22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

19.01.2023

Rezidence Prokopské údolí: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 5

17.01.2023

Byty Holandská: v prodeji jsou byty v pražských Vršovicích

16.01.2023

Varta Hostivař: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Park Hloubětín

Vyprodáno
Slévačská, Lehovec, Praha 9

Detaily

 • ID:
  3368
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Lehovec
 • Byty k nastěhování od:
  2016 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  45 - 131 m2
 • Počet bytů celkem:
  125
 • Velikost jednotek:
  2+kk - 5+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: V rozmezí let 2014 - 2016 bude v Praze 9 v Hloubětíně dokončena realizace developerského projektu Park Hloubětín, který vzniká pod záštitou developerské společnosti JRD. Novostavby se nachází na pozemku vymezeném ulicemi Poděbradská, Slévačská a Krylovecká. Energeticky pasivní projekt zahrnuje 3 čtyřpodlažní bytové komplexy, ve kterých bude k dispozici 115 nových bytů velikostních kategorií 2+kk až 4+kk. Každé novostavba má jedno až dvě ustupující podlaží, které nabízí komfortní jižní byty s terasami. V přízemí objektů se bude nacházet několik komerčních jednotek určených převážně pro služby rezidentům, jako např. potraviny, zdravotnické zařízení apod. V rámci developerského projektu Park Hloubětín bude realizován park o rozloze cca 3.000 m², procházející celým areálem. Park nabídne dostatečný prostor pro relaxaci, ale také dětská hřiště a sportovní plochy pro děti. Novostavby bytového komplexu vycházejí vstříc poptávce po nízkoenergetickém bydlení. Cílem je uspokojit požadavky pohodlného a komfortního bydlení a zároveň myslet na budoucnost a životní prostředí.

Byty: Projekt Park Hloubětín nabízí 115 nových bytů, jejichž prodej byl již zahájen. Vybrat si můžete z velikostních kategorií 2+kk až 4+kk. Byty 2+kk mají rozměry 48-59 m², byty 3+kk 65-93m² a byty 4+kk 98-119m². Samozřejmou součástí každého nového bytu je balkon, terasa nebo předzahrádka. Dále bude mít každý byt k dispozici sklep a garážové stání. Každý z bytů se může pochlubit vyššími standardy vybavení i možností nadále bytovou jednotku upravovat dle přání a požadavků rezidenta. Novostavby se řadí mezi energeticky pasivní domy, které vám ušetří až 50% nákladů ve srovnání s provozem klasických bytů, a to díky konstrukci a řízenému větrání s rekuperací tepla.

Lokalita: Hloubětín (Praha 9) splňuje požadavky občanské vybavenosti, přírody a sportovního vyžití. V lokalitě se nachází jak mateřské, základní i střední školy a gymnázium, poliklinika, pošty, banky a bankomaty. Pro větší nákupy a zábavu jsou k dispozici pět minut vzdálené Centrum Černý a nově otevřená, sedm minut vzdálená Galerie Harfa. Sportovci zaručeně ocení blízkost Plaveckého bazénu Hloubětín (3 min), HOLMES fitness PLACE ENERGY CČM (5 min) nebo golfového areálu Golf Černý Most (5 min). Navíc lokalita přímo sousedí s lesoparkem Aloisov, kde se nachází také Kyjský rybník. V blízkosti projektu je vybudována nová cyklostezka, která spojuje východní okraj města s centrem Prahy. Za zábavou můžete vyrazit do moderního multikina (5 min) nebo na místní motokáry (5 min). Přímo u komplexu se nachází tramvajová zastávka „Sídliště Hloubětín“ (tramvaje 3, 5 a 19), metro B Hloubětín je vzdáleno pouze 5min. chůze (nebo 1 zastávku tramvají).

22.12.2014 - Bytový projekt Park Hloubětín - 40 nových bytů již prodáno

Pasivní bytový projekt Park Hloubětín oznámil, že 40 nových luxusních bytů bylo vyprodáno a to ještě před plánovanou kolaudací, která je stanovena na únor 2015. Developerská společnost JRD tak přistoupila k prodejům bytu, z druhé a třetí etapy roku 2015, přičemž z etapy druhé již prodala 40% a z etapy třetí 30% nabízených pasivních bytů, ještě před zahájením jejich výstavby. Jedním z hlavních důvodů velkého zájmu, je úspora energií a to nejen na na vytápění, kterou tyto byty mají až o 85% větší, oproti běžným novostavbám.

Krásné prostředí a ve zdravém bydlení

Pohled do korun stromů v Parku Hloubětín a příjemné a útulné prostředí jeho novostaveb, to jsou jedny ze zásadních věcí, které klienti u nového bydlení uvítají především. Energeticky pasivní projekt nabídne svým zájemcům 127 nových bytů, ve třech samostatných budovách. Tyto úsporné pasivní byty nabízí zájemcům nejen velmi prosvětlené interiéry a výhled do parku s vzrostlou zelení, kterou společnost JRD pěstuje ve vlastní lesní školce, ale také dostatek úložných prostor a praktické dispozice.

Neváhejte a využijte možnost vyzkoušet vzorový byt

Jedinečnou možností je vyzkoušet si a prohlédnout vzorový byt, který pro zájemce o bydlení v lokalitě Park Hloubětín připravila designérka, ze studia Notakio Pavla Hromková. Provozní náklady vzorového bytu, s rozlohou 77 m2 a dispozicí 3+kk tak ročně činí 2700 Kč za měsíc. Zájemci si tak mohou vyzkoušet příjemné prostory novostaveb a seznámit se tak s prostředím, které jim tato lokalita nabízí. Vzorový byt obsahuje originální designové kousky, ale zároveň přihlíží k cenové dostupnosti vybavení. Vše je navrhováno tak, aby byly splněny jak základní, tak i nejnáročnější požadavky klientu, kteří se rozhodnou pro bydlení v bytovém projektu.

Lokalita

Slévačská, Lehovec, Praha 9

Co si o projektu “Park Hloubětín” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty