24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

15.11.2022

Složitá úloha developerů je v dnešní době ještě náročnější → článek

Více aktualit

Developerský projekt Park Újezd

V prodeji
Josefa Bíbrdlíka, Újezd u Průhonic, Praha 4

Detaily

O projektu

O projektu: V Praze 11-Újezdě u Průhonic v ulici Josefa Bíbrdlíka roste nový developerský projekt Park Újezd, který se buduje během dvou etap. Developerem a zároveň také prodejcem projektu je společnost TEMPUS INVESTMENT a.s. Jednotlivé fáze budování developerského projektu se liší tím, jaké jsou velikosti pozemků a jaké typy domů. V rámci etapy A se staví na čtyřech pozemích o plošné výměře 550-554 m2 dva dvojdomy Denver. Další jsou pozemky pro luxusní vily, kde se na pozemky označené E4-E14 s plošnou výměrou od 569 m2 do 1254 m2 dá vybírat z šesti variant domů, a to Shadow, Vario, Grey, Marco, Quadro a Bungalov.

Máme zde také top rezidence a to na pozemcích označených D1-D13 a E15 o plošné výměře od 720 m2 do 6314 m2. Zde se staví domy Vila Air a Vila Elite. Dvojdům Denver je dvoupodlažní, první nadzemní podlaží obsahuje garáž, zádveří, komoru, šatnu a jednu obytnou místnost, druhé nadzemní podlažní tři pokoje, ložnici s šatnou, koupelnu, WC a terasu. Luxusní vily Shadow nabízejí obytný prostor 6+kk se třemi šatnami, příslušenstvím a samozřejmě také garáží, k dispozici je tato vila celkem ve třech variantách a je rovněž dvoupatrová. Totéž platí i o vile Grey. Vila má fasádu z kamenného obkladu a Cembrit desek a bílé omítky. Nechybí hliníková okna s trojsklem a velice kvalitní bezpečnostní dveře z hliníku s tříkomorovým trojsklem. Garážová vrata jsou zateplená a mají vícekanálové dálkové ovládání. Stejný standard platí i v případě vily Quadro, také dvoupatrové novostavby dostupné ve třech variantách provedení.

Vila Quadro má plošné dispozice 5+kk. Perličkou je například skutečnost, že zateplená garážová vrata ladí k barvě oken, celá stavba tak tvoří dokonalý estetický celek. Plošné dispozice 5+kk nabízí i další volitelná vila Vario, která je také dostupná ve třech různých provedeních. Stejné dispozice má i 5+kk vila Marco a dům Bungalov. Vila Air a vila Elite patří mezi zcela výjimečné designové vily. Uvnitř vily Elite se nachází bazén, vířivka, dále klimatizace a výtah. Součástí jsou moderní technologie pro inteligentní dům včetně inteligentního vytápění. Nechybí například centrální vysavač, venkovní žaluzie a řada dalších prvků moderního a naprosto komfortního bydlení. Vila Elite má k dispozici celkem 4 ložnice, dále 3 šatny a 5 koupelen. V přízemí najdete garáž pro 4 vozy, fitness centrum, vinný sklípek, společenskou místnost/mediaroom a také koupelnu a terasu na grilování. V prvním patře narazíte na 4 ložnice, obývací pokoj a kuchyň s jídelnou, šatny, koupelny a zmiňovaný bazén se saunou a vířivkou a také toaletu a terasu. Podlahová plocha činí 546 m2.

Vila Air nabízí stejný komfort jako vila Elite, pouze s tím rozdílem, že zde není vnitřní bazén, pouze fitness, sauna a vířivka a také zde může garážovat o jeden vůz méně. V přízemí se nachází garáž pro 3 vozy, fitness, sauna, vířivka, sprcha, toalety, terasa, šatna, společenská místnost/media room, terasa na grilování, obývací pokoj a kuchyň s jídelnou. V prvním patře najdete 5 ložnic, šatny, koupelny a toalety. Podlahová plocha je trochu menší, než v případě vily Elite – činí 457 m2. V rámci nadstandardů těchto vil je možné pořídit třeba tepelná čerpadla, solární panely fotovoltaiky, rekuperaci, vrtanou studnu, ozvučení domu a terasy, venkovní bazén, trezor a celou řadu dalších stavebních prvků. Projekt obytných souborů navazuje na původní městskou zástavbu, vzniká na místě bývalých zámeckých zahrad, které kdysi patřily hraběti Silva-Taroucovi. Ztvárnění prostoru ulic je dílem českého architektonického studia Cigler Marani Architects. Důraz se zde totiž klade i na celkovou atmosféru, genius loci místa, dále na dostatek veřejné zeleně. Samozřejmostí by také měla být regulace zástavby v okolí. Architektonická koncepce celého rezidenčního bydlení totiž vychází z maximální snahy respektovat místo, kde se nové domy staví, aby co nejlépe zapadlo do okolí a nic ho nenarušovalo.

Lokalita: Nádherné okolí je tím hlavním lákadlem, proč bydlet v novém developerském projektu Park Újezd, který se rodí v Újezdě u Průhonic na Praze 11 v ulici Josefa Bíbrdlíka. Severně od novostavby se nalézá přírodní památka Milíčovský les, kde najdete přilehlé rybníky. Ty od sebe oddělují pražské sídliště Jižní Město a městskou část Praha-Újezd u Průhonic a zajišťují krásné okolí. Kromě Milíčovského lesa je na dohled také potok Botič a jeho meandry. Jedná se přímo o přírodní park Meandry Botiče, který je jako stvořený k relaxaci a delším procházkám. Součástí celého rezidenčního komplexu je také golfový areál, takže budete mít sportovní vyžití na dosah.

Doslova nádherné je i širší okolí Újezdu u Průhonic. Pokud milujete výlety, procházky přírodou, rostliny a květiny a zároveň i kulturní památky, skvělým tipem na výlet je zahrada Průhonického zámku a zámek samotný. Nachází se zde krásná botanická zahrada a zámecký park, který nabízí hezké prostředí v každém ročním období. Ačkoli budete bydlet uprostřed přírody, s lesem, potokem a rybníky za zády, autem dojedete k nejbližšímu supermarketu za 6 minut. Na Opatově je rovněž obchodní centrum, což je v dojezdové vzdálenosti cca 6-7 minut. Mateřská školka se nalézá v dojezdové vzdálenosti 8 minut, základní škola taktéž. Stejně daleko je i banka, pošta a další úřady. Do nejbližšího zdravotního střediska to máte 10 minut jízdy vozem. Kousek to máte i za kulturou, například kino Cinema City Galaxie Na Hájích je pouhých 6 minut jízdy autem. Milovníky vodních sportů, relaxace u vody a plavání potěší, že Aquapalace Čestlice je odsud vzdálený pouhých 9 minut jízdy autem, takže tam můžete vyrazit kdykoli se vám zlíbí. Velice pozitivním faktem je příznivé dopravní spojení do různých směrů. Pouhých 8 minut jízdy autobusem od stanice metra Opatov, tedy linky metra C. Skvělý je odsud výjezd na D1, kam se dostanete za 2 minuty.

Lokalita

Josefa Bíbrdlíka, Újezd u Průhonic, Praha 4

Co si o projektu “Park Újezd” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty