Developerský projekt Park rezidence Klamovka

Vyprodáno
Plzeňská, Smíchov, Praha 5

Detaily

O projektu

O projektu: Park Rezidence Klamovka je novostavba, která se realizuje na Smíchově, u parku Klamovka. Dům je sedmipatrový a navazuje na stávající zástavbu. Je řešen jako nízkonákladový – energetická náročnost B. V domě je výtah.
Projekt přináší 32 bytových jednotek, dispozičně řešených jako 1+kk – 3+kk, o výměrách od 30 do 81 m2. Některé byty budou mít prostorné terasy, jiné balkony. Ke každému bytu náleží sklep. Parkovat bude možné v podzemních garážích.
Dokončení výstavby je naplánováno na říjen 2019.

Lokalita: Bytový dům Park Rezidence Klamovka vznikne na Plzeňské ulici, přímo u Parku Klamovka, v městské části Praha 5, katastrální území Smíchov. Park je místo vhodné pro procházky a relaxaci v zeleni i pro sport. V blízkém okolí najdete mnoho míst, které přímo vybízejí k výletům, anebo k poznávání okolí vašeho nového bydliště.
V lokalitě je veškerá potřebná občanská vybavenost: Obchodní centrum Nový Smíchov u Anděla (tři zastávky tramvaje, nebo 4 minuty autem) – tam můžete nakupovat, využívat různých služeb, a také se vypravit za zábavou; Anděl je vůbec takové smíchovské centrum všeho, co člověk potřebuje nejen k běžnému životu, ale také je tu možnost sportovního a kulturního vyžití, najdete tam dobrou zdravotní péči – 2 polikliniky a také stanici metra trasy B, kterým se dostanete rychle kamkoliv po Praze. Co se dalších dopravních možností týká, tak 2 minuty od domu jsou zastávky tramvají i autobusů. Dobré, ne? A s tím kusem přírody za zády, co víc si můžete přát – komfortní bydlení v komfortní lokalitě.

Lokalita

Plzeňská, Smíchov, Praha 5

Co si o projektu “Park rezidence Klamovka” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty