30.09.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

Více aktualit

Developerský projekt Panorama Kyje V

Vyprodáno
Sicherova, Kyje, Praha 9

Detaily

 • ID:
  4629
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Kyje
 • Byty k nastěhování od:
  jaro 2015 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  29 - 108 m2
 • Počet bytů celkem:
  105
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 5+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Pátá etapa developerského projektu je součástí velice úspěšných novostaveb, které byly v Praze 9 v Kyjích doposud realizovány. Nové byty postupně vyrůstají na území mezi ulicemi Budovatelská a Jamská. Novostavby vystavěné v rámci projektu navazují na okolní vilovou a bytovou zástavbu Kyje. Developerem projektu je úspěšná společnost EKOSPOL, a.s. Předpokládané datum dokončení výstavby páté etapy bytového komplexu >Panorama Kyje V je určeno na jaro roku 2015. Developerská společnost EKOSPOL plánuje v rámci páté etapy projektu vystavět tři moderní čtyřpodlažní viladomy, které budou zájemcům nabízet celkem 105 nových bytů. Novostavby s atraktivní a funkční architekturou vyrostou na prosluněných svazích stoupajících z pražské kotliny. Oblast Kyje na Praze 9 bude majitelům bytů díky těsnému kontaktu s přírodou poskytovat pocit venkova a klidu a zároveň kontakt s velkoměstem. Centrum je od místa realizace projektu vzdálené 10 – 15 minut cesty autem. Auta je možné parkovat na venkovních parkovacích místech nebo v podzemních garážích. Cena garážového stání není zahrnuta v základní ceně bytu.

Byty: Novostavby třech vilových domů Panorama Kyje V nabízí zájemcům celkem 105 nových bytů velikostních kategorií 1+kk až 5+kk o rozměrech 29 - 108 m2. Samozřejmostí každého bytu je buď prostorná terasa, balkon nebo předzahrádka. Střešní terasy jsou součástí bytů v posledních podlažích, jejich existence je umožněna ustupujícími horními patry. Předzahrádky patří k bytům v přízemí. Byty poskytují vysoký standard bydlení a až 20 % úsporu nákladů na vytápění, a to díky kvalitní tepelné izolaci obvodových stěn.

Lokalita: V blízkosti rezidenčních novostaveb najdete několik mateřských, základních a středních škol, ordinace lékařů a veterinární ambulance. V Hloubětíne, který je vzdálený jednu stanici metrem, se nachází plavecký areál, nákupní centra, další školy a mateřské školky. Jednu stanici metrem je také vzdálené nákupní centrum v Černém Mostě, kde můžete zajít do multikina či fitness centra a nakupovat v Makru, Hornbachu či IKEI. Bytový areál je od centra vzdálený 10 – 15 minut autem. Ke stanici metra „Rajská zahrada“ se dostanete za 5 minut autobusem ze zastávky „Lipská“ nebo za 10 minut pěší chůze. Stanice metra Černý Most, která se od areálu nachází ve vzdálenosti 2 minut jízdy, obsahuje rozsáhlý autobusový terminál pražské příměstské dopravy umožňující rychlé spojení s širším okolím Prahy.

Lokalita

Sicherova, Kyje, Praha 9

Co si o projektu “Panorama Kyje V” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty