Panorama Kyje VIII

Aktualizováno: 7 srpna, 2015
Panorama Kyje VIII
Adresa Federova, Kyje, Praha 9
K nastěhování od 2018 (vyprodáno)
Počet jednotek 91
Velikost jednotek 1+kk - 5+kk
Plocha (od - do) 32 - 119 m2


O projektu:

Za poslední roky vyrostla v Kyjích na Praze 9 nová čtvrť s téměř tisícovkou nových bytů. V současné době probíhá v ulici Federova již osmá etapa výstavby, nesoucí označení Panorama Kyje VIII, a tu vznikne dalších 91 bytových jednotek. Jedná se nejen o rozsáhlý a velmi oblíbený developerský projekt od společnosti EKOSPOL, ale především o možnost moderního a dostupného bydlení pro všechny věkové kategorie.

Na zájemce o bydlení v novostavbě čekají dva čtyř- až pětipodlažní domy, které zaujmou svěží a jasnou architekturou. Vybírat lze prostory o dispozicích 1+kk až 5+kk o plochách od 31,5 do 119,1 metrů čtverečních. Každý byt je vybaven balkonem, předzahrádkou nebo střešní terasou. Celý developerský projekt je zaměřen na výstavbu novostaveb s vysokým standardem vybavení již v základní ceně. Právě probíhající osmá etapa výstavby nových bytů je koncipována do prosluněných svahů s nádherným výhledem na pražské scenérie. Pro zákazníky je připravena i vzorkovna v sídle developera s výběrem z nabízených materiálů. Ke standardnímu vybavení bytu v obytném resortu Panorama Kyje VIII patří plastová okna, v prvním nadzemním podlaží osazená bezpečnostním sklem a bezpečnostní protipožární vstupní dveře. Ve výbavě jsou také vnitřní dveře, plovoucí laminátové podlahy položené v obytných místnostech a keramická dlažba v předsíni, koupelně a kuchyňském koutě. Noví majitelé si mohou vybrat z rozmanitého barevného provedení a vzorů. Široký záběr standardu - Samozřejmostí je taktéž bílá akrylátová vana, závěsné WC, keramické bílé umyvadlo a kvalitní vodovodní baterie Grohe. Topení je ústřední, jednotlivé místnosti disponují vybavením deskovými radiátory s termostatickými ventily a v koupelně je umístěn otopný žebřík. Provedena je také strukturovaná kabeláž, cena bytu navíc zahrnuje i domácí telefon s elektrickým vrátným a společnou televizní anténu. Do standardu samozřejmě nejsou započítána jakákoliv osvětlovací tělesa, vestavěný nábytek ani kuchyňská linka se spotřebiči.

Lokalita:

Srdce Prahy dosažitelné cobydup - Bytový komplex ve Federově ulici představuje optimální možnost bydlení ve velkoměstě, přesto však v čistém prostředí s dostatkem zeleně a krásnou přírodou. Praha 9 je autem zásluhou Pražského okruhu dobře propojena s centrem, na cestu vám stačí čtvrthodina. Spoléháte-li na městskou hromadnou dopravu, pak se z autobusové zastávky „Lipnická“ dostanete během pěti minut na stanici metra B „Rajská zahrada“. Ani pěšky vám cesta na metro nezabere moc času – klidnou procházkou k ní dorazíte během deseti minut. Ke stanici metra „Černý most“, vzdálené pouhé dvě minuty jízdy, patří rozsáhlý terminál příměstských autobusových linek. Hojné příležitosti ke sportu, nákupům i odpočinku - Kyje jsou žádanou lokalitou nabízející i veškerou občanskou vybavenost. V blízkém okolí funguje několik mateřských a základních škol, nechybí ani ordinace lékařů či veterinář. Popojedete-li metrem o jednu stanici, dostanete se do Hloubětína, kde se nachází další mateřské a základní školy, prodejny potravin Albert a Penny nebo Plavecký a sportovní areál Hloubětín. Díky kouzlené přírodě v okolí bytového komplexu se jedná o místo přímo vyzývající k procházkám či cyklistice. Skutečným centrem zábavy a nakupování je Centrum Černý Most. Najdete v něm nejrůznější obchody, multikino a restaurace. Na CČM navazuje obchodní dům Ikea a ještě o kus dál hřiště Českého golfového klubu. Bydlení na prosluněných kyjských svazích - Nová rezidenční čtvrť Panorama Kyje VIII je ideálním místem pro všechny, kdo chtějí spojit moderní, dostupné bydlení s životem ve velkém městě, přesto však v čistém prostředí s nádhernou přírodou.

Více info: www.ekospol.cz > Panorama Kyje VIII

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (98 hlasů, průměr: 4,70 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky