05.12.2022

Byty Verde Slaný: byl zahájen prodej projektu

28.11.2022

Apartmány Lesní stráně: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

Více aktualit

Developerský projekt Park Tower Zlín

V prodeji
Lorencova, Zlín, Zlínský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: Ve Zlíně vzniká nový zajímavý rezidenční projekt na brownfieldu po bývalém průmyslovém areálu. Stávající budova, která se na něm nachází, bude zrekonstruována a doplněna jedenáctipodlažní věží. V té bude na každém patře umístěn jeden luxusní byt s celoprosklenou stěnou poskytující atraktivní výhledy do okolí. Celkem v projektu vznikne 107 bytových jednotek, některé s balkony či terasami.

Komplex bude vybaven službami vysokého standardu jako je recepce, fitness nebo vyhlídková terasa.

Developerem je společnost NWT a.s. , která na návrhu spolupracuje s architekty Semela Ateliers. Budovy budou dokončeny postupně od konce roku 2020 až po polovinu roku 2021.

Lokalita: Brownfield se nachází v Lorencově ulici ve Zlíně, krajském městě Zlínského kraje. Jedná se o klidnou rezidenční lokalitu v samotném centru města, která se napojuje na hlavní městskou třídu Tomáše Bati, náměstí Míru je vzdáleno 350 m. Díky tomu je v pěší dostupnosti k dispozici veškerá potřebná vybavenost, obchody a služby. V těsné blízkosti se nachází park s dětským hřištěm i zastávka MHD.

Co si o projektu “Park Tower Zlín” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty