28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

18.09.2023

Barrio de Centro: byl spuštěn prodej bytů na Praze 1

Více aktualit

Alšova vyhlídka - parcely pro stavbu luxusních vil v Praze-Suchdole

Vyprodáno
Bažantní, Suchdol, Praha 6

Detaily

O projektu

V atraktivní lokalitě Praha 6 – Suchdol nabízí společnost EKOSPOL parcely pro stavbu luxusních vil s názvem Alšova vyhlídka.

K dispozici jsou čtyři výjimečné parcely o rozloze 681 až 1 093 m2 s výhledem na chráněné území Únětického potoka. Parcely jsou připojeny na inženýrské sítě včetně kanalizace, vodovodu, plynovodu, elektřiny, veřejného osvětlení a komunikace.

V městské části Suchdol je k dispozici kompletní občanská vybavenost včetně vzdělávacích zařízení, mezi kterými vyniká Česká zemědělská univerzita. Její součástí je veřejnosti přístupný plavecký bazén.

Lokalita

Parcely Alšova vyhlídka jsou situovány v ulici Bažantní, Praha 6 – Suchdol. V bezprostředním okolí se nachází chráněná oblast Údolí Únětického potoka. O přírodních zajímavostech oblasti informuje stezka Roztocký háj – Tiché údolí, která vede kolem pozemku. Za zmínku stojí také skalnatý hřeben Kozí hřbety vyhledávaný horolezci.

Velkou výhodou lokality je výborná dopravní dostupnost do centra Prahy. Spojení městskou dopravou na stanici metra Dejvická (trasa A) trvá 13 minut, přímo do centra se lze dostat za 20 minut). Autem trvá cesta do centra metropole pouhých 30 minut.

Lokalita

Bažantní, Suchdol, Praha 6

Co si o projektu “Alšova vyhlídka - parcely pro stavbu luxusních vil v Praze-Suchdole” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty