04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Palác Trnitá

Vyprodáno
Trnitá, Brno-střed, Jihomoravský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: Palác Trnitá je projekt moderního polyfunkčního domu v těsném sousedství historického centra Brna. Bude v sobě zahrnovat komerční a administrativní prostory kombinované s rezidenční funkcí. V nabídce jsou bytové jednotky s dispozicemi od 1kk po 4kk Celkem jich dům obsahuje 190, většina je rozšířena o terasy nebo lodžie a ke všem náleží sklepní kóje. Parkování je zajištěno v hromadných podzemních garážích.

Developerem je společnost MS-INVEST a.s. Výstavba bude dokončena a byty poskytnuty k nastěhování v roce 2021.

Lokalita: Projekt je umístěn v ulici Trnitá v Brně, v části města nazvané Jižní čtvrť, která prochází dynamickou proměnou a v několika příštích letech zde vyroste nová rezidenční čtvrť. Velkou výhodou lokality je její umístění v sousedství historického centra města i revitalizovaného okolí řeky Svratky, městských parků a nového nádraží.

Díky umístění v blízkosti centra je oblast dobře napojena na síť MHD. Nájezdy na dálnice D1 a D2 jsou vzdáleny 10 minut jízdy automobilem.

Lokalita je velmi dobře vybavena, v sousedství projektu se nachází nákupní centrum Galerie Vaňkovka se širokou nabídkou obchodů, služeb a restaurací. V docházkové vzdálenosti jsou dostupná i vzdělávací, kulturní či sportovní zařízení.

Více info: www.trnita.ms-invest.cz

Co si o projektu “Palác Trnitá” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty