Panorama Kyje V

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Panorama Kyje V
Adresa Sicherova, Kyje, Praha 9
K nastěhování od jaro 2015 (vyprodáno)
Počet jednotek 105
Velikost jednotek 1+kk - 5+kk
Plocha (od - do) 29 - 108 m2

O projektu:

Pátá etapa developerského projektu je součástí velice úspěšných novostaveb, které byly v Praze 9 v Kyjích doposud realizovány. Nové byty postupně vyrůstají na území mezi ulicemi Budovatelská a Jamská. Novostavby vystavěné v rámci projektu navazují na okolní vilovou a bytovou zástavbu Kyje. Developerem projektu je úspěšná společnost EKOSPOL, a.s. Předpokládané datum dokončení výstavby páté etapy bytového komplexu >Panorama Kyje V je určeno na jaro roku 2015. Developerská společnost EKOSPOL plánuje v rámci páté etapy projektu vystavět tři moderní čtyřpodlažní viladomy, které budou zájemcům nabízet celkem 105 nových bytů. Novostavby s atraktivní a funkční architekturou vyrostou na prosluněných svazích stoupajících z pražské kotliny. Oblast Kyje na Praze 9 bude majitelům bytů díky těsnému kontaktu s přírodou poskytovat pocit venkova a klidu a zároveň kontakt s velkoměstem. Centrum je od místa realizace projektu vzdálené 10 – 15 minut cesty autem. Auta je možné parkovat na venkovních parkovacích místech nebo v podzemních garážích. Cena garážového stání není zahrnuta v základní ceně bytu.

Byty:

Novostavby třech vilových domů Panorama Kyje V nabízí zájemcům celkem 105 nových bytů velikostních kategorií 1+kk až 5+kk o rozměrech 29 - 108 m2. Samozřejmostí každého bytu je buď prostorná terasa, balkon nebo předzahrádka. Střešní terasy jsou součástí bytů v posledních podlažích, jejich existence je umožněna ustupujícími horními patry. Předzahrádky patří k bytům v přízemí. Byty poskytují vysoký standard bydlení a až 20 % úsporu nákladů na vytápění, a to díky kvalitní tepelné izolaci obvodových stěn.

Lokalita:

V blízkosti rezidenčních novostaveb najdete několik mateřských, základních a středních škol, ordinace lékařů a veterinární ambulance. V Hloubětíne, který je vzdálený jednu stanici metrem, se nachází plavecký areál, nákupní centra, další školy a mateřské školky. Jednu stanici metrem je také vzdálené nákupní centrum v Černém Mostě, kde můžete zajít do multikina či fitness centra a nakupovat v Makru, Hornbachu či IKEI. Bytový areál je od centra vzdálený 10 – 15 minut autem. Ke stanici metra „Rajská zahrada“ se dostanete za 5 minut autobusem ze zastávky „Lipská“ nebo za 10 minut pěší chůze. Stanice metra Černý Most, která se od areálu nachází ve vzdálenosti 2 minut jízdy, obsahuje rozsáhlý autobusový terminál pražské příměstské dopravy umožňující rychlé spojení s širším okolím Prahy.

Podobné nabídky
1433x
Novostavba Harfa Yard prodej bytů Praha 9 - Libeň

Harfa Yard

Kovářská, Libeň, Praha 9

2Q/2022

O projektu: V roce 2020 začne v pražské čtvrti Libeň výstavba bytového komplexu Harfa Yard, umístěného do bezprostřední blízkosti O2 areny, nabízející 28 bytů. Termín dokončení výstavby byl stanoven na 2. čtvrtletí roku 2022. Na vzhledu projektu se podílel světově známý český výtvarník a architekt Bořek Šípek, známý pro své skleněné objekty....

Array