04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Panorama Chlum

Vyprodáno
Chlum, Volary, Jihočeský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: Uprostřed šumavské krajiny vzniká rezidenční projekt Panorama Chlum. Celkem bude postaveno 8 budov – dvoupodlažní bytové domy s byty v různých velikostech a uspořádáních dispozic, které se pohybují od 1kk až po 3kk. Ke každé jednotce náleží parkovací stání, přístup k přilehlému pozemku a terasa.

Další možností v nabídce jsou samostatné, luxusně zařízené rodinné domy s vlastním parkováním, nebo stavební parcely prodávané včetně stavebního povolení a projektové dokumentace ke stavbě rodinných domů.

Areál bude doplňovat horský penzion se zázemím, recepcí a službami rezidentům. K domům je také možné přikoupit nadstandardní vybavení jako například tepelné čerpadlo, venkovní žaluzie nebo vlastní wellness.

Největší přidanou hodnotou domů je jejich umístění, jsou usazeny do mírného svahu, díky kterému poskytují atraktivní výhledy na okolní panorama Šumavy a zároveň velkou škálu rekreačních příležitostí, turistických cílů a aktivit v okolí.

Lokalita: Projekt je umístěn v blízkosti Národního parku Šumava při řece Vltavě, ve vesnici Chlum, která je součástí města Volary, na území Jihočeského kraje.

V okolí je velké množství sportovně rekreačních lokalit a turistických cílů – vodní nádrž Lipno, která v létě nabízí rybaření, širokou škálu vodních sportů a v zimě lední bruslení, Boubínský prales nebo historické město Český Krumlov. Nedaleko se nachází také lyžařská střediska, běžkařské trasy, cyklostezky a turistické trasy procházející šumavskou přírodou.

Praha i Plzeň jsou vzdáleny 2 hodiny jízdy autem, České Budějovice 1 hodinu.

Co si o projektu “Panorama Chlum” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty