30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Park Měcholupy

V prodeji
U Svornosti, Dolní Měcholupy, Praha 10

Detaily

 • ID:
  13919
 • Stav:
 • Developer:
  Kontakt
 • Městská část / kraj:
  Praha 10
 • Lokalita:
  Dolní Měcholupy
 • Byty k nastěhování od:
  ihned
 • Počet bytů celkem:
  10
 • Aktuální ceník bytů:

O projektu

O projektu: Uzavřený bytový minipark, to je nový developerský projekt Park Měcholupy nacházející se v klidném a bezpečném prostředí ulice U Svornosti ležící v Dolních Měcholupech na Praze 15. Novostavby jsou velmi pečlivě začleněny do původní vilové zástavby v této oblasti. Nové domy obklopují stávající rodinné domy a vše je sladěno, nic nenarušuje charakter lokality. Obytný soubor tvoří novostavby čtyř samostatných a šesti řadových rodinných domů, celkem se tedy jedná o deset nových domů.

Domy: Developerský projekt Park Měcholupy nabízí domy o plošných dispozicích 4+kk s podlahovou plochou od 129 m2 do 152 m2. K domům náleží také zahrady a zpevněné plochy od 121 m2 do 274 m2. Součástí domů je rovněž garáž pro automobil. Domy nejsou podsklepené. Ceny domů jsou k dispozici přímo u prodejce.
Standardy rodinných domů zahrnují dvě různé varianty konkrétního provedení. První z nich je určena klientům, kteří mají zájem dokončit dům podle svých vlastních představ. Těm budou stavby předány bez provedených dokončovacích prací. Budou zde tedy chybět obklady, sanita, zásuvky a vypínače, dále vnitřní okenní parapety, podlahové krytiny, vnitřní dveře a kuchyně. Záleží potom na vkusu zákazníka, jak si dům dokončí. Druhá varianta je přizpůsobena zákazníkům, kteří chtějí dodávku na klíč. V tomto případě lze zajistit všechny dokončovací práce jako samostatnou smlouvu o dílo.
Základy a základová deska jsou z betonu, obsahují protiradarovou izolaci, nosné zdivo je zhotoveno z pálených cihelných bloků, stejně tak příčky. Konstrukci střechy tvoří dřevěný krov, jako střešní krytina se pokládá hydroizolační systém SIKAPLAN. Klempířské konstrukce se zhotovují z mědi, vnitřní omítka je sádrová KNAUF, vnější omítka je tenkovrstvá se zateplovacím systémem STOMIX. Osazují se dřevěná eurookna s tepelně izolačním trojsklem s vnějším měděným plechem. Vchodové dveře jsou dřevěné prosklené, malby tvoří podkladový nátěr Dulux, elektroinstalace se skládají z měděných vodičů pod omítkou, hromosvod tvoří pozinkované jímače, svody a uzemnění. Ze slaboproudu se instalují koncové krabice pro telefon a televizi a zvonek u vchodových dveří. Vodoinstalace je tvořena plastovými rozvody s vodoměrnou soustavou v garáži, kanalizace je z PVC potrubí. Domy se vytápí samostatným plynovým kotlem, v jednotlivých místnostech jsou radiátory a podlahové výměníky tepla. V koupelně a na toaletě je možné vybudovat nezávislé podlahové elektrické topení. Přístupová cesta k domu je ze zámkové dlažby, venkovní terasa je vybudována z tropického dřeva Bangkirai.

Lokalita: Rezidenční komplex Park Měcholupy situovaný do ulice U Svornosti v Praze 15-Dolních Měcholupech je dopravně výborně dostupný, protože ke stanici metra Depo Hostivař je to 18 minut autobusem číslo 364 nebo 366, případně 8 minut jízdy autem. Pro automobilovou dopravu je zde výborné napojení z Kutnohorské ulice přímo na vnitřní Pražský okruh na Štěrboholskou radiálu, na kterou se vozem dostanete za cca 5 minut jízdy. Dále můžete pokračovat na Hradeckou, Boleslavskou, Brněnskou nebo Plzeňskou dálnici. Můžete rovněž použít trasu přes Uhříněves směrem na D1, Dolnoměcholupskou ulicí můžete dojet na Průmyslovou ulici. Po pěti minutách chůze od domu dorazíte na autobusovou stanici Dolní Měcholupy, kde staví linky číslo 111, 224, 266, 329, 364 a 366. Za kulturou musíte jet do centra, na Václavském náměstí jste autem za 20 minut, metrem a autobusem číslo 111 za 36 minut. Ze sportovního vyžití v okolí se nabízí blízké golfové hřiště Hostivař, které je vzdálené 7 minut jízdy autem. Dále je zde cyklostezka vedoucí Dolními Měcholupy a Dolními Počernicemi, která slouží nejenom cyklistům, ale i in-line bruslařům. Sportovní zázemí nabízí i SK Dolní Měcholupy v ulici Na Paloučku, pěšky jste zde za 8 minut. Pobyt v přírodě zajistí nedaleký Přírodní park Hostivař-Záběhlice vzdálený pouhých 10 minut jízdy autem. V dojezdové vzdálenosti 11 minut autobusem číslo 224 nebo také 7 minut autem se nalézá Obchodní centrum Europark Štěrboholy nabízející nákupní možnosti počínaje potravinami až například po oděvy a obuv. Pět minut pěšky je středisko praktických lékařů na Dolnoměcholupské ulici. Docházková vzdálenost šesti minut od domu vás děli od mateřské školky sídlící v ulici Ke školce v Dolních Měcholupech. Základní školu najdete na Kutnohorské ulici jenom pět minut chůze od bydliště.

Lokalita

U Svornosti, Dolní Měcholupy, Praha 10

Co si o projektu “Park Měcholupy” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty