Palác Trnitá

Aktualizováno: 31 srpna, 2020
Palác Trnitá
Adresa Trnitá, Brno-střed, Jihomoravský kraj
K nastěhování od 2021
Počet jednotek 190
Velikost jednotek 1+kk - 5+kk
Developer Moravská stavební - INVEST a.s.


O projektu:

Palác Trnitá je projekt moderního polyfunkčního domu v těsném sousedství historického centra Brna. Bude v sobě zahrnovat komerční a administrativní prostory kombinované s rezidenční funkcí. V nabídce jsou bytové jednotky s dispozicemi od 1kk po 4kk Celkem jich dům obsahuje 190, většina je rozšířena o terasy nebo lodžie a ke všem náleží sklepní kóje. Parkování je zajištěno v hromadných podzemních garážích.

Developerem je společnost Moravská stavební – INVEST a.s. Výstavba bude dokončena a byty poskytnuty k nastěhování v roce 2021.

Lokalita:

Projekt je umístěn v ulici Trnitá v Brně, v části města nazvané Jižní čtvrť, která prochází dynamickou proměnou a v několika příštích letech zde vyroste nová rezidenční čtvrť. Velkou výhodou lokality je její umístění v sousedství historického centra města i revitalizovaného okolí řeky Svratky, městských parků a nového nádraží.

Díky umístění v blízkosti centra je oblast dobře napojena na síť MHD. Nájezdy na dálnice D1 a D2 jsou vzdáleny 10 minut jízdy automobilem.

Lokalita je velmi dobře vybavena, v sousedství projektu se nachází nákupní centrum Galerie Vaňkovka se širokou nabídkou obchodů, služeb a restaurací. V docházkové vzdálenosti jsou dostupná i vzdělávací, kulturní či sportovní zařízení.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky