04.10.2022

Šlikova 16: v prodeji jsou byty na Praze 6

03.10.2022

Kolčavka: v prodeji jsou byty na Praze 9

01.10.2022

Rezidence Bella Vista: v prodeji jsou byty v pražské Troji

30.09.2022

Rezidence Via Carolina: byla dokončena hrubá stavba projektu.

30.09.2022

Green Port Strašnice: projekt byl zkolaudován

Více aktualit

Developerský projekt Oldřichova 53

V prodeji
Oldřichova, Nusle, Prahy 2

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 2
 • Lokalita:
  Nusle
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2022
 • Počet bytů celkem:
  8
 • Velikost jednotek:
  2-3+kk

O projektu

Projekt Oldřichova 53 představuje historický bytový dům tvořený osmi bytovými jednotkami, loftem a nebytovými prostory. Původní stavba je kompletně zrekonstruována a nově nabízí 8 bytů o dispozicích 2+kk a 3+kk, loft s garáží i terasou, a také dva komerční prostory se zázemím v prvním podlaží. V budově se citlivě propojují historické prvky s moderními, kdy exteriér zapadá do okolní historické zástavby, zatímco interiér je laděn do moderního industriálního stylu s akcentem na jedinečné detaily. Kompletní dokončení projektu je plánováno na konec roku 2022.

Lokalita

Bytový dům Oldřichova 53 najdete na ulici Oldřichova v pražských Nuslích. Jde o širší centrum Prahy, které disponuje plnou občanskou vybaveností i skvělou dopravní dostupností jak městskou hromadnou dopravou, tak i autem. V docházkové vzdálenosti jsou obchody, kavárny, škola i školka, restaurace či divadlo. Zároveň zde ale nechybí ani prostor pro relaxaci a pobyt v přírodě, který umožňují parky Folimanka či Grébovka, nebo břehy řeky Vltavy.

Lokalita

Oldřichova, Nusle, Prahy 2

Co si o projektu “Oldřichova 53” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty