30.09.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

Více aktualit

Developerský projekt Panorama Kyje VIII

Vyprodáno
Federova, Kyje, Praha 9

Detaily

 • ID:
  9401
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Kyje
 • Byty k nastěhování od:
  2018 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  32 - 119 m2
 • Počet bytů celkem:
  91
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 5+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Za poslední roky vyrostla v Kyjích na Praze 9 nová čtvrť s téměř tisícovkou nových bytů. V současné době probíhá v ulici Federova již osmá etapa výstavby, nesoucí označení Panorama Kyje VIII, a tu vznikne dalších 91 bytových jednotek. Jedná se nejen o rozsáhlý a velmi oblíbený developerský projekt od společnosti EKOSPOL, ale především o možnost moderního a dostupného bydlení pro všechny věkové kategorie.

Na zájemce o bydlení v novostavbě čekají dva čtyř- až pětipodlažní domy, které zaujmou svěží a jasnou architekturou. Vybírat lze prostory o dispozicích 1+kk až 5+kk o plochách od 31,5 do 119,1 metrů čtverečních. Každý byt je vybaven balkonem, předzahrádkou nebo střešní terasou.

Celý developerský projekt je zaměřen na výstavbu novostaveb s vysokým standardem vybavení již v základní ceně. Právě probíhající osmá etapa výstavby nových bytů je koncipována do prosluněných svahů s nádherným výhledem na pražské scenérie. Pro zákazníky je připravena i vzorkovna v sídle developera s výběrem z nabízených materiálů.

Ke standardnímu vybavení bytu v obytném resortu Panorama Kyje VIII patří plastová okna, v prvním nadzemním podlaží osazená bezpečnostním sklem a bezpečnostní protipožární vstupní dveře. Ve výbavě jsou také vnitřní dveře, plovoucí laminátové podlahy položené v obytných místnostech a keramická dlažba v předsíni, koupelně a kuchyňském koutě. Noví majitelé si mohou vybrat z rozmanitého barevného provedení a vzorů.

Široký záběr standardu - Samozřejmostí je taktéž bílá akrylátová vana, závěsné WC, keramické bílé umyvadlo a kvalitní vodovodní baterie Grohe. Topení je ústřední, jednotlivé místnosti disponují vybavením deskovými radiátory s termostatickými ventily a v koupelně je umístěn otopný žebřík.

Provedena je také strukturovaná kabeláž, cena bytu navíc zahrnuje i domácí telefon s elektrickým vrátným a společnou televizní anténu. Do standardu samozřejmě nejsou započítána jakákoliv osvětlovací tělesa, vestavěný nábytek ani kuchyňská linka se spotřebiči.

Lokalita: Srdce Prahy dosažitelné cobydup - Bytový komplex ve Federově ulici představuje optimální možnost bydlení ve velkoměstě, přesto však v čistém prostředí s dostatkem zeleně a krásnou přírodou. Praha 9 je autem zásluhou Pražského okruhu dobře propojena s centrem, na cestu vám stačí čtvrthodina.
Spoléháte-li na městskou hromadnou dopravu, pak se z autobusové zastávky „Lipnická“ dostanete během pěti minut na stanici metra B „Rajská zahrada“. Ani pěšky vám cesta na metro nezabere moc času – klidnou procházkou k ní dorazíte během deseti minut. Ke stanici metra „Černý most“, vzdálené pouhé dvě minuty jízdy, patří rozsáhlý terminál příměstských autobusových linek.

Hojné příležitosti ke sportu, nákupům i odpočinku - Kyje jsou žádanou lokalitou nabízející i veškerou občanskou vybavenost. V blízkém okolí funguje několik mateřských a základních škol, nechybí ani ordinace lékařů či veterinář. Popojedete-li metrem o jednu stanici, dostanete se do Hloubětína, kde se nachází další mateřské a základní školy, prodejny potravin Albert a Penny nebo Plavecký a sportovní areál Hloubětín.

Díky kouzlené přírodě v okolí bytového komplexu se jedná o místo přímo vyzývající k procházkám či cyklistice. Skutečným centrem zábavy a nakupování je Centrum Černý Most. Najdete v něm nejrůznější obchody, multikino a restaurace. Na CČM navazuje obchodní dům Ikea a ještě o kus dál hřiště Českého golfového klubu.
Bydlení na prosluněných kyjských svazích - Nová rezidenční čtvrť Panorama Kyje VIII je ideálním místem pro všechny, kdo chtějí spojit moderní, dostupné bydlení s životem ve velkém městě, přesto však v čistém prostředí s nádhernou přírodou.

Více info: www.ekospol.cz > Panorama Kyje VIII

Lokalita

Federova, Kyje, Praha 9

Co si o projektu “Panorama Kyje VIII” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty