22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

19.01.2023

Rezidence Prokopské údolí: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 5

17.01.2023

Byty Holandská: v prodeji jsou byty v pražských Vršovicích

16.01.2023

Varta Hostivař: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Panorama Chlum

Vyprodáno
Chlum, Volary, Jihočeský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: Uprostřed šumavské krajiny vzniká rezidenční projekt Panorama Chlum. Celkem bude postaveno 8 budov – dvoupodlažní bytové domy s byty v různých velikostech a uspořádáních dispozic, které se pohybují od 1kk až po 3kk. Ke každé jednotce náleží parkovací stání, přístup k přilehlému pozemku a terasa.

Další možností v nabídce jsou samostatné, luxusně zařízené rodinné domy s vlastním parkováním, nebo stavební parcely prodávané včetně stavebního povolení a projektové dokumentace ke stavbě rodinných domů.

Areál bude doplňovat horský penzion se zázemím, recepcí a službami rezidentům. K domům je také možné přikoupit nadstandardní vybavení jako například tepelné čerpadlo, venkovní žaluzie nebo vlastní wellness.

Největší přidanou hodnotou domů je jejich umístění, jsou usazeny do mírného svahu, díky kterému poskytují atraktivní výhledy na okolní panorama Šumavy a zároveň velkou škálu rekreačních příležitostí, turistických cílů a aktivit v okolí.

Lokalita: Projekt je umístěn v blízkosti Národního parku Šumava při řece Vltavě, ve vesnici Chlum, která je součástí města Volary, na území Jihočeského kraje.

V okolí je velké množství sportovně rekreačních lokalit a turistických cílů – vodní nádrž Lipno, která v létě nabízí rybaření, širokou škálu vodních sportů a v zimě lední bruslení, Boubínský prales nebo historické město Český Krumlov. Nedaleko se nachází také lyžařská střediska, běžkařské trasy, cyklostezky a turistické trasy procházející šumavskou přírodou.

Praha i Plzeň jsou vzdáleny 2 hodiny jízdy autem, České Budějovice 1 hodinu.

Co si o projektu “Panorama Chlum” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty