30.09.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

Více aktualit

Developerský projekt Park Cihelka

V prodeji
Letecká, Libčice nad Vltavou, Praha-západ

Detaily

O projektu

O projektu: Dlouho připravovaný projekt nazvaný Park Cihelka vznikne 20 minut cesty z centra Prahy. V aktuální první etapě budou postaveny 3 bytové třípodlažní domy celkem s 57 byty s dispozicemi 1kk až 4kk doplněnými předzahrádkami, balkóny či terasami orientovanými do okolní zeleně.

Rezidentům budou k dispozici společné prostory jako kolárna, dílna, komunitní zahrada a dětské hřiště. Vybavení domů zahrnuje i nabíječku pro elektromobily, myčku kol a nádrž na akumulaci dešťové vody pro zalévání předzahrádek.

Developerem je společnost Skanska Reality. Výstavba začne v polovině roku 2021, kolaudace a nastěhování rezidentů je plánováno na léto 2023.

Lokalita: Projekt je umístěn v ulici Letecká v obci Libčice nad Vltavou, v blízkosti roku řeky Vltavy. Libčice leží v okrese Praha-západ, 7 km od Kralup nad Vltavou a 13 km na sever od samotného centra Prahy. To je velmi dobře dostupné jak automobilem, tak i hromadnou dopravou díky přímému železničnímu spojení se zastávkou Letky v blízkosti projektu, díky čemuž se do půl hodiny lze dopravit na Hlavní či Masarykovo nádraží.

Velkou výhodou lokality je venkovská atmosféra a výborná dostupnost přírody a rekreačních oblastí. Nedaleko se nachází přírodní rezervace Větrušické skály nebo cyklostezka Praha-Drážďany. Zároveň obec poskytuje potřebnou občanskou vybavenost včetně základní a mateřské školy.

Lokalita

Letecká, Libčice nad Vltavou, Praha-západ

Co si o projektu “Park Cihelka” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty