24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

15.11.2022

Složitá úloha developerů je v dnešní době ještě náročnější → článek

Více aktualit

Developerský projekt Parcely Alšova vyhlídka

Vyprodáno
Bažantní, Suchdol, Praha 6

Detaily

O projektu

V atraktivní lokalitě Praha 6 – Suchdol nabízí společnost EKOSPOL parcely pro stavbu luxusních vil s názvem Alšova vyhlídka.

K dispozici jsou čtyři výjimečné parcely o rozloze 681 až 1 093 m2 s výhledem na chráněné území Únětického potoka. Parcely jsou připojeny na inženýrské sítě včetně kanalizace, vodovodu, plynovodu, elektřiny, veřejného osvětlení a komunikace.

V městské části Suchdol je k dispozici kompletní občanská vybavenost včetně vzdělávacích zařízení, mezi kterými vyniká Česká zemědělská univerzita. Její součástí je veřejnosti přístupný plavecký bazén.

Lokalita

Parcely Alšova vyhlídka jsou situovány v ulici Bažantní, Praha 6 – Suchdol. V bezprostředním okolí se nachází chráněná oblast Údolí Únětického potoka. O přírodních zajímavostech oblasti informuje stezka Roztocký háj – Tiché údolí, která vede kolem pozemku. Za zmínku stojí také skalnatý hřeben Kozí hřbety vyhledávaný horolezci.

Velkou výhodou lokality je výborná dopravní dostupnost do centra Prahy. Spojení městskou dopravou na stanici metra Dejvická (trasa A) trvá 13 minut, přímo do centra se lze dostat za 20 minut). Autem trvá cesta do centra metropole pouhých 30 minut.

Lokalita

Bažantní, Suchdol, Praha 6

Co si o projektu “Parcely Alšova vyhlídka” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty