28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt Oldřichova 15

Vyprodáno
Nezamyslova / Oldřichova, Nusle, Praha 2

Detaily

O projektu

O projektu: Developerská firma Delicode se pro svůj projekt Oldřichova 15 rozhodla využít stávající rohový bytový dům v Nuslích.
Designéři se nechali inspirovat neobvyklým motivem – borovou šiškou. Ta by měla - mimo jiné - být přítomna na domovní standartě a symbolizovat čísla bytů. Rozsáhlá rekonstrukce zasáhne dosavadní dispoziční řešení i prostory mezi jednotlivými byty. Soustředí se zejména na efektivnější využití prostor a moderní, neotřelý design, zároveň chce ale zachovat historický ráz budovy. Společné prostory by měly připomínat pařížský butikový hotel s károvanou podlahou a černě lakovanými dveřmi. Interiéry bytů slibují vzdušnost a prosvětlenost. Vytápěny budou centrálně pomocí deskových topných těles, v koupelně je pak plánované podlahové vytápění. Na podlahy v obytných místnostech budou použity dubové lamely, v prvním patře betonová mazanina se vsypem. 29 bytů bude připraveno k nastěhování během roku 2020. Dispozičně jde o 2+kk až 4+kk, v prvním patře jsou dva ateliéry. Dům má pět podlaží a ke každému bytu náleží sklepní kóje. U některých bytů je navíc k dispozici balkon nebo zahrada.

Lokalita: Bytový dům se rozkládá na pomezí ulic Nezamyslova a Oldřichova, přímo vedle parku Folimanka. Ještě o kousek dál je zahrada Ztracenka, odkud si můžete užívat výhled na Albertov nebo Vyšehrad. Samotný Vyšehrad pak nabízí spoustu kulturních akcí i možnost dlouhých procházek přírodou. Další parky i dětská hřiště jsou dostupné během pár minut chůze. Milovníci rušnějších míst ocení blízkost známé Náplavky, která večer co večer ožívá restauračními zařízeními. Daleko nejsou ani vinárny, kavárny nebo oblíbená zmrzlina Gelato. Pár metrů od Oldřichovy ulice se otevřely dva ekologické obchody Nebaleno, kde se prodávají potraviny a drogerie do vlastních přinesených obalů. Za kulturou můžete vyrazit do Divadla Na Fidlovačce, za sportem do Fitness Victory. V těsné blízkosti domu se nachází tramvajová zastávka Ostrčilovo náměstí, za deset minut dojdete na metro Vyšehrad. Odtud už je to jen pár minut do centra Prahy. Dům nemá vlastní garáže, je tedy třeba počítat se stáním na chodníku.

Lokalita

Nezamyslova / Oldřichova, Nusle, Praha 2

Co si o projektu “Oldřichova 15” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty