01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

Více aktualit

Developerský projekt Parcely Slavík Kbely

Vyprodáno
Zamašská, Kbely, Praha 9

Detaily

O projektu

V klidné oblasti nedaleko Lesoparku Letňany nabízí developerská společnost EKOSPOL a.s. v rámci projektu Parcely Slavík Kbely k prodeji celkem 27 stavebních parcel o velikosti 466 m² do 796 m². Všechny parcely jsou kompletně napojené na inženýrské sítě a připravené pro výstavbu rodinných domů.

Lokalita:

Projekt je situován v Praze 9 – Kbely a je ze dvou stran ohraničen ulicemi Zamašská a Semilská. V docházkové vzdálenosti 15 minut se nachází kompletní občanská vybavenost: mateřská a základní škola, obchody, supermarket, restaurace, pošta a zdravotnická středisko. Nákupní centrum Černý Most je vzdáleno 11 minut jízdy autem.

Možnosti aktivního odpočinku nabízí blízký Lesopark Letňany s 36 hektary zelených ploch. Na své si přijdou příznivci běhání, cyklistiky a inline bruslení. Rodiny s dětmi ocení příležitost k procházkám přírodou. V blízkosti projektu se nachází golfové hřiště a Letecké muzeum Kbely.

Dopravní spojení s centrem metropole a letištěm je velice rychlé – 6 minut jízdy autem na Pražský okruh a ke stanici metra Letňany. Do centra metropole se lze autem dostat za 20 minut.  Autobus městské dopravy zajišťuje spojení z blízké stanice v ulici Zamašská ke stanici metra Letňany (10 minut).

Lokalita

Zamašská, Kbely, Praha 9

Co si o projektu “Parcely Slavík Kbely” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty