoravská. Přibližně 1000 metrů od projektu Odeta Teras se nachází park Podviní, který nabízí prostor k relaxaci i vyžití mladých lidí i rodin s dětmi. Necelý 1 kilometr daleko je také poliklinika, která má nonstop pohotovost.

Lokalita

Ocelářská, Libeň, Praha 9

Co si o projektu “Odeta Teras - Novostavba bytového domu k nastěhování” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty